آموزش فن بیان

650,000 ریال 520,000 ریال


پرداختن به ظرافت‌های اساسی در صحبت‌کردن، هماهنگی کلام با زبان بدن، کنترل ترس و اضطراب هنگام سخن‌گفتن، شناسایی مخاطب، شناخت هدف سخنرانی، چگونگی تنظیم‌کردن متن سخنرانی و ... از جمله نکات مهمی است که در این کتاب به آن‌ها اشاره شده است.


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

حدود سی سال است که نام دکتر «احمد حلت» در جامعه ایران به‌عنوان یک سخنران حرفه‌ای مطرح است. او که رئیس بنیاد سخنرانان حرفه‌ای نیز هست،در طول همه این سال‌ها تلاش کرده با سخنانش امواج عشق و انگیزه و آگاهی را در جامعه ایران منتشر کند. یکی از عواملی که باعث شده او در این زمینه بتواند موفق‌ عمل کند، فن بیان قوی و قدرت بالای او در سخنرانی است. چندی پیش دکتر حلت تصمیم گرفت تمام تجربیات و دانسته‌هایی را که طی سی سال سخنرانی و آموزش و بررسی و دقت بر عملکرد سخنرانان برتر جهان به دست آورده، در قالب یک کتاب جمع‌بندی کرده و آن را در اختیار علاقه‌مندان و نسل‌های آینده قرار دهد. این کتاب در مدت کوتاهی کمیاب شد و هم‌اینک دوباره در تعدادی محدود، تجدید چاپ شده و در دسترس قرار گرفته است. توانایی خوب سخن‌گفتن، مهارتی است که نه‌فقط برای کسانی که قصد دارند روزی تبدیل به یک سخنران حرفه‌ای شوند، بلکه برای بسیاری از اقشار مختلف جامعه ضروری است؛ از معلمی که دوست دارد بتواند در مدرسه یا در کلاس‌های آنلاینش موثرتر سخن بگوید تا فروشندگان و بازاریابانی که توانایی صحبت‌کردن مهم‌ترین ابزار کارشان به حساب می‌آید و حتی مردم عادی که دوست دارند زیباتر سخن بگویند تا از این طریق ارتباطات زیباتری را با عزیزان و افراد پیرامونشان برقرار کنند.

پرداختن به ظرافت‌های اساسی در صحبت‌کردن، هماهنگی کلام با زبان بدن، کنترل ترس و اضطراب هنگام سخن‌گفتن، شناسایی مخاطب، شناخت هدف سخنرانی، چگونگی تنظیم‌کردن متن سخنرانی و ... از جمله نکات مهمی است که در این کتاب به آن‌ها اشاره شده است. در این کتاب، علاوه بر بیان اصول مهم فن بیان، قسمت‌هایی به نام «حلت نکته» نیز وجود دارد که حاصل تجربیات شخصی دکتر حلت در سال‌ها سخنرانی و آموزش است و به نوعی فوت کوزه‌گری محسوب می‌شود.

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;