چاله های کنکور

900,000 ریال


در جاده کنکور شما با چاله‌ها و موانع متعددی روبرو خواهید شد. بعضی از آنها را می‌توانید پیشاپیش بشناسید و ازکنارشان بگذرید. اما چاله‌هایی هستند که اگر حواستان نباشد سقوط در آن‌ها اجتناب‌ناپذیر است.


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

اگر امتحان یا آزمون دشواری مقابل شماست بدون شک باید از قبل برای آن آماده باشید آمادگی پیش از آزمون به معنای روخوانی و خواندن ساده نیست بلکه چیزی شبیه آمادگی برای یک سفر است. سفر در جاده‌ای که هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی و هماهنگی و هشیاری بالایی می‌طلبد در این جاده شما با چاله‌ها و موانع متعددی روبرو خواهید شد. بعضی از آنها را می‌توانید پیشاپیش بشناسید و ازکنارشان بگذرید. اما چاله‌هایی هستند که اگر حواستان نباشد سقوط در آن‌ها اجتناب‌ناپذیر است. اسم این چاله‌ها را چاله‌های کنکور گذاشته‌ایم و داوطلبان در هر مقطعی که باشند اگر آن‌ها را نشناسند و راه بیرون آمدن از آن‌ها را بلد نباشند چه بسا کل سفر را از دست بدهند و تا پایان آزمون در چاله‌ها سرگردان و مشغول بمانند.

این کتاب چاله‌های کنکور را به همراه راه‌حل‌های موثر و کارآمد دکتر احمد حلت برای خروج از آن‌ها معرفی می‌کند. در این کتاب شیوه‌های موثر و کارآمد و سریع مطالعه و یادگیری برای شما تشریح می شود. این کتاب به شیوه «حلت راه» تهیه شده است و در آن مطالب به صورت چکیده و خلاصه به زبانی کاملا ساده همراه با تصاویر جذاب و مکمل بیان شده‌اند. تردید نداریم که با این کتاب، دیگر چاله‌های  کنکور به اندازه قبل ترس‌آور و تنش‌زا و اضطراب آفرین نیستند. «حلت‌راه‌» های تشریحی در این کتاب نه تنها برای چالش کنکور بلکه بقیه چالش‌های زندگی نیز به کار می‌آیند. کافی است همین الان کتاب را باز کنید و یکی از آن‌ها را به دلخواه بخوانی!د متوجه قدرت آن‌ها خواهید شد.

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;