ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

آرشیو مجلات

شماره 363 نیمه دوم آذر 1396

 

 

 1. دکتر احمد حلت در سرمقاله مجله 363 موفقیت که ویژه‌نامه سالگرد انتشار مجله نیز هست، این‌گونه از مخاطبان صمیمی قدردانی می‌کند: «در آستانه ورود به بیستمین سالگرد انتشار مجله موفقیت به احترام همه خوانندگان خوش‌فکر مجله تمام‌قد می‌ایستم و بردستانتان بوسه می‌زنم.»

    

 2. سهیلا ثقفی در سخن سردبیر مجله 363 موفقت می‌گوید: «دلیل محبوبیت روز‌افزون و پایدار موفقیت در همه این سال‌ها فقط و فقط این بود که تقلید از دیگران را سرلوحه خود قرار نداد و همیشه تلاش کرد تا خودش بوده و نسبت‌به قبل خودش عالی‌تر و بهتر باشد؛ این همان پیام طلایی است که در آستانه سالگرد تولد موفقیت، من به شما تقدیم می‌کنم» سعی کنید همیشه کاری را انجام دهید که مطمئنید درست است و همواره نظر خودتان را ارزشمندترین بدانید؛ زیرا تنها نظری است که واقعا مهم بوده و امکان تغییرش برایتان فراهم است.

    

 3. بیست‌وسومین نمایشگاه مطبوعات از پنجم تا دوازدهم آبان‌ماه در مصلی تهران برگزار شد و شما می‌توانید در مجله 363 موفقیت، گزارشی تصویری از این رویداد مهم را ببینید؛ رویدادی که با انتخاب غرفه موفقیت به‌عنوان «غرفه برتر» به پایان رسید و شیرینی این رویداد مهم را در بیستمین سالگرد مجله موفقیت برای ما و همراهان همیشگی‌مان دلچسب‌تر کرد.

    

 4. راه سوم مجله شماره 363 می‌گوید: «روی تسلیم اکنون آدم‌ها که از سر ناچاری صورت می‌گیرد، به‌عنوان یک تکیه‌گاه و نقطه‌قوت خود حساب نکن؛ چون به‌محض اینکه برای این افراد راه چاره و نجاتی پیدا شود، دیگر خبری از تسلیم نیست و آن‌ها سرکش می‌شوند و پی کار خود می‌روند و تو می‌مانی و ساختار لرزانی که ستون‌هایش را این تسلیم‌های درمانده تشکیل داده بودند.

   

   

 5. اگر به مباحث نورومارکتینگ یا بازاریابی عصبی علاقه‌مندید، مجید مجیدی در هر شماره از موفقیت و در صفحه مدیریت مالی، درباره این موضوع به تفصیل سخن می‌گوید.

   

   

 6. دکتر شاه حسینی در صفحه «کلینیک ثروت آفرینی» مجله 363 موفقیت می‌گوید: «اگر شما می‌خواهید کسب‌وکاری را راه‌اندازی کنید، یادتان باشد که بی پیر به خرابات نروید و حتما از یک مشاور بهره بگیرید.

   

   

 7. در 17 نوامبر 2017 در رسانه‌های بین‌المللی گزارشی مبنی بر انجام موفق اولین پیوند سر انسان بر روی بدن در آینده بسیار نزدیک منتشر کردند و ادعا شد که پس از تحقیقات متعدد بر روی ده‌ها موجود زنده دیگر، به‌زودی سر، اعصاب و عروق گردنی از یک انسان به انسان دیگر قابل‌پیوند خواهد بود. این کار توسط یک جراح و دانشمند ایتالیایی به نام «سرجیو کاناوارو» با همکاری تیم پزشکی در چین صورت می‌گیرد. شما می‌توانید مشروحی از این مطلب را در مجله 363 موفقیت بخوانید.

    

 8. برگ‌ریزان پاییزی خوراک قدم‌زدن در پیاده‌روهای شهری و روستایی است، اما برای اینکه عیشتان تکمیل شود، مجموعه‌ای از پیشنهادات فرهنگی را در اختیارتان گذاشته‌ایم تا نوش و نیوش کنید.

