menu button
سبد خرید شما

محصولات فرهنگی

پکیج کتاب‌های دکتر احمد حلت + فایل‌های صوتی(رایگان)

پکیج کتاب‌های دکتر احمد حلت + فایل‌های صوتی(رایگان)

ارسال رایگان

نمونه فایل صوتی گذر از داغ جدایی



00:00 00:00

نمونه فایل صوتی شیمی زندگی



00:00 00:00

نمونه فایل صوتی روانشناسی کاهش وزن



00:00 00:00

نمونه فایل صوتی خودآموز درمان پذیرش و تعهد



00:00 00:00

این کتاب راه برخورد صحیح با این رویدادهای تلخ درونی را به تو آموزش می دهد تجربه تلخ و خاطره‌ای ناگوار یک خیانت‌، جدایی ، شکست و... شب و روز با توست و لحظه‌ای تو را راحت نمی‌گذارد؟ کتاب به تو می آموزد چگونه از این تجربه‌های رنج آور عبور کنی و زندگی شاد و پرنشاطی که لایق توست را همین الان تجربه کنی


بیش از نود درصد رژیم های لاغری با شکست مواجه می شوند و یا بعد از مدت کوتاهی به صورت اضافه وزن بیشتر برمی گردند. رژیم‌های لاغری فقط به ارائه برنامه غذایی و ورزشی خاص اکتفا می‌کنند و برای مشکلات روانی و هیجانی و افکار ناامید‌کننده‌ای که در طول رژیم‌گیری به سراغ انسان می‌آیند راه‌حل کاربردی و عملی ارائه نمی دهند. در این مواقع فقط یک مدل روان‌شناسانه جامع‌نگر است که می تواند ادامه موفق رژیم لاغری را تنظیم کند. این کتاب همان مدل جامع‌نگر روان‌شناسی برای مدیریت موانع درونی بازدارنده در فرآیند کاهش وزن است. اگر قصد کاهش وزن و تناسب اندام را داریداین کتاب را بخوانید تا جزو ده درصد افراد موفقی باشید که به مدت طولانی رژیم لاغری خود را به شکلی موثر دنبال می کنند و وزن ایده آل خود را برای همیشه ثابت نگه می دارند.

راز جذابیت و نفوذ در دل‌ها

شرح اسرار کلیدی علم جذابیت به زبانی ساده

در قرن 21 هر قدر که علم با کمک اینترنت و موبایل و تکنولوژی فاصله ها را کم می­کند، چیزی درون انسان‌ها فاصله‌ها را بیشتر می‌سازد. شما اکنون همسرانی را می‌بینید که کنار هم نشسته‌اند، اما هر کدام با موبایل خود مشغول ارتباط و گفت‌و‌گو با انسان‌هایی هستند که کیلومترها از آن‌ها دورند. این در حالی است که همین همسران سال‌هاست کنار هم زندگی می‌کنند، اما یکدیگر را نمی‌شناسند و مدت‌هاست که احساس می‌کنند فرسنگ‌ها با هم فاصله پیدا کرده‌اند و عشقشان کمرنگ شده.

بسیاری از روان‌شناسان، جدایی عاطفی را بعد از مرگ یک عزیز، تلخ‌ترین تجربه ممکن در زندگی یک انسان می‌دانند. این تجربه‌ها بر لایه‌ها و سطوح مختلف روانی و جسمی و هیجانی و حتی رفتاری و اجتماعی فرد اثر می‌گذارند.

footer background