مقدمه‌ای بر درمان آسیب های روانی

650,000 ریال


همه دنبال راه درمانی برای زخم های روانی به جا مانده از گذشته خود هستند. رویکردهای درمانی متعدد در درمان این زخم ها و جراحت های سنگین پیچیده و دشوار و زمان‌برند. به راستی آیا راهی برای درمان سریع این همه زخم تلنبار شده از گذشته وجود دارد؟


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

هر انسانی در طول زندگی خود خواسته یا ناخواسته با صحنه های ناخوشایند و تلخ روبرو می شود؛ صحنه ها و حادثه ها و ضربه ها و سانحه هایی که شاید بعد از یک ثانیه به گذشته بپیوندند، اما تلخی هیجان و تکانه های جسمی آن تا سال ها بعد همراه انسان می آید و باورها و اعتقادات انسان نسبت به دنیا و زندگی را تحت تاثیر خود قرار می دهد. همه دنبال راه درمانی برای زخم های روانی به جا مانده از گذشته خود هستند. رویکردهای درمانی متعدد در درمان این زخم ها و جراحت های سنگین پیچیده و دشوار و زمان‌برند. به راستی آیا راهی برای درمان سریع این همه زخم تلنبار شده از گذشته وجود دارد؟

رویکرد درمانیEMDR  را شاید بتوان بهترین توصیه برای درمان این زخم های روحی تکاندهنده یا تروماها دانست. در این شیوه درمانی همه ویژگی های ارزشمند رویکردهای برتر صد سال اخیر در نظامی استاندارد و مدون به کار گرفته شده است.

با EMDR نیروهای شفابخش درون شما همانطور که زخمهای جسم شما را درمان می کنند، برای درمان زخم های روح و ذهن شما هم بسیج میشوند و در کمترین زمان قابل تصور قابلیت خود بهبودی وجود شما را فعال می کنند.

EMDR  فقط یک رویکرد درمانی عالی برای درمان اختلال استرس پس از سانحه نیست؛ یک شیوه عالی و بی‌نظیر برای تقویت نیروها و استعدادهای درونی است که هر انسانی می‌تواند آن را یاد بگیرد و شخصاً برای آزادسازی توانمندی ها و استعداد های خود به کار گیرد.

EMDR در ایران بسیار غریب رها شده بود. این کتاب توانایی‌های شگرف این ابر رویکرد را آشکار می سازد و می تواند نظر روانشناسان و علاقمندان مباحث روانشناسی را نسبت به این فرآیند فوق‌العاده درمانی دگرگون سازد. زمانی که این کتاب را بخوانید حسرت خواهد خواهید خورد که چرا زودتر باEMDR  آشنا نشده بودید.

 EMDR همان گمشده شما برای مقابله با مشکلات و استرس های روزافزون زندگی قرن 21 است.

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;