ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

آرشیو مجلات

شماره 334-نیمه دوم شهریور ماه 1395

شماره 334-نیمه دوم شهریور ماه 1395دکتر احمد حلت در سرمقاله این شماره مجله موفقیت راهکارهایی را ارائه داده‌اند تا عزت‌نفس خویش را بالا ببرید و اعمالی که باعث افزایش عزت‌نفستان می‌شود را با توجه به هزینه و فایده‌اشبسنجید. این سرمقاله را در شماره 334 مجله موفقیت بخوانید.سهیلا ثقفی در سخن سردبیر این شماره از مجله موفقیت می‌گوید: « سنجیده عمل کنید زیرا
موفقیت بدون قابل اندازه‌گیری‌کردن رویدادها و عناصر امکان‌پذیر نیست زیرا تنها اینگونه است که می‌توان میزان رشد و بهبود یا توقف و نزول فرایندها را تشخیص داد و واکنش لازم را در زمان و مکان درست اعمال کرد


ملاتی و ایزابل ویجسن مأموریتی را آغاز کرد‌اند که هدف آن جلوگیری از مرگ بالی، جزیره زیبای محل زندگی‌شان، به دست کیسه‌های پلاستیکی است. طراحی و اجرای پتیشن )استشهادنامه(، پاک‌سازی ساحل و حتی اعتصاب غذا از جمله اقدامات اخیراین دو خواهر است. در سخنرانی TEDاین شماره آن را بخوانید.


دکتر احمد حلت در راه سوماین شماره از مجله موفقیت می‌گوید: « یادت باشد وقتی تصمیم نمی‌‌‌‌گیری، دنیا و فرایند انتخاب متوقف نمی‌شود و تنها اتفاقی که می‌افتد این است که تو با شرکت نکردن دراین انتخاب، تصمیمی را که بقیه می‌گیرند، به‌عنوان تصمیم خودت انتخاب می‌کنی و از قبل مشخص است که نتیجه این انتخاب هرچه باشد‌، تمام منافع تو را دربرنمی‌گیرد و آنچه را که از آن می‌ترسیدی، از تو دور نمی‌کند»زندگی با چاشنی هیجان و گفت‌وگو با دختری که غواصی وپرواز بپاراگلایدر او را به آرزوهایش رسانده است را در شماره 334 مجله موفقیت بخوانید. فریسا نکومنش راد در ۳۴سالگی به راهی که انتخاب کرده، بسیار مطمئن است. او دانشجوی رشته فیزیولوژی ورزشی در دانشگاه آزاد است، رشته‌ای که با رفتار بدن و حالات مختلف آن در ارتفاعات و شرایط مختلف سروکار دارد و با ۱۵ سال سابقه غواصی و پرواز با پارا گلایدر توانسته به همه ثابت کند موفقیت با تلاش و پشتکار در دسترس همگان قرار دارد.
«کی می‌دونه ایده‌ها از کجا میان؟چطوری می‌شه که یهو یه چیزی به سر آدم می‌زنه و تبدیل می‌شه به یه ساختمون، به یه قطعه موسیقی، به یه داستان؟ و...بیاین یه کم با همدیگه راجع به ایده‌ها حرف بزنیم و ببینیم واقعا ایده‌ها خودشون میآن یا اینکه ساخته می‌شن» ندا شاهنوری در صفحه حرف‌های خودمانی این شماره درباره ایده‌ها سخن گفته است.« این روزها بحث ناسزا‌گویی بحث داغی شده است و داستان هم از آنجا شروع شد که تقریبا هر اتفاق مهمی که افتاد، در فضاهای مجازی ذیل مطالب مربوط به آن جاروجنجال به پا شد و مردم شروع کردند به بدوبیراه گفتن به همدیگر و به مسئولان آن اتفاق و ....چرا بعضی از مردم فحش می‌دهند؟!» زینب شاهدی در این شماره از مجله موفقیت به این سوال پاسخ می‌دهد.

کمیل غفور محسنی، نویسنده جوان موفقیت در صفحه بازاریابی و فروش این شماره درباره ماجرای شکست بزرگ اپل چنین می‌گوید: « همه به دنبال بهترین‌ها حرکت می‌کنند! در بازار به بهترین‌ها به طرز غیرمنصفانه‌ای پاداشی بسیار زیاد، به‌خاطر بهترین بودنشان داده می‌شود. چیزی که امروز در بازارهای مختلف شاهد آن هستیم، پیروی شدید طرفداران از اولین برند به‌عنوان برترین برند است. طرفداران اپل از اینکه برند خود را برنده عرصه رقابت بدانند، بسیار خوشحال هستند. اما کمتر
کسی از طرفداران این شرکت، از شکست‌های اپل خبر دارد...»«بدون سرمایه از کجا شروع کنم؟ راهکار برای سرمایه‌های کوچک چیست؟ » قبل از راه‌اندازی کسب وکار، بهتر است تمامی موارد را بررسی کرده واگر می‌توانیم به‌دنبال تامین موارد موردنیاز برای این امر باشیم ونیز برنامه‌ریزی کنیم که تمام موارد را به‌دست بیاوریم که... پاسخ کامل به این سوالات را در پرسش و پاسخ دکتر علی شاه حسینی بخوانید.


