سررسید 1403 موفقیت

سررسید ۱۴۰۳موفقیت

۲۶ سال  پیش در تیم موفقیت به این فکرافتادیم که ایرادات و کمبودهای سررسیدهای بازار را برطرف کنیم تا سررسید صرفا یک تقویم با صفحات بلااستفاده نباشد.

یک سررسید ویژه  طراحی کردیم که همراه همیشگیتان باشد، تمام صفحاتش را با علاقه و جدیت پر کنید وهیچ‌وقت هم آن را دور نیندازید. چون این سررسید به مرور و توسط خود شما تبدیل به کتابی می‌شود  از محتواهایی ناب که خود شما آن را رقم زده‌اید. کتاب سررسید شخصی شما

سررسید 1403 موفقیت

ویژگی‌های کتاب سررسید موفقیت

هدف گذاری و برنامه ریزی

یکی از کارهای مهم و متداولی که ابتدای هر سال انجام می‌دهیم هدف گذاری و برنامه ریزی است. ولی  خیلی از افراد روش درست هدف گذاری و برنامه ریزی و ارزیابی آن‌ها را بلد نیستند یا فقط هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی می‌کنند اما هیچ وقت به آن عمل نمی‌کنند‌.

برخی کلاس های هدفگذاری  را ترجیح می‌دهند که البته معمولاً بسیار گران هستند و  البته طبیعتا استاد تا پایان سال همراهشان نیست و ممکن است خیلی زود همه مباحث هدفگذاری را فراموش کنند.

کتاب های مختلفی هم برای هدف گذاری  وجود دارد اما شایدخواندن تمام کتابهای هدفگذاری در حوصله همگان  نباشد.

 

شیوه هدفگذاری در سررسید ۱۴۰۳ موفقیت

به همین دلیل در سررسید موفقیت ما برآیند بسیاری از کتاب های هدف گذاری و برنامه ریزی را به زبان خیلی ساده در قالب چند جدول آورده‌ایم.

جدول های هدف گذاری و برنامه ریزی  سررسید موفقیت به شما کمک می‌کنند تا واقع‌بینانه اهدافتان را  بنویسید و واقع بینانه برایشان برنامه ریزی کنید

سررسید 1403 موفقیت

خرید جزئی سررسید 1403

و از طرفی کاری که انجام می‌دهید صرفا نوشتن هدف نباشد و برای به نتیجه رساندن اهدافتان هم ذوق و شوق داشته باشید؛ چرا که آخر هر ماه باید میزان پیشرفت خود رادر هدف موردنظرتان در جدول مربوطه ارزیابی کنید. به این ترتیب خودتان بدون نیاز به استاد و مربی می‌توانید روند رشدتان رادر مسیر هدف  تحلیل کنید.

با این روش دیگر خودتان را سرزنش نمی‌کنید که چرا موفق نشدید یا  بعد از چند روز موفقیت در مسیر هدف به روال سابق برنمی‌گردید.

 

این آنالیز شخصی هم به رشد و پیشرفت شخصی افراد کمک می‌کند هم به شرکت ها و سازمان ها تا نیروهایی داشته باشند که در زندگی شخصی و کاری شان موفق تر باشند و در نتیجه بازدهی شغلی بهتری هم داشته باشند.

 

برنامه‌ریزی مالی

برنامه ریزی مالی جزء جدایی ناپذیر زندگی ماست. بنابراین در انتهای هر فصل بخشی به نام چرتکه قرار دادیم تا بتوانید دخل و خرج روزانه‌تان را در آن یادداشت کنید و برنامه ریزی دقیق تری برای مسائل مالی  داشته باشید.

سررسید 1403 موفقیت

 

امتیازات ویژه سررسید ۱۴۰۳ موفقیت

ولی این تنها امتیاز کتاب سررسید موفقیت نیست. شما در سررسید ۱۴۰۳ موفقیت علاوه بر این‌که یک سررسید کامل دارید که هر روز هفته یک صفحه جداگانه و مخصوص به خود دارد و در هدف گذاری و برنامه ریزی برای سال جدید کمکتان می‌کند، یک پکیج آموزشی و سرگرمی در قالب متن و صوت و تصویر هم خواهید داشت. که برای هر روز و هفته و ماهتان محتوای مخصوص در نظر گرفته.

محتوای اختصاصی روزانه و هفتگی و ماهانه سررسید موفقیت به عنوان سورپرایز در ماه‌های آینده اعلام خواهد شد

سررسید 1403 موفقیت

 

سررسید ۱۴۰۳ موفقیت حاصل ۲۶ سال تجربه تیم موفقیت در زمینه‌ی چاپ سررسید و هدفگذاری و برنامه‌ ریزی است.

