menu button
سبد خرید شما
ویژه نامه نوروزی مجله موفقیت 447

ویژه نامه نوروزی مجله موفقیت
به شکوفه ها به باران برسان سلام مارا

خرید
مجله موفقیت

موفقیت سفری است که با دیگران لذت بخش‌تر می‌شود.

plus icon

1403/01/03


plus icon

پیام روز موفقیت


شنیداری

شنیداری

در بخش چند رسانه‌ای مجله موفقیت می‌توانید میتوانید به محصولات صوتی گوش دهید. شامل: کتاب صوتی، سمینارهای دکتر حلت، مقاله‌های صوتی، توضیحات نویسندگان مجله موفقیت و...

تست‌های روانشناسی

تست‌های روانشناسی

در بخش چند رسانه‌ای مجله موفقیت می‌توانید میتوانید به محصولات صوتی گوش دهید. شامل: کتاب صوتی، سمینارهای دکتر حلت، مقاله‌های صوتی، توضیحات نویسندگان مجله موفقیت و...

خودت را بشناس

مهمان

گفت‌و‌گو با مشاهیر

در بخش مهمانخانه، موفقیت میزبان شخصیت های طراز اولی از جامعه ی ایرانی است و در هر شماره گوشه ای از زندگی نامه و فرازونشیب ها و سیر شکست ها و موفقیت های این افراد را بررسی می کند. در این مهمانی همراه ما باشید.

ویژه

بررسی مسائل اجتماعی

موفقیت در راستای مسئولیت اجتماعی و بررسی موشکافانه‌ی مسائل اجتماعی یا روان‌شناسی، به موضوعات مختلفی می‌پردازد و هر بار یک موضوع را از تمام زوایای جامعه و فرد بررسی کرده و با رویکرد ارائه‌ی راهکارهای قابل‌انجام و پس از تحلیل و توضیح، به سراغ سوژه‌ی بعدی می‌رود.

زندگی

سواد رابطه، تربیت فرزند، خودشناسی

بخش زندگی موفقیت با نگاهی به روان انسان و اجتماع، به مبحث روابط انسانی، سلامت جسم و روح، خودشناسی، نظریات روان شناسی به زبان ساده و بررسی و تحلیل رویکردهای متفاوت روان شناختی می پردازد. مقالات متنوع و خواندنی این بخش در حوزه ی جامعه شناسی و روان شناسی، به انسان و مسائلش نگاهی تازه خواهد داشت۔

پلاس

نوستالژی، سرگرمی، پرسش و پاسخ

بخش پلاس موفقیت، همانطور که از اسمش پیداست، شامل مجموعه ای از مطالب متنوع و خواندنی در حوزه های مختلف مسائل فردی و اجتماعی است. اگر به دنبال سرگرمی در کنار آموختن جزئیاتی درباره ی موفقیت و زندگی هستید، این بخش مخصوص شماست.

کار

دنیای کسب‌ و‌ کار

کسب وکار و جذابیت های این بخش و همچنین درگیری همیشگی زندگی روزمره ی انسان با مسائل مالی همواره بخش ثابت موفقیت بوده و هست .بررسی سیر صعود و نزول برندهای مطرح دنیا، آموزش اصول ساخت درآمد و کارآفرینی و توضیح واژه ها و اصطلاحات تخصصی دنیای کسب و کار از رویکردهای این بخش از موفقیت است.

فیلم

تحلیل روانشناختی فیلم‌های روز

موفقیت مدت هاست که فیلم های روز و مطرح سینمای ایران و جهان را از دید روان شناختی مورد تحلیل قرار میدهد تا خواننده و بیننده بتوانند ارتباطی معقول و منطقی بین علم سینما و علم روان شناسی برقرار کنند. اهالی دنیای هنر، بخش تحليل فيلم موفقیت را بخوانید.

bookshelf background

مجله logo

آخرین اخبار و مقالات موفقیت

آثار مخاطبین

footer background