خودآموز درمان پذیرش و تعهد

600,000 ریال


این کتاب راه برخورد صحیح با این رویدادهای تلخ درونی را به تو آموزش می دهد تجربه تلخ و خاطره‌ای ناگوار یک خیانت‌، جدایی ، شکست و... شب و روز با توست و لحظه‌ای تو را راحت نمی‌گذارد؟ کتاب به تو می آموزد چگونه از این تجربه‌های رنج آور عبور کنی و زندگی شاد و پرنشاطی که لایق توست را همین الان تجربه کنی


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

درگیر رنج و اضطراب شدیدی هستی که راه خلاصی از آن را نمی‌دانی؟ این کتاب همان راه خلاصی است!

هر وقت می‌خواهی کاری را شروع کنی هیجانات آزار دهنده و افکار بازدارنده به مغزت هجوم می آورند و روزگارت را سیاه می کنند و تو نمی‌دانی با این دشمنان درونی چه کنی؟

این کتاب راه برخورد صحیح با این رویدادهای تلخ درونی را به تو آموزش می دهد تجربه تلخ و خاطره‌ای ناگوار یک خیانت‌، جدایی ، شکست و... شب و روز با توست و لحظه‌ای تو را راحت نمی‌گذارد؟ کتاب به تو می آموزد چگونه از این تجربه‌های رنج آور عبور کنی و زندگی شاد و پرنشاطی که لایق توست را همین الان تجربه کنی در جستجوی مثال ها و داستانهایی بودی که به زبان ساده راه عالی زیستن را به تو آموزش دهد؟ استاد و مبتدی، شیوانا و سیمیا، شخصیت هایی هستند که در این کتاب عالی زیستن را به ساده‌ترین زبان ممکن برایت تشریح می‌کنند. این کتاب همان چیزی است که همیشه دنبالش بودی.

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

آخرین محصولات

;