    

 9. دانشجویان علم رباتیک بخشی از توانمندی و پیشرفتشان را مدیون زحمات و پژوهش‌های «کارو لوکاس قوکاسیان»هستند. کارو از پژوهشگران به‌نام سیستم‌های هوشمند در ایران بود که زمینه پژوهش‌های او پیش‌بینی سری‌های زمانی، مدل‌های عاطفی و منطق فازی بود. او در سال ۱۳۸۵ خورشیدی به‌عنوان چهره ماندگار و «پدر علم رباتیک ایران» شناخته شد. در صفحه «صادره از ایران» مجله 363 موفقیت با زندگی‌نامه این دانشمند ایرانی آشنا شوید.

    

 10. تصمیم گرفتیم در مجله 363 موفقیت و به مناسبت گذر این بیست سال، پرونده ویژه‌مان را به سالگرد انتشار مجله اختصاص بدهیم و در همین صفحات، جشن کوچکی را برگزار کنیم؛ به امید روزی که صدمین سال تاسیس مجله موفقیت جشن گرفته شود. در این پرونده می توانید مصاحبه‌ها و مطالب جالبی را به قلم اهالی موفقیت بخوانید و در این شادی با ما سهیم شوید.

    

 11. تابه‌حال شده در یک جمع کوچک یا در اداره به‌عنوان یک رهبر عمل کنید؟ یعنی کسی که راه را نشان می‌دهد و در کنار اعضای تیمش آن را ادامه می‌دهد تا موفق شود. اگر هنوز به مهارت‌های رهبری خود شک دارید یا نمی‌دانید چقدر می‌توانید در این حوزه خوب عمل کنید، با انجام تست خودشناسی مجله 363 موفقیت به‌راحتی متوجه نقاط ضعف و قوت خود خواهید شد. 

   

 12. ازدواج خوب نیاز به مهارت دارد. این مهارت‌ها، همان ابزاری هستند که برای ساختن زندگی مشترکتان به آن‌ها نیاز دارید. درصفحه جدید «ازدواج مناسب» ده مهارت را برایتان آورده‌ایم که برای داشتن یک ازدواج موفق به کارتان می‌آید؛ همچنین به شما می‌گوییم که هر یک از این مهارت‌ها چرا و کجا به دردتان خواهد خورد. 

   

 13. آنچه در کودکی اتفاق می‌افتد، بسیار مهم و تاثیرگذار است. اما این تاثیرگذاری به چه صورت است، چگونه باید با کودکان رفتار کرد که کمترین آسیب را ببینند و چرا دوران کودکی تا این حد مهم و تاثیرگذار است؟ در این‌خصوص و در مجله 363 موفقیت با دکتر سجاد عباس‌زاده، روان‌شناس تحلیلی گفت‌وگو کرده‌ایم. 

   

 14. دکتر وانیه در صفحه روان کاوری به زبان ساده و در مقاله‌ای را با عنوان «خشونت جنسی و پیامدهای آن برای کودکان»، راجع به خشونت جنسی نسبت به کودکان مطالبی بسیار مفید را بیان کرده است.

    

 15. «در مقابل سوالات جنسی کودکانمان چه واکنشی نشان بدهیم؟» دکتر زهره افشارنیا در صفحه تربیت جنسی کودک به این سوال مهم پاسخ داده است.

    

 16. « از عدم‌قطعیت استقبال کن» ، « گوشی خود را زمین بگذارید» و « قبل از غذاخوردن فکر کنید» مقاله‌هایی از مجله success و « اعتیاد مجازی مادران، خطر برای کودکان» مقاله‌‌ای از مجله psychology todayاست که در شماره 363 موفقیت برای مطالعه خوانندگان فهیم موفقیت آماده شده است.

    

 17. تصمیم گرفته‌ایم با الهام از کتاب «چنین کنند بزرگان» نوشته‌ ویل کاپی که توسط نجف دریابندری ترجمه شده، در مجله موفقیت نقبی بزنیم به تاریخ و راز و رمز زندگی بزرگان را تفحص کنیم. اما برای اینکه فضا خشک و کسالت‌آور نباشد، سعی کردیم کمی خوشمزه‌بازی در بیاوریم و کمی با شخصیت‌های تاریخی شوخی کنیم. برای همین این صفحات را بدون گارد بخوانید و از شوخی‌هایمان ناراحت نشوید، چون مطمئنیم خود آن بنده از این ماجرا ناراحت نمی‌شوند.

    

 18. دوستداران داستان، مخصوصا داستان‌های دنباله‌دار می‌توانند با ما همراه شوند و «اصل لانه کبوتری» را بخوانند.

 

تعداد بازدید: 1529
دانلود مجله   ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.