مجله موفقیت 424

500,000 ریال


مجله موفقیت شماره 424 منتشر شد

مجله 424 موفقیت با شکل و شمایل جدی در طرح جلد و صفحه بندی های داخلی و با کلی مطالب متنوع با گرافیک متفاوت و جذاب منتشر شد.

ویژه نامه مجله موفقیت

خیال کنید چند روز مجبور نیستید سر کار بروید. لازم نیست در ترافیک بمانید یا سفارش مشتری‌ها را آماده کنید. با خود فکر کنید چه می‌شد اگر فقط چند روز کسی کاری به کارتان نداشت و مسئول انجام خیلی از کارها نبودید. نگران دیر‌رسیدن به قرارتان هم نمی‌شدید! چند روزی را تصور کنید که مال خودتان هستید. حداقل چند ساعت از این چند روز، پاها را روی هم بگذارید و بی‌خیال شلوغی و جنگ و گرانی و تورم و سیاست و صیانت شوید و به گذشته‌های خیلی دور که حالا زیادی از آن فاصله گرفته‌اید برگردید. شاید هم نه؛ به جای گذشته، اندکی شیطنت کنید و از سر کنجکاوی سرک بکشید به آینده؛ به جایی که انتظارتان را می‌کشد و ببینید چقدر برای ورود به این عالم تازه آماده‌اید.

راستش این چند روز خیالی نیستند و اتفاقا همه ما هر سال آن را تجربه می‌کنیم، آن هم به مدت 13 روز! بله، تعطیلات نوروز در ابتدای هر سال فرصتی گرانبها برای بازنگری گذشته، بررسی حال و برنامه‌ریزی آینده است. ویژه نامه نوروزی مجله موفقیت نیز حاصل همین تفکر است: «13 پیشنهاد برای 13 روز تعطیل در نوروز».

قرار است هر روز یکی از پیشنهادها را انتخاب و راجع به آن عمیقا فکر کنیم؛ فرصتی که در روزهای معمول زندگی کمتر برای آن وقت پیدا می‌کنیم. از این رو به سراغ افرادی رفتیم که پیش از این مقالات و گفت‌‌و‌گوهایی از آن‌‌ها در مجله به چاپ رسیده بود. هر کدام از این افراد یک موضوع مهم را برای تفکر پیشنهاد داده‌اند و برخی هم در پایان مقاله کوتاهشان یک فیلم یا یک کتاب را به ما معرفی کرده‌اند. به این امید که به یاری این پیشنهادات سالی متفاوت و پر بار را رقم بزنیم.

مهمانخانه مجله موفقیت

یک خبر ویژه هم برای دوستداران هنرمند بزرگ ایرانی، هوشنگ ابتهاج داریم وآن هم اینکه در این شماره هم در مطلبی مفصل به شرح باورها و آثار این هنرمند پرداخته ایم و هم جلد این شماره رو به عکس ایشان اختصاص داده ایم.

بخش زندگی مجله موفقیت

قسمت دوم مصاحبه با دکتر صاحبی، روان شناس و مترجم ایرانی و مقالات کاربردی و جذاب دیگر هم در بخش زندگی این شماره چاپ شده است.

بخش کار مجله موفقیت

در قسمت کار مجله 424 هم سراغ دو برند ایرانی و خارجی، پیکان و تویوتا رفته ایم و سیر پیشرفت و فراز و فرود آن ها را در مقالاتی بسیار خواندنی بررسی کرده ایم. اصول مذاکره، نشخوار فکری، تصمیم گیری درستف معرفی چندین کتاب مفید برای کسب و کارها و ... هم از دیگر مقالات این شماره موفقیت هستند.

داستان شیوانا، 12 پیام موفقیتی و جدول و ورزش مغز هم از مطالب سرگرم‌کننده این شماره از مجله ا‌ست.

برای تهیه‌ این شماره، هم می‌توانید به کیوسک‌های معتبر شهر مراجعه کنید و هم با مراجعه به سایت موفقیت به آدرس movafaghiat.com و ثبت سفارش، مجله را در خانه تحویل بگیرید.

موفقیت حق شماست


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

سرمقاله 

سخن سردبیر 

ویژه نامه نوروز

این فرصت کم نظیر 

به رابطه خودتان با پول فکر کنید

چرا از غریبه ها میترسیم؟

یک روز با تئوری انتخاب

نگاه کل نگر 

عذاب وجدانهای مزاحم 

تغییر در روزهای میانسالی  

مرور رابطه

آهسته خوش می‌رو 

توقف رابطه های بیفایده 

چقدر در این زندگی خودم را زندگی میکنم؟

چه می‌بینم، چه می‌شنوم و چه می‌فهمم؟

 زندگی

ارغوان، سایه‌ات مستدام

واقعیت را بپذیرید ولی در آن متوقف نشوید

از کوبیدن دری که باز نمیشود دست بردار

بپرس و جشن بگیر

مهارتی که هر کودکی باید بیاموزد

 دومینوی والایش 

 اعتمادی که تکه‌پاره شد

 نوباوری در سال نو 

 مسابقه داستان کوتاه 

 معنای منحصر‌به‌فرد خودتان را خلق کنید 

تعطیالت بدون اضافه‌وزن

 اینک شراب عشق را پیمانه شو، پیمانه شو

غرق شدن در تجربه غرقگی

چرا میخواهیم اما نمیتوانیم! 

خوش بگذره!

 کار

 کجا شروع شد؟ 

 تویوتا؛ از چر خ خیاطی تا امپراتوری جاده‌ها  

 ممنوعه‌ها

یکبار تصمیم‌ها؛ کلید موفقیت آسان

توانا بود هرکه تمرین کند

به یاری خودتنظیمی

آیا شما درگیر نشخوار فکری هستید؟

 داستان بخوان و مدیر شو

سرگرمی

شیوانا 

12 پیام موفقیتی 

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

آخرین محصولات

;