یک صفحه در یک دقیقه

650,000 ریال


اگر بخواهیم در دنیای رقابتی کنونی حرفی برای گفتن داشته باشیم و حتی برای بقا و داشتن یک شغل مطمئن باید به جای هنر تندخوانی، مهارت نوینی به نام تندفهمی و درک سریع و عمیق اطلاعات کلیدی و مهارت‌های جدید را یاد بگیریم. این کتاب به زبان ساده روش‌های نوین یادگیری و یادسپاری را به شما آموزشی می‌دهد.


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

عصر «کلان داده‌ها» یا دادههای بزرگ (Big Data) فرارسیده است. دیگر کلمات ظرفیت بیان و انتقال این حجم بزرگ اطلاعات

را ندارند. اگر بخواهیم در دنیای رقابتی کنونی حرفی برای گفتن داشته باشیم و حتی برای بقا و داشتن یک شغل مطمئن باید به جای هنر تندخوانی، مهارت نوینی به نام تندفهمی و درک سریع و عمیق اطلاعات کلیدی و مهارت‌های جدید را یاد بگیریم. این

کتاب به زبان ساده روش‌های نوین یادگیری و یادسپاری را به شما آموزشی می‌دهد. به‌صورت علمی به زبان ساده محدودیت‌ها و در عین حال ظرفیت‌های بالقوه چشم و مغز شما را شرح می‌دهد و با ذکر مثال‌های کاربردی روش خواندن درست و درک فوق‌العاده سريع مطالب درسی و غیر درسی را به شما آموزش می‌دهد. با این کتاب سرعت خواندن شما چند برابر می‌شود و همزمان قدرت و سرعت پردازش اطلاعات در ذهن شما نير افزایش یافته و میزان درک مطالب شما تا حد اعجاب‌آوری بالا می‌رود. این کتاب حرف جدیدی برای گفتن دارد. خواندن آن برای همه کسانی که سرعت مطالعه و درک مطالب‌شان پایین است توصیه می‌شود.

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;