نارضایتی شغلی موضوعی است که این روزها به یک اپیدمی تبدیل شده است. بهتر است موضوع شغل را ازموضوع پول درآوردن کمی تفکیک کنیم؛ چون درآمد با خلاقیت‌های افراد در ارتباط است، نه با شغل آنان. در این شماره موفقیت و در پرونده‌ای ویژه در گفت‌و‌گو با دکتر معظمی به نحوه تغییر شغل و نیز انتخاب شغل مناسب می پردازیم.
آزمون‌های‌ کوکولوژی « ماز» و «هیولا » که مجموعه‌ای بسیار سرگرم‌کننده و مفید از بازی‌های روانشناسی است هم در شماره جدید موفقیت برای مخاطبان صمیمی موفقیت آماده شده است.

برای اولین بار دختری از سرزمین ما در آوردگاهی مثل المپیک،جایی که نمایندگان همه کشورها دور هم جمع می‌شوند وورزشکاران، چهار سال برای ورود و رقابت در آن تمرین و تلاش می‌کنند، موفق شد به عنوان اولین خانم ایرانی مدال بیاورد و برای کشور ایران و جامعه ورزشی بانوان ما، افتخارآفرینی کند. به همین منظور، محمود هندی‌پور، روا نشناس و مشاور، برای مخاطبانمان شخصیت کیمیا علیزاده را بررسی کرده تا دریابیم چه ویژگی‌هایی در این دختر قدرتمند او را به مدال المپیک رساند.

این روزها درمورد اهمیت تغذیه و تاثیر مواد‌غذایی بر بدن بسیارمی‌شنویم. در این شماره برای اینکه بیشتربا اهمیت مواد غذایی آشنا شویم، با خانم زهره وحدت گفت‌وگو کردیم. ایشان ساکن آمریکا هستند و در زمینه تغذیه تحصیل کرده و تحقیقات بسیاری درمورد اهمیت تغذیه انجام داده‌اند.

مسلما همه والدین دوست دارند فرزندانشان را طوری تربیت کنند که در زندگی خود مدیر و مدبر بوده و خصلت‌های یک مدیر مقتدر را داشته باشند .در این شمارهموفقیت در مقاله‌ای به طورخلاصه 8 روش برای پرورش کودکان مدیر پیشنهاد می‌شود که به کاربستن آن‌ها به شما کمک می‌کند.
همه ما با آغاز روابط اجتماعی نیازمند برقراری ارتباط و دوستی با دیگران هستیم. با توجه به اینکه نوجوانان دوست دارند برای خودشان اسراری داشته باشند که نشان از مهم‌بودن و بزرگ‌شدنشان دارد و علاقه‌ای ندارند مانند گذشته با والدین خود زیاد صحبت کنند، والدین هم چاره‌ای جز برقراری ارتباط با نوجوان خود ندارند. اما چطور باید این کار را انجام دهند و نگذارند فاصله بین آ نها و نوجوانشان بیشتر و بیشتر شود؟ در این خصوص و برای برقراری ارتباط بهتر با نوجوانان با دکتر زهرا رمضانخانی، مشاور و روان‌شناس، گفت‌وگو کرده‌ایم. این مصاحبه خواندنی که در بخش نوجوان مجله موفقیت آمده است را از دست ندهید.
  1. « درس‌هایی ارزشمند برای موفقیت» مقاله‌ای مربوط به مجله success در این شماره از مجله موفقیت و« رهایی از طوفان و راندن کشتی زندگی» مقاله‌ای از مجله psychology today است که برای مطالعه خوانندگان فهیم موفقیت آماده شده است.«آشپزخانه‌های کوچک وبه اصطلاح، اپن احتیاجی به میز ناهارخوری ندارند و... »استفاده بهینه از فضای آشپزخانه مقاله‌ای در بخش دکوراسیون موفقیت است که به شما در چیدمان آشپز خانه کمک می‌کند.
چرا بعضی‌ها زودتر از دیگران پیرمی‌شوند؟ افرادی که بزرگ‌تر از سن و سال خود به نظر می‌رسند، ممکن است سیر پیری را با سرعت بیشتری طی کنند. این تحقیق که براساس وضعیت ارگان ها، سیستم ایمنی، سلامت قلب و کروموزم ها ... پاسخ کامل این سوال را در بخش سلامت این شماره موفقیت 334 بخوانید.« رهایی از دام رو در بایستی »داستانی طنز به قلم طناز مجله موفقیت، ندا شاهنوری است که از خواندن آن در قسمت سرگرمی این شماره از مجله موفقیت لذت خواهید برد.

در بخش سرگرمی ‌و انتهایی مجله پیش بینی‌های نیمه دوم شهریور ماه برای متولدین ماه‌های مختلف نکاتی مطرح شده که خواندنش خالی از لطف نیست. مثلا آذر ماهی‌ها بدانند: « در این ماه کار و تلاش زیادی کرده‌ای و با کارهایی که انجام داده‌ای، توانسته‌ای قدرت و مدیریتت را به دیگران نشان بدهی. این نکته را در نظر داشته باش که....»


تعداد بازدید: 2913
دانلود مجله   ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.