نسخه پي دي اف شماره 427

250,000 ریال


بخش مهمان این شماره: خانواده «جبار باغچه‌بان» و آموزش کودکان ناشنوا پرونده‌ی ویژه : کودکان کار و آسیب‌های جسمی و روانی آنان


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

بعد از کش‌و‌قوس‌های فراوان این شماره از مجله، به دلیل عوض‌شدن موضوع پرونده ویژه در روزهای آخر انتشار و نیاز به جمع‌آوری یک پرونده‌ی جدید در فرصتی بسیار کوتاه، شماره تیر ماه مجله موفقیت منتشر شد.

طرح جلد این شماره را به خانواده «جبار باغچه‌بان» اختصاص داده‌ایم که ادای دِینی بوده به این خانواده سخت‌کوش به پاس خدماتی که برای آموزش کودکان ناشنوا در ایران انجام داده‌اند. گشتی هم در اولین مدرسه‌ی تاسیس‌شده توسط این خانواده زده‌ایم که گزارش تصویری بسیار جذاب آن را می‌توانید در بخش مهمانخانه‌ی این شماره از موفقیت ببینید و بخوانید.

کودک کار؛ اصطلاحی که حالا دیگر همه افراد در تمام جوامع و مخصوصا در ایران با آن آشنایی کامل دارند، موضوع پرونده‌ی ویژه این شماره‌ی موفقیت است. در این پرونده در کنار مصاحبه با موسسین یک مرکز مردم‌نهاد به نام «ارفک» که به صورت تخصصی به معضلات و مشکلات کودکان می‌پردازد، از آمارهای جهانی گفته‌ایم، از انواع کودکان کار و از آسیب‌های جسمی و روانی که این کودکان می‌بینند. 

در بخش زندگی این شماره از راهکارهای ساده‌ای گفته‌ایم که می‌توانند در این روزهای سخت اقتصادی، به مدیریت هزینه‌های مالی خانواده کمک کند. در ضمن درباره بهترین سن برای یادگیری زبان دوم کودکان مقاله‌ای بسیار کاربردی و خواندنی هم در این شماره گنجانده شده است. باورهای غلط تغذیه‌ای و پاسخ‌های درست به این باورها را هم می‌توانید با خواندن این شماره از موفقیت بشناسید. کنار آمدن با سکوت در رابطه، طریقه‌ی ارتباط با آدم‌های خاکستری، زندگی با خودآگاهی و مبارزه با غرور و خودبزرگ بینی هم از دیگر مقالات این شماره از موفقیت هستند.

بخش نوجوان هم با مقاله‌ای درباره استرس در این رده سنی شروع شده و مصاحبه‌ای خواندنی هم با جوا‌ن‌ترین استاد بین‌المللی شطرنج ایران، بردیا دانشور داشته‌ایم که خواندنش را به تمام نوجوانان و خانواده‌هایشان توصیه می‌کنیم.

همه‌ی ما عروسک میکی‌موس را می‌شناسیم و همین موضوع باعث شده تا والت دیسنی مهمان ویژه‌ی این شماره‌ی موفقیت در بخش کار باشد و از فراز و فرودهای این برند معروف بگوییم. کنار آمدن با اضطراب اجتماعی در محل کار و چگونگی پول درآوردن از ارزهای دیجیتال هم از بخش‌های خواندنی این شماره‌ی مجله موفقیت است.

خدامراد هم که با مجموعه نوشته‌های رهگذر عشق، دو شماره است که به موفقیت بازگشته است. از خواندن داستان‌های آموزنده آن غافل نشوید!

خبر خوش اینکه در کنار مجله‌ی کاغذی، مجله‌ی دیجیتال موفقیت هم برای استفاده در گوشی تلفن همراه منتشر شده که می‌توانید با تهیه آن، امکان مطالعه را در هر جا و هر زمانی که اراده کنید داشته باشید.


فهرست

مهمانخانه

از رنجی که میبریم

باغچهی همیشه سبز باغچهبان 

بالاتر از سکوت صدایی نیست


ویژه

قول بده کلافه نشی  

جواب خشم خشونت است   

کدام کودک کار؟   

آجر سرخ روی دیوار خاکستری  

روایت شما   

قانون چه می‌گوید؟   

کودکان کار چه چیزی را آموزش می‌بینند؟ 

آمارهای جهانی چه می‌گویند؟ 

کودکی فراموش‌شده

کودکان کار در تکاپوی گنج

10 توصیه در مواجهه با کودکان کار


زندگی

در میانه‌ی درون‌گرایی و برون‌گرایی

خوب‌های خوب، خوب‌های بد

مدیریت هزینه‌ها در روزهای گرانی

صدای سکوت در رابطه

آدم‌های خاکستریِ خاکستریِ خاکستری

غرور کاذب و خودبزرگ‌بینی

زندگی روی ریل آگاهی

فاصله عمیق بین باورها با حقایق در تغذیه

فرزند زبان‌دانِ من

این‌قدر خجالتی نباش


نوجوان

استرس بی‌استرس!  

بازی تمام نمی‌شود حتی وقتی برنده‌ای


کار

همه‌چیز با یک موش شروع شد 

اضطراب اجتماعی؛ هیولای خفته‌ی درون شما 

بودجه، کلیدی‌ترین ابزار مدیریت مالی 

حد سود و حد ضرر را بشناسید 

عالی‌جناب «واو»


موفقیت پلاس

گزارش تصویری همایش راه سوم

کمرنگ شدن حقیقت

مسابقه‌ی داستان کوتاه

جدول

شیوانا


خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

آخرین محصولات

;