مجله موفقيت 432

500,000 ریال 400,000 ریال


بخش ويژه: چرا به عقب برنمي گرديم؟

بخش زندگي: قضاوت کردن، کنترلگري نوجوانان، فنون مذاکره در خانواده و پرهيز از مجادله، مواجهه با ترس در زندگي و راه مقابله با آن و ...

 بخش نوجوان: به آزادي و مسئوليت‌‌پذيري و ادراک درست پرداخته و به سوالات تعدادي از نوجوانان  پاسخ داده شده است.

بخش کار:  روزهاي پرفرازونشيب نستله، کسب و کار نسل z يا همان دهه هشتادي‌ها، راه‌هاي حفظ مشتري در شرايط سخت اقتصادي و...

بخش پلاس:  تفکر سيستماتيک، درس‌هاي هر درد و تراژدي براي زندگي، اخبار روان شناسي روز دنيا و ...


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

چرا به عقب برنمی گردیم؟

راستش ما هرگز به عقب بازنگشته‌ایم؛ لااقل از حدود ۱۵۰ سال پیش به این سو، جامعه‌ی ایرانی همواره در حرکتی رو به جلو قرار داشته و هیچ مانعی در هیچ دوره‌ای این میل به پیشروی را متوقف نکرده است.

 اما آنچه امروز از عدم بازگشت به ابتدای شهریور ماه سال جاری گفته می‌شود یک حقیقت غیر‌قابل‌انکار است. جامعه‌‌ی ایرانی این روزها تجربیاتی را از سر گذرانده که احتمالا در هیچ دوره‌ی دیگری از تاریخ نظیر آن را نزیسته است. نسل‌ها و اقشاری پا به عرصه‌ی اعتراضی گذاشته‌اند که تا پیش از این حتی در برقراری ابتدایی‌ترین ارتباطات با دیگر سطوح جامعه ناکام مانده بودند. اما همگرایی کم‌نظیر افراد و نزدیکی خواسته‌ها به یکدیگر، این سوال را ایجاد می‌کند که آیا اساسا احتمال بازگشت به روزهای پیش از شهریورماه 1401 ممکن است؟

ما در این ویژه‌نامه تلاش کرده‌ایم تا در خلال مصاحبه‌ها و مقالات به پاسخی روشن از این پرسش دست یابیم. برای آگاهی از پاسخ به این سوال مهم، ویژه‌نامه‌ی این شماره موفقیت را بخوانید.

 

در بخش زندگی این شماره از مجله موفقیت مقالاتی متعدد و خواندنی برای استفاده شما مخاطب موفقیت آماده شده است. این مقالات شامل مواردی مثل قضاوت‌کردن، کنترل‌گری نوجوانان، فنون مذاکره در خانواده و پرهیز از مجادله، مواجهه با ترس در زندگی و راه مقابله با آن و ... هستند که هر کدام به مواردی برای زندگی بهتر پرداخته‌اند.

آیا شما هم به این مهم واقف هستید که در رابطه‌های امروزی، تعیین حد و مرز اهمیت ویژه‌ای دارد؟ این حدود باعث می‌شود حس کنترل در روابط، وارد زندگی مشترک نشود. «برای عشق و آزادی» مقاله‌ای به قلم دکتر نیلوفر اله‌وردی است که درباره‌ی این موضوع مهم سخن گفته است.

استرس یکی از اصلی‌ترین معضلات این روزهای بشر است. این استرس از عوامل متفاوتی ناشی می‌شود که شناختشان به ما کمک می‌کند از پس آ‌ن‌ها برآییم. مقاله‌ی «نگرانی کارساز یا نگرانی دردسرساز؟» مطلبی است یه قلم روان‌شناس مجله‌‌ی موفقیت، ثریا سادات حسینی و به راه‌حل رفع این منابع استرس‌زا پرداخته است.

بخش نوجوان این شماره از موفقیت هم با مطالبی درباره‌ی آزادی و مسئولیت‌پذیری و ادراک درست پرداخته است. ضمن اینکه در این شماره و با توجه به اعلام قبلی مجله موفقیت و همراهی تعدادی از نوجوانان مخاطب موفقیت، تعدادی سوال درباره‌ی دغدغه‌‌های این روزهای آن‌ها به دفتر مجله رسید و ما توسط خانم دکتر احمدی، روان‌شناس به آن‌ها پاسخ داده‌ایم.

بخش کار این شماره از موفقیت هم شامل مطالبی درباره کسب‌و‌کار نوین در این روزها و داستان‌های پرفرازونشیب از برندهای معروف دنیاست. در ضمن در بخش کار این شماره برای اولین بار به کسب‌و‌کار نسل z یا همان دهه‌ی هشتادی‌ها پرداخته‌ایم که بسیار به نوجوانان و صاحبان کسب‌و‌کار در شناخت این نسل کمک خواهد کرد. همچنین به راه‌های حفظ مشتری در شرایط سخت اقتصادی هم اشاره کرده‌ایم تا صاحبان کسب‌و‌کار بدانند که در این شرایط سخت و رکود اقتصاد، چطور باید خود را سرپا نگه دارند.

بخش پلاس این شماره موفقیت هم شامل مطالبی با عناوین مثل تفکر سیستماتیک، درس های هر درد و تراژدی برای زندگی، اخبار روان شناسی روز دنیا و ... است که خواندن آن‌‌ها در این روزهای سخت و نفسگیر به عبور سالم ما از این دوران کمک خواهد کرد.

 

 

فهرست

ویژه

 چرا به عقب بر نمیگردیم؟

صلحی که در کار نیست

 هیچ کدام از ما شبیه به قبل نمیشویم

آب ریخته به جوی باز نمیگردد

 برگشتن ارتباط میان  حکومت  و معترضین سخت است

- شادی در راه است

 چه کسی در این وضعیت میتواند معترض نباشد؟

 

زندگی

برای عشق و آزادی

 نگرانی کارساز یا نگرانی دردسرساز؟

مذاکره بله، مجادله نه!

هورمونها؛ بازیگران اصلی رفتارهای ما

 از ترس نترس

 من قضاوت می کنم

 وقتی که شب صبح نمیشود

نوجوانان از حس کنترلشدن بیزارند

 گاهی ساز مخالف بزن

 تربیت کوچولوهای منظم

 گذر از یخبندان روحی

 چطور میتوانم او را بهتر بشناسم؟

 خشم از نگاه روانشناسی

 

نوجوان

  تصور کن اگه حتی تصور کردنش سخته

از ادراک چه می دانید؟

خودمونی با نوجوانها

داستان

 

کار

جنگ مدیر با کارمند دههی هشتادی

نستله؛ 150 سال در اوج

عینک شفاف کسب و کار

 این یک پیشنهاد است!

 وقتی حفظ مشتری از نان شب واجب تر است

 

موفقیت پلاس

 تفکر سیستماتیک به جای تفکر سنتی

خوبیهای هر تراژدی

حسش نیست!

 بیشتر بدانیم

موآی خود را بیابیم

مردی از جنس زندگی

جدول

 12 پیام موفقیت

 شیوانا

 

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;