ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

آرشیو مجلات

دکتر احمد حلت در سرمقاله این شماره مجله موفقیت در مورد سن ازدواج و سه نوع سن تعریف شده، مطالبی را عنوان کرده و راهکارهایی را برای یک انتخاب درست در ازدواج ارائه داده است.


سهیلا ثقفی در سخن سردبیر این شماره از مجله موفقیت در مورد نسخه‌های من‌درآوردی بعضی افراد برای دیگران سخن گفته است. برای اطلاع صحت وسقم این نسخه‌های درمانی با ما در این شماره از مجله موفقیت همراه شوید.


ایمی مولینز، ورزشکار، بازیگر و فعال اجتماعی، در سخنرانی TED، از ۱۲ جفت پایش برایمان می‌گوید. امی ۱۲ جفت پا دارد که همگی او را صاحب چندین قدرت کرده‌اند. سرعت، زیبایی و بلندقدی از جمله این توانایی‌های برتر هستند. امی تعریف جدیدی از ظرفیت بالقوه بدن ارائه می‌دهد. در سخنرانی TED این شماره این تعریف جدید را بخوانید.

در چند شماره اخیر مجله موفقیت، یک نظرسنجی مفصل از خوانندگان مجله به عمل آمد تا در مورد چند شخصیت موفق و برگزیده سال 94 نظر داده و برترین‌ها را انتخاب کنند.

نتیجه این نظرسنجی را به همراه مطالبی از چند نویسنده مجله موفقیت درباره این اشخاص محبوب و موفق، در شماره 326 موفقیت بخوانید.
  1. در چند شماره اخیر مجله موفقیت، یک نظرسنجی مفصل از خوانندگان مجله به عمل آمد تا در مورد چند شخصیت موفق و برگزیده سال 94 نظر داده و برترین‌ها را انتخاب کنند.
  2. نتیجه این نظرسنجی را به همراه مطالبی از چند نویسنده مجله موفقیت درباره این اشخاص محبوب و موفق، در شماره 326 موفقیت بخوانید.
اگر کنکوری هستید و اضطراب برگزاری این امتحان مهم بر تمام روزهایتان سایه انداخته، محمد برزگری در صفحه موفقیت تحصیلی این شماره مجله موفقیت، راهنمایی‌هایی کامل و موثر را در مورد کنترل این اضطراب کنکوری بیان کرده است.

قسمت پایانی مصاحبه مجله موفقیت را با بانوی دوچرخه‌سوار و جهانگرد ایرانی، نوشین قره‌گز، در شماره 326 مجله موفقیت بخوانید و لذت ببرید.
کلینیک ثروت‌آفرینی این شماره از مجله موفقیت درباره اولویت‌بندی و تمرکز بر روی انتخاب‌ها چنین می گوید: یکی از اقدامات بسیار مهم و سرنوشت‌ساز این است که باید یاد بگیریم، اولویت‌بندی کنیم تا به بهترین‌ها دست یابیم. اگر می‌خواهید تغییر کنید و متفاوت شوید، خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم.


ندا شاهنوری چگونگی خرج‌کردن یا خرج‌نکردن پول را در قالب طنز، دستمایه حرف‌های خودمونی این شماره از مجله موفقیت کرده است.
آزمون کوکولوژی «زیرزمین تاریک» که مجموعه‌ای بسیار سرگرم‌کننده و مفید از بازی‌های روانشناسی است هم در شماره جدید موفقیت برای مخاطبان صمیمی موفقