menu button
سبد خرید شما

PDF

نسخه پي دي اف شماره 443

نسخه پي دي اف شماره 443

مجله موفقیت 443 منتشر شد

مهمانخانه مجله موفقیت

«علیرضا مطلبی»

در سال‌های نوجوانی، دست‌فروشی نخستین تجربه‌ی کار و کسب درآمد این تحلیل‌گر امور کسب‌و‌کار و روان‌شناس پول است. با علیرضا مطلبی درباره‌ی مسیری که آمده و فراز‌و فرودهایش در دفتر کارش گپ زدیم. در بخشی دیگر از مصاحبه با علیرضا مطلبی درباره‌ی پول و روان‌شناسی پول و مسئله‌ی خرسندی و رضایت حرف زدیم که پیشنهاد می‌کنیم این گفت‌وگو را در بخش مهمانخانه مجله 443 موفقیت بخوانید.

پرونده ویژه مجله موفقیت

اکنون زن‌ها در کانون تحولات اجتماعی ایران قرار گرفته‌اند؛ از فضاهای دانشگاهی گرفته تا مجازی و کسب‌وکار‌های آنلاین و آفلاین، بدون حضور زن‌ها کاری نمی‌تواند تمام و کمال پیش برود. به اعتبار همه‌ی این رویدادها و اینکه زن‌ در کانون تحولات خانوادگی و اجتماعی جامعه ایرانی قرار گرفته، تصمیم گرفتیم بیش‌از‌پیش فضایی را در مجله موفقیت به گفت‌وگو با زن‌های موثر یا خلاق یا کارآفرین قرار دهیم تا زنان برای ما از فهم و تجربه‌شان از زندگی در پرونده ویژه ی شماره مجله موفقیت سخن بگویند.

در نخستین گام با خانم‌ها محیا فتاحی، فعال حوزه‌ی خیریه، شیرین نوربخش، بلاگر لایف استایل و همچنین سپیده کشتدار بلاگـر گردشگری بـــه گفت‌وگو نشسـتیم کـــه‌ پیشنهاد می‌کنیم آن را بخوانید.

بخش زندگی مجله موفقیت

احساس تنهایی، برداشت ذهنی فرد است از کمبود یا فقدان روابط رضایت‌بخش اجتماعی. این‌گونه تنهایی، هم ناخواسته است و هم نا‌خوشایند و بلند‌مدت. در مقاله ای به قلم مونا گوشه به احساس تنهایی و انواع تنهایی پرداخته ایم.

دکتر ویولت علیپور، روان شناس هم از سندروم پیش از قاعدگی یا PMS گفته است. سندروم پیش از قاعدگی شامل علائم جسمی از جمله خستگی، درد عضلانی، افزایش وزن در نتیجه‌ی ورم بدن، یبوست، اسهال، جوش و حساسیت پستان‌ها در خانم هاست. علائم روانی و رفتاری خانمها در دوران قبل از پریود شامل حالت‌های افسردگی، اضطراب، خشم، تحریک‌پذیری، تغییرات اشتهایی، مشکل در تمرکز و میل به شیرینی خواهد بود.

حتما شما به عنوان پدر یا مادری که قصد مهاجرت دارید، نگران این هستید که فرزند شما در کشور مقصد و در فرهنگی بیگانه چگونه رشد خواهد کرد؟ یا اصلا این تغییر شرایط و مهاجرت برای او مناسب است یا نه. برای فهمیدن این موضوع مطلب مربوط به روان شناسی مهاجرت این شماره از موفقیت را بخوانید.

همه‌ی ما می‌دانیم که یکی از اصول و شرایط رعایت سبک زندگی صحیح و برخورداری از جسم و روان سالم، خواب کافی است. کم‌خوابی و خواب بی‌کیفیت عوارض شدیدی به همراه دارد که کمترین آن ناتوانی در انجام فعالیت‌های روزانه است. همچنین کم‌خوابی باعث تضعیف حافظه و عملکرد ذهنی، کاهش قدرت تمرکز، اختلال در تکلم و برقراری ارتباط با دیگران و ضعف در قدرت تصمیم‌گیری می‌شود. ببینیم چگونه می توانیم با تغذیه صحیح، خواب راحت و با‌کیفیت داشته باشیم برای پاسخ به این سوال، مطلب یک خواب آرام را در مجله 443 موفقیت بخوانید.

همچنین شیوه ی انتقاد درست از کودک، چرایی فراری بودن نوجوانان از عکس گرفتن، ، سرخوردگی در عشق، نوشتاردرمانی و خیلی مطالب خواندنی و کاربردی دیگر در حوزه روانشناسی و جامعه شناسی و توسعه فردی در بخش زندگی این شماره از موفقیت آورده شده است.

بخش کار مجله موفقیت

خشمگین‌شدن هیجانی کاملا طبیعی و واکنشی متداول نسبت به بدرفتاری و ناکامی بوده و ممکن است در موقعیت‌های مختلف زندگی روزمره مانند خانه، مدرسه یا دانشگاه، محیط کار، مکان‌های عمومی و ... خشم را تجربه کنیم. اما مشکل اصلی زمانی شروع خواهد شد که نتوانیم خشم را مدیریت کنیم، زیرا پیامدهای غیر‌قابل‌جبرانی را برای افراد، به‌ویژه در محیط کار به همراه خواهد داشت.

درباره ی شیوه های کنترل خشم در محل کار در بخش کار این شماره از مجله موفقیت سخن گفته ایم.

داستان برند سونی، سکوت و آوای سازمانی، فروش و مطلوبیت مورد انتظار و چند مقاله جذاب دیگر مطالب بخش کار این شماره از مجله موفقیت را تشکیل می دهند تا با زبان ساده به شما در محیط کارتان کمک کنند.

بخش پلاس مجله موفقیت

بخش پلاس مجله موفقیت هم با داستانی خواندنی به قلم نویسنده ی خوش ذوق موفقیت، سودابه فرضی پور، مطلبی با موضوع روان شناسی سلامت و تحلیل روانشناختی فیلم سنتوری به یاد و خاطره هنرمند فقید، داریوش مهرجویی به همراه داستان شیوانا و 12 پیام موفقیت از دیگر مطالب بخش پلاس این شماره از موفقیت هستند.

برای تهیه‌ این شماره مجله موفقیت، می‌توانید به کیوسک‌های معتبر شهر مراجعه کنید و یا با مراجعه به سایت موفقیت به آدرس www.movafaghiat.com و ثبت سفارش، مجله را در خانه تحویل بگیرید.

خبر خوب اینکه نسخه های pdf و صوتی مجله موفقیت با قیمت های مناسب در سایت موفقیت در دسترس شماست

شما می‌توانید با خريد اشتراک نسخه چاپی مجله موفقیت و بهره‌مندی از مزایای ویژه آن، هر ماه مجله موفقیت را درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

موفقیت حق شماست+×

footer background