ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

آرشیو مجلات

شماره 333-نیمه اول شهریور ماه 1395

دکتر احمد حلت در سرمقاله این شماره مجله موفقیت راهکارهایی را ارائه داده تا بتوانید درآمدتان را رویایی کنید. این سرمقاله را در شماره 333 مجله موفقیت بخوانید.سهیلا ثقفی در سخن سردبیر این شماره از مجله موفقیت در مورد احساسات می‌گوید: «ا گر می‌خواهیم هم موفق باشیم و هم اسیر احساسات کنترل‌نشده و نیز قربانی هیجانات سرکوب‌شده نشویم، به نظر می‌رسد همراهی با هیجانات طبیعی بدن، بدون تحریک مثبت و منفی آن‌ها، بهترین راهکار برای موفق‌شدن در شرایط سخت است. این راهی است که همه موفق‌ها انتخاب کرده‌اند. شما هم بد نیست آن را امتحان کنید!»

«کوین بریل هیچ شباهتی به یک پسر افسرده نداشت؛ او کاپیتان تیم بسکتبال مدرسه‌اش بود، در همه مهمانی‌ها شرکت می‌کرد و با اعتمادبه‌نفس و بامزه بود. در این سخنرانی، کوین ماجرای شبی را بازگو می‌کند که در آن به او ثابت شد برای نجات جانش هم که شده، باید چهار کلمه ساده را به زبان بیاورد» در سخنرانی TEDاین شماره ماجرای آن شب را بخوانید.


سالار عقیلی، نامی آشنا برای تمام اهالی موسیقی ایران زمین است. از این رو و در پی موفقیت ایشان، سیدجواد حسینی نصر در شامگاهی تابستانی مهمان خانواده پرمهر این خواننده با اخلاق بود تا مخاطبان صمیمی موفقیت را با زیر و بم و رازهای موفقیت و محبوبیت او آشنا کند.« به عشق وطن، برای مردم » را در شماره 333 موفقیت بخوانید.

«یک ورزشکارحرفه‌ای همان قدر که به یک بدن قوی احتیاج دارد، باید ازنظر روانی هم آماده باشد و مجموعه‌ای از صفات را در خودش تقویت کند؛ چیزهایی مثل روحیه جنگندگی، پشتکار و البته جوانمردی.» ندا شاهنوری در صفحه حرف‌های خودمانی این شماره با زبانی طنز در باره المپیک ریو و مدال‌آوری در این المپیک سخن گفته است.


دکتر احمد حلت در «راه سوم» این شماره می‌گوید: « به سیم‌های رابطی که هرازچندگاهی مقابلتان سبز می‌شود و شما را وسوسه می‌کند پدیده‌ها و مفاهیم مختلف را به هم گره بزنید و به یکدیگر بچسبانید، بی‌اعتنا باشید و بدون هیچ پیش‌فرض و قضاوتی، حقایق دنیای اطرافتان را همانطور که هستند، مشاهده کنید»

شادی جهرانی در صفحه «دنیای آدم‌های دوست‌داشتنی» به این پرسش‌ها پاسخ گفته است: « آدم‌های دوست‌داشتنی چه می‌کنند که هم محبت دیگران را به دست می‌آورند و هم موفقیت را؟ چه می‌کنند که دیگران، این‌طور برایشان از جان ودل مایه می‌گذارند؟ چه می‌کنند که همه از آن‌ها به نیکی یاد می‌کنند؟ چه میکنند که همه می‌خواهند برایشان کاری انجام بدهند و دلشان را به‌دست بیاورند؟»


«پایدارترین ماندگاری درطول تاریخ نصیب چهره‌هایی شده که درخشش و شایستگی آنان بر اساس یک تخصص ارزشمند بوده است و در سایه تلاش، پشتکار، برنامه‌ریزی، خواستن و ازخودگذشتن به دست آمده است » علی شاه حسینی در کلینیک ثروت‌آفرینی خود یکی دیگر از راه‌های موفقیت در کسب‌وکار و ثروت‌آفرینی را مورد بررسی قرار داده است. به کلینیک ثروت‌آفرینی قدم بگذارید و لذت ببرید.
«چرا تغییر سبک زندگی دشوار است؟»زینب خجوی در صفحه روان‌شناسی سلامت این شماره درباره دشواری تغییر سبک‌های زندگی ناسالم سخن گفته و مطالبی را بیان کرده است.


کمیل غفور محسنی، نویسنده جوان موفقیت در صفحه بازاریابی و فروش این شماره درباره ساخت تبلیغات پول‌ساز چنین می‌گوید: « تبلیغ‌نویسی مهارتی است که طی سال‌ها رشد کرده و در ساخت تبلیغات بسیار ضروری است؛ همچنین این مهارت، شغلی است که درحال حاضر شرکت‌های تبلیغاتی به آن نیاز دارند و ا گر شما کسب‌وکاری برای خود دارید، برایتان امتیاز ارزشمندی محسوب می‌شود و چنانچه کمی با این مهارت آشنا شوید، می‌توانید در ساخت تبلیغات خودتان از آن استفاده کنید.» برای آموزش این مهارت ساخت تبلیغات پول‌ساز، صفحه بازاریابی و فروش مجله 333 موفقیت را بخوانید.

