کتاب اول: تغییر شدنی و راحت است

800,000 ریال


از ویژگی‌های مهم این کتاب این است که نمی‌خواهد به سبک رایج در کتاب‌های ایرانی صرفا اطلاعاتی را به‌صورت تئوریک به مخاطب بدهد، بلکه پر از تمرینات عملی است و در بخش‌هایی از این کتاب مخاطب باید خودش تبدیل به نویسنده شود و صفحات سفید و تمرینات کتاب را پر کند.


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

رازهایی برای خلق تغییرات عمیق و ماندگار

سال‌ها پیش یکی از کارگردانان صاحب‌نام سینمای ایران جمله‌ای را درباره تغییر مطرح کرد که ماندگار شد: این «تنها احمق‌ها هستند که هرگز تغییر نمی‌کنند، چون تقریبا در این جهان تنها اصل ثابت و ماندگار، تغییر است». با این وجود حتی در دنیای امروز، هنوز هم انسان‌هایی هستند که تغییر را قبول ندارند. مرغ این انسان‌های ضد تغییر همیشه یک پا دارد. آن‌ها حتی برای کوچک‌ترین اصلاح یا حتی ویرایشی در دیدگاه‌های خود آمادگی ندارند.

اخیرا از مجموعه کتاب‌های مربیگری زندگی آکادمی موفقیت کتابی ارائه شده با عنوان «تغییر شدنی و راحت است» نوشته دکتر احمد حلت که طی آن نویسنده چکیده‌ای از دانش و تجربیات عملی خود را طی ده‌ها سال مطالعه و پژوهش درباره تغییر و مواجهه با نمونه‌های مختلف در این زمینه به شکلی منسجم ارائه کرده است. از ویژگی‌های مهم این کتاب این است که نمی‌خواهد به سبک رایج در کتاب‌های ایرانی صرفا اطلاعاتی را به‌صورت تئوریک به مخاطب بدهد، بلکه پر از تمرینات عملی است و در بخش‌هایی از این کتاب مخاطب باید خودش تبدیل به نویسنده شود و صفحات سفید و تمرینات کتاب را پر کند. دکتر حلت در مقدمه این کتاب نوشته است: «این کتاب مطمئنا برای انسان‌های بی‌ثبات و نامتغیر با زمان نوشته نشده است. آن‌ها حتی اگر این کتاب را برگ به برگ ورق بزنند و خط به خط آن را روخوانی کنند، باز هم چیزی عایدشان نمی‌شود؛ چرا که برای درک این سری کتب، خواننده باید از همان صفحه اول شوق و آمادگی تغییر را داشته باشد و پا به پای نوشته‌های کتاب برای عوض‌شدن تلاش کند.»

همچنین در این مجموعه، مخاطبان با جزئیات یکی از شگفت‌آورترین بخش‌های وجود انسان، یعنی ضمیر ناخودآگاه و قابلیت‌های غیرقابل وصف آن آشنا خواهند شد و راه بیدار‌کردن و دوست‌شدن و رفاقت با این غول پنهان چراغ جادوی وجودشان به آن‌ها آموزش داده خواهد شد.

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;