عوامل طبیعی در روند افزایش سن مرگ، زندگی و توهم کنترل

907,300 ریال 725,840 ریال


شکی در این نیست که همه آدم‌های دنیا دوست دارند که عمر طولانی‌تری داشته باشند و با سلامت کامل تمام روزها و سال‌های عمر خود را بگذرانند؛ اما تفاوت در اینجاست که هر یک از ما به چه میزان حاضریم این مسئله را در اولویت زندگی خود قرار دهیم و هزینه رسیدن به این خواسته را بپردازیم


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

نسخه اختصاصی سلامتی خودت را پیدا کن

پژوهش‌های متعدد صورت‌گرفته در سراسر دنیا نشان می‌دهد که بین سلامتی، موفقیت و آرامش ارتباط مستقیمی وجود دارد. ما زمانی می‌توانیم به یک ذهن سالم و زندگی آرام دست پیدا کنیم که بدن سالمی داشته باشیم. ما زمانی می‌توانیم در مسیر موفقیت با سرعت زیاد و به اصطلاح چهارنعل بتازیم که نخست از جسم سالمی برخوردار باشیم.

از قدیم هم گفته‌اند که عقل سالم در بدن سالم است. آن‌ها که به این ضرب‌المثل و همچنین به نتایج آن پژوهش‌های علمی کم‌توجهی کرده‌اند و خواسته‌اند سلامتی‌شان را به پای پول یا هر دستاورد دیگری در زندگی قربانی کنند، دیر یا زود سرشان به سنگ روزگار خورده و پس از تاوان و هزینه‌های بسیار، متوجه نادرست‌بودن نگرش خود در این زمینه شده‌اند.

البته شکی در این نیست که همه آدم‌های دنیا دوست دارند که عمر طولانی‌تری داشته باشند و با سلامت کامل تمام روزها و سال‌های عمر خود را بگذرانند؛ اما تفاوت در اینجاست که هر یک از ما به چه میزان حاضریم این مسئله را در اولویت زندگی خود قرار دهیم و هزینه رسیدن به این خواسته را بپردازیم؟ اخیرا در این زمینه در دنیا کتاب مهم و ارزشمندی منتشر شده که خواندن آن به مخاطب کمک می‌کند که به خودآگاهی کاملی نسبت به بدن خود برسد و رسیدن به این خودآگاهی سبب می‌شود که بتوانند سبک زندگی متناسب خود را برای رسیدن به سلامتی دائمی در تمام طول عمر خود پیدا کند. این کتاب بر بنیان این دیدگاه نوشته شده که در نهایت این خود شما هستید که باید با شناخت از بدن خود و توجه به ویژگی‌های خاص خودتان، سبک زندگی مطلوب و سازگار با بدن خود را انتخاب کنید. این کتاب نیز در این زمینه می‌تواند دستیار و راهنمای خوبی برای شما در یافتن سبک مناسب و اختصاصی شما سلامتی و پیمودن مسیر آن باشد، چرا‌که تاکنون متاسفانه بیشتر روش‌هایی که در کتاب‌ها و سایت‌ها و سمینارهای مختلف مطرح شده‌اند، غالبا رنگ و بوی تجاری داشته و هدف اصلی‌شان منافع مالی است تا سلامت فرد و به همین دلیل ممکن است حتی به جای کمک به سلامت بدن نتیجه معکوس نیز داشته باشند. در این میان جای کتابی که بتواند با نگاهی کاملا علمی و در عین حال کاربردی در این زمینه راهنمای افراد باشد، کاملا خالی بود و این کتاب می‌خواهد که این خلاء را جبران کند.

کتاب «عوامل طبیعی در روند افزایش سن» (مرگ، زندگی و توهم کنترل) نوشته «باربارا ارنریش» با ترجمه خانم «زینب امیری» در ایران منتشر شده است

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;