«توسعه‌دهنده، مفهومی از دنیای رایانه که به درد جست‌وجوگران موفقیت هم می‌خورد» روتیتر مقاله‌ای است که عیسی محمدی برای صفحه دریچه‌ای دیگر انتخاب کرده است. این مفهوم نرم‌افزاری کاربرد بسیاری برای تمام استفاده‌کنندگان از رایانه دارد.


«روان‌شناسی فروش» عنوان پرونده ویژه این شماره از مجله موفقیت است که به تمام مبحث‌های فروش و تکنیک‌های آن می‌پردازد. درباره اینکه فروشنده موفق کیست؟ با دکتر جهانگیری مصاحبه‌ای کرده‌ایم، مدل‌های فروش در قرن 21 را بررسی کرده و توضیح داده‌ایم، راه‌های شناخت مخاطب را برای فروش حداکثری معرفی کرده‌ایم و شما را با مفهوم مهره مار در فروشندگی آشنا کرده‌ایم. این پرونده پر و پیمان را در مجله 333 موفقیت بخوانید.  
آزمون‌های‌ کوکولوژی «راز بزرگ» و «یک ماجراجویی واقعی» که مجموعه‌ای بسیار سرگرم‌کننده و مفید از بازی‌های روانشناسی است هم در شماره جدید موفقیت برای مخاطبان صمیمی موفقیت آماده شده است.بیماری وسواس، یکی از شایع‌ترین و گسترده‌ترین ناراحتی‌های روانی در بین مردم ایران است. با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، این بیماری در کنار اضطراب و افسردگی در ردیف 3 بیماری شایع اعصاب و روان قرار دارد .به همین دلیل مجله 333 موفقیت در پرونده ویژه‌ ای به همین نام، در گفت‌وگو با دکتر پروین ناظمی این بیماری را مورد بررسی‌های روان‌شناختی قرار داده است و راه‌هایی را بیان کرده است که می‌توان به وسیله آن‌ها افکار وسواسی را از بین برد. این پرونده را در مجله 333 موفقیت بخوانید.همه ما می‌خواهیم دیگران را دوست بداریم ودیگران هم ما را دوست بدارند اما گاهی احساس می‌کنیم کسی را که دوست داریم، دیگر مثل سابق به ما محبت نمی‌کند و این درست زمانی است که تصمیم گرفته بودیم ما هم جواب محبت‌هایش را بدهیم و تقریبا مطمئن می‌شویم که تراز عشق و دوستی‌مان ناهمسان است. اصولا علت این ناهماهنگی‌ها چیست و در این مواقع چگونه باید عمل کرد؟ دراین‌خصوص و در صفحه ارتباط این شماره با دکتر یدالله دمیرچی، روان‌شناس مشاور، گفت‌وگو کرده‌ایم. این مصاحبه جذاب و خواندنی را از دست ندهید.
ما همیشه می‌خواهیم برای فرزندانمان بهتر از والدین خود عمل کنیم و شیوه‌ای را که با آن پرورش یافته‌ایم، تغییر دهیم و اصلاح کنیم، اما نباید در این مورد افراط کنیم. امروزه تعداد زیادی از فرزندان بسیار لوس شده‌اند و این مسئله تقصیر والدین است؛ پس هنگامی که سعی دارید منتهای لطف و محبت خود را نثار فرزندانتان کنید، از اشتباهات مطرح شده در صفحه کودک مجله 333 موفقیت  دوری کنید تا در آینده فرزندانتان از شما قدردانی کنند.


چگونه می‌توان به نوجوان احترام به خود و نیز دریافت احترام متقابل را آموزش داد. در این‌خصوص و در صفحه نوجوان مجله 333 موفقیت با دکتر زهرا رمضانخانی، روان‌شناس ومشاور، گفت‌وگو کرده‌ایم.
« اصولی برای رسیدن به یک زندگی متعادل»و «  5 ویژگی یک رابطه سالم» مقاله‌های مربوط به مجله success در این شماره از مجله موفقیت و « استراتژی‌های مدیریت حسادت» مقاله‌ای از مجله psychology today  است که برای مطالعه خوانندگان فهیم موفقیت آماده شده است.«بچه فامیل 2» داستانی طنز به قلم طناز مجله موفقیت، ندا شاهنوری است که از خواندن آن در قسمت سرگرمی این شماره از مجله موفقیت لذت خواهید برد.در بخش سرگرمی ‌و انتهایی مجله پیش بینی‌های نیمه اول شهریور ماه برای متولدین ماه‌های مختلف نکاتی مطرح شده که خواندنش خالی از لطف نیست. مثلا بهمن ماهی‌ها بدانند: « فرصتی برایت به‌وجود می‌آید که باید کمی ریسک کنی، اما قبل از اقدام با شخص باتجربه‌ای مشورت کن. یادت نرود که هر عمل بدون فکری می‌تواند برایت مشکل‌ساز شود و ... »

 

                                                                                        تعداد بازدید: 2725
دانلود مجله   ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.