ما هر سال سعی کردیم نظرات شما و پیشنهادات و انتقاداتتان را برای هرچه بهتر و کاربردی کردن سررسید اعمال کنیم.

سررسید ۱۴۰۳ تجمیع تمام نظرات و انتقادات و پیشنهادات شما برای تهیه تقویم و سررسید و دفتر برنامه ریزی است.

 

جنس سررسید ۱۴۰۳ موفقیت

جنس سررسید همیشه برای مخاطبان ما مهم بوده، همینطور صحافی سررسید و ابعاد سر رسید

 امسال هم از بهترین جنس جلد سررسید و صحافی و آستر بدرقه و کاغذ استفاده می‌کنیم

سررسید 1403 موفقیت

رنگ سررسید ۱۴۰۳ موفقیت

در انتخاب رنگ سررسید سعی کردیم تمام سلیقه ها را در نظر بگیریم به همین دلیل سررسید ۱۴۰۳ موفقیت در ۷ رنگ متنوع تولید می‌شود تا از نظر بصری هم رضایت هر چه بیشتر شما را فراهم آورد.

 

مشخصات ظاهری سررسید ۱۴۰۳ موفقیت

الف:  داری ابعاد قطع اروپایی بزرگ (22*14) 

ب:  هر روز در صفحه‌ی مجزا (پنجشنبه و جمعه جدا)

ج: 400 صفحه‌ی کامل 

د:  جلد چرمی خارجی 

ز:  کاغذ کرم خارجی 

ه:  بوک مارک و پلاک فلزی روی جلد

سررسید 1403 موفقیت

خرید جزئی سررسید 1403

مشخصات فنی سررسید ۱۴۰۳ موفقیت

علاوه بر محتوای  متنوع متنی در  سررسید ۱۴۰۳ موفقیت ، در ابتدای سررسید و کارت تبریک انتهای سررسید، کیوآرکدی قرار داده شده که محتوای صوتی و تصویری زیادی را در زمینه روانشناسی و توسعه‌فردی شامل می‌شود که  امیدواریم بتواندکمک خوبی  در قسمت‌های مختلف زندگیتان باشد.

مزایای دیگر خرید سررسید ۱۴۰۳ موفقیت

شما با خرید این سررسید عضو باشگاه مشتریان موفقیت می‌شوید و می‌توانید از تخفیفات ویژه‌ی این باشگاه استفاده کنید حتی برای خرید اشتراک مجله و سایر محصولات و سمینارهای موفقیت و دکتر حلت

 

خرید سررسید ۱۴۰۳ موفقیت برای برندها و سازمان‌ ها و شرکت ها (خرید شرکتی و خرید سازمانی سررسید)

و اما برند ها و سازمان ها و شرکت ها

قطعاً سر رسید یکی از هدایایی است که تاثیر زیادی روی برند شخصی و سازمانی شما دارد.

شما می‌توانید با سفارشات بالاتر از ۱۰۰۰ عدد، سررسید را برای سازمانتان شخصی سازی کنید. قطعاً هرچقدر تعداد سفارشات شما بالاتر باشد امتیازات بیشتری برای شخصی سازی سررسید ۱۴۰۳  خواهید داشت؛ یک سررسید خاص که همواره یادآور برند شما  خواهد بود.

سررسید ۱۴۰۳ موفقیت هدیه ای ماندگار برای آن‌ها که دوستشان دارید و به رشد و پیشرفتشان اهمیت می‌دهید.

سررسید 1403 موفقیت

پیش فروش سررسید۱۴۰۳ موفقیت برای سازمان‌ها

شما با خرید تعداد بالاتر از ۱۰۰۰ سررسید علاوه بر  دریافت تخفیفات ویژه برای خرید سررسید و همچنین درج آگهی در مجله موفقیت  می‌توانید سررسید را برای برند خود شخصی سازی کنید.

قیمت‌ها و مزایای تبلیغاتی خرید سازمانی سررسید در بنر مربوطه درج شده اما برای مذاکره و راهنمایی بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

 

سفارش سررسید ۱۴۰۳ موفقیت و راه‌های ارتباطی

شما می‌توانید سررسید ۱۴۰۳ موفقیت را به سه روش زیر سفارش دهید:

  1. از طریق سایت موفقیت :

www.movafaghiat.com      

  1. پیام به این شماره در واتساپ یا تلگرام:

    ۰۹۹۰-۰۱۳۵۷۰۸

  2. تماس با دفتر مرکزی:

    ۰۲۱-۲۲۱۸۳۰۳۰

     

دیدار با شما در بالاترین قله موفقیت

خرید جزئی سررسید 1403