روانشناسی کاهش وزن

750,000 ریال


بیش از نود درصد رژیم های لاغری با شکست مواجه می شوند و یا بعد از مدت کوتاهی به صورت اضافه وزن بیشتر برمی گردند. رژیم های لاغری فقط به ارائه برنامه غذایی و ورزشی خاص اکتفا می کنند و برای مشکلات روانی و هیجانی و افکار ناامید کننده ای که در طول رژیم گیری به سراغ انسان می آیند راه حل کاربردی و عملی ارائه نمی دهند.


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

بیش از نود درصد رژیم های لاغری با شکست مواجه می شوند و یا بعد از مدت کوتاهی به صورت اضافه وزن بیشتر برمی گردند.

رژیم های لاغری فقط به ارائه برنامه غذایی و ورزشی خاص اکتفا می کنند و برای مشکلات روانی و هیجانی و افکار ناامید کننده ای که در طول رژیم گیری به سراغ انسان می آیند راه حل کاربردی و عملی ارائه نمی دهند.

فرآیند کاهش وزن و رژیم لاغری یک فرآیند پیچیده و دشوار است، چرا که بعد از چند روز ، بدن یعنی همان چیزی که قصد لاغر ساختنش را داریم به عنوان جدی ترین مخالف، مقابل ما می ایستد و با فراخوانی بخش های منفی ذهن و هیجان و حس های بدنی ، به مقاومت علیه رژیم غذایی برمی خیزد. در این مواقع فقط یک مدل روانشناسانه جامع نگر است که می تواند ادامه موفق رژیم لاغری را تنظیم کند.

این کتاب همان مدل جامع نگر روانشناسی برای مدیریت موانع درونی بازدارنده در فرآیند کاهش وزن است.

اگر قصد کاهش وزن و تناسب اندام را دارید، حتما قبل از شروع رژیم لاغری، این کتاب را بخوانید تا جزو ده درصد افراد موفقی باشید که به مدت طولانی رژیم لاغری خود را به شکلی موثر دنبال می کنند و وزن ایده آل خود را برای همیشه ثابت نگه می دارند.

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;