راه‌حل کجایی؟ دقیقا کجایی؟

650,000 ریال


شما با این کتاب به تاثیر شگفت‌انگیز کلمات و پرسش‌های راه حل محور در خلق و آفرینش راه‌کارهایی استثنایی برای انواع مشکلات و مسائل زندگی پی می‌برید و می‌توانید راز نگاه نوابغی مانند داوینچی را در به زانو درآوردن مشکلات و مسائل درک کنید.


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

مشکلات اجتناب ناپذیرند اگر نتوانی برای مشکلی که داری خودت راه‌حل بیابی چیزی که در ابتدا ناچیز و بی‌اهمیت به نظر می‌رسد به تدریج به قدری بزرگ می‌شود که می‌تواند تمام لحظات شما را درگیر خود سازد.

در این کتاب دکتر احمد حلت با استفاده از اصول درمان سریع راه‌حل مدار به شما مدل اجرایی راه‌حل سازی برای تمام مشکلات قابل حل زندگیتان را با استفاده از منابع در دسترس خودتان به زبانی بسیار ساده و با مثال‌های عملی متعدد آشنا می‌شوید. شما با این کتاب به تاثیر شگفت‌انگیز کلمات و پرسش‌های راه حل محور در خلق و آفرینش راه‌کارهایی استثنایی برای انواع مشکلات و مسائل زندگی پی می‌برید و می‌توانید راز نگاه نوابغی مانند داوینچی را در به زانو درآوردن مشکلات و مسائل درک کنید. خواندن این کتاب را به همه روانشناسان و مشاوران ،کارآفرینان مدیران و تصمیم‌سازان ارشد شرکتها و همه آن‌هایی که دنبال راه‌حل برای مشکلات به ظاهر دشوار زندگی هستند پیشنهاد می‌کنم.

 

 

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

آخرین محصولات

;