سررسيد اختصاصي موفقيت (1402)

2,500,000 ریال


فایل‌های ضمیمه محصول


بسته هدفگذاري دکتر حلت
کتاب صوتي گذر از داغ جدايي
کتاب صوتي شيمي زندگي

برای دسترسی به فایلهای ضمیمه پس از خریداری محصول و ورود به سایت به همین صفحه مراجعه کنید

دفتر روزانه برنامه نویسی

يکي از کارهاي متداولي که در شروع هر سال انجام مي‌دهيم هدف گذاري و برنامه ريزي است، ولي خيلي‌هايمان روش درست هدف گذاري و برنامه ريزي و ارزيابي را بلد نيستيم.

شما در دفتر روزانه نویسی موفقیت علاوه بر اين‌ که يک سررسيد کامل داريد که هر روز هفته يک صفحه جداگانه و مخصوص به خود را دارد و در هدف گذاري و برنامه ريزي براي سال جديد کمکتان مي‌کند، يک پکيج آموزشي و سرگرمي افزوده نیز در قالب متن، صوت و تصوير هم خواهید داشت.

ما برآيند بسياري از کتاب‌­هاي هدف­گذاري و برنامه­ريزي را به زبان خيلي ساده در قالب چند جدول  با راهنمایی کامی در ایم محصول چندکاره­ی موفقيت گنجانده­ايم. جدول­هاي هدف­گذاري و برنامه­ريزي به شما کمک مي‌کنند تا اهدافتان را واقع‌بينانه بنويسيد و واقع بينانه برايشان برنامه­ريزي کنيد و از طرفي کاري که انجام مي‌دهيد صرفا نوشتن هدف نباشد و براي به نتيجه رساندنشان هم انگیزه و برنامه داشته باشيد؛ چرا که آخر هر ماه بايد ميزان پيشرفت خود را در جدول مربوطه ارزيابي کنيد تا خودتان بدون نياز به استاد و مربي بتوانيد روند رشدتان را تحليل کنيد. نه اينکه خود را سرزنش کنيد که چرا موفق نشديد يا چند روز موفق باشيد و چند روز ناموفق.

اين آناليز شخصي هم به رشد و پيشرفت افراد کمک مي‌کند هم به شرکت ها و سازمان­ها تا نيروهايي داشته باشند که در زندگي شخصي و کاري شان موفق­تر باشند و در نتيجه بازدهي شغلي بهتري هم داشته باشند.

برنامه ريزي مالي جزء جدايي ناپذير زندگي ماست. بنابراين در انتهاي هر ماه سال، بخشي به نام چرتکه قرار داديم تا بتوانيد دخل و خرج روزمره‌تان را در آن يادداشت کنيد و برنامه ريزي دقيق­تري براي مسائل مالي­تان داشته باشيد.

جنس سررسيد هميشه براي مخاطبان ما مهم بوده، همينطور صحافي سررسيد و ابعاد سررسيد سعي کرديم امسال از بهترين جنس جلد، صحافي مکانیزه، آستر بدرقه و کاغذ استفاده کنيم.

کتابهای صوتی شیمی زندگی و گذر از داغ جدایی

همراه با تهیه دفتر روزانه نویسی موفقیت، دو کتاب صوتی با رویکرد التیام رخدادها و روابط تلخ گذشته و همچنین بهبود روابط و کیفیت مسیر آینده در زندگی که توسط نشر صوتی موج کتاب به صورت حرفه­ای تولید شده است، تقدیم مخاطبان خواهد شد.

هر دوی این کتاب ها از تالیفات دکتر احمد حلت و آقایان حمید کوثری و فرامرز کوثری هستند و از تاریخ 27 اسفند ماه سال جاری در وبسایت موفقیت در دسترس خواهد بود.

وبینار هدف­گذاری هوشمند

در این محتوای ویدئویی که به ضمیمه در اختیار خریداران سررسید موفقیت قرار خواهد گرفت، دکتر احمد حلت در غالب یک کارگاه آموزشی در خصوص موضوع هدف­گذاری هوشمندانه و مسیرهای دستیابی و تحقق اهداف کوتاه مدت و بلند مدت به ارائه آموزش­های مهمی پرداخته­اند.

این بسته­ی ویدئویی-آموزشی در چند قسمت از 27 اسفند ماه و در آستانه­ی سال جدید خورشیدی تقدیم مخاطبان موفقیتی خواهد شد.

فایل­های افزوده­ی خرید شما در قالب کد دریافت این محصولات به صورت رایگان، همراه با دفتر روزانه نویسی(سررسید) موفقیت ارسال خواهد شد.

 برای مشاهده و یا خرید وارد شوید

خوشحال میشویم نظراتان را با ما به اشتراک بزارید

آخرین محصولات

;