شماره 430 مجله موفقیت

500,000 ریال 400,000 ریال


به یاد و نام صدای ایران و آیینه فرهنگ ملی ما، استاد محمدرضا شجریان پرونده‌ ویژه: بررسی شکاف عمیق طبقاتی در ایران


برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

چهارصد‌و‌سی‌امین شماره از مجله‌ی موفقیت با یاد و نامی از صدای ایران و آیینه فرهنگ ملی ما، استاد محمدرضا شجریان منتشر شد. 

جایگاه شجریان در زمان حیات و پس از آن نزد ملت ایران، از مرتبه‌ای رفیع و والا برخوردار است و مهر ماه که توامان سالروز تولد و درگذشت استاد را به عنوان یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی در خود دارد، شاید بهترین فرصت برای گرامی داشت خاطره‌ی ایشان و آثار ماندگارش باشد. این مهم در بخش مهمانخانه شماره پیش روی موفقیت محقق شده است. 

در بخش پرونده‌ی ویژه به یکی از مهم‌ترین و ملتهب‌ترین ارکان اقتصادی جامعه یعنی معضل اختلاف طبقاتی پرداخته شده است. همچنین وضعیت چالشی مسکن به عنوان نمودی مهم از موضوع فاصله طبقاتی مورد تحلیل آسیب‌شناسانه قرار گرفته است. 

در بخش زندگی، مجموعه مقالاتی با موضوع طبیعت تعارض، فرایند مشاجرات و سازشگری و راهکارهایی در خصوص حاکمیت منطق و عقلانیت و مفاهیم غیرت و اعتماد‌به‌نفس در روابط زناشویی منتشر شده است. 

همچنین آموزه‌هایی به والدین در ارتباط با انضباط‌بخشی و مسئولیت‌پذیری به کودکان از دیگر موضوعات مقالات این بخش است. 

در بخش کار این شماره از موفقیت، خوانندگان با برنامه‌ریزی اصولی کارها و مراقبت‌های مربوطه، ارتقای سلامت روانی در مجموعه‌های کاری، خوداشتغالی و قواعد کسب‌و‌کارهای خانگی، استراتژی فروش و... آشناتر خواهند شد. 

همچنین فعالیت آگاهانه در بورس، تجربه‌ی احساس موفقیت و شکست در امور، سری داستان‌های برگزیده‌ی مخاطبان، جدول، شیوانا و پیام‌های دوازده‌گانه موفقیت از مطالب مهم بخش موفقیت پلاس شماره مهر ماه مجله هستند. 


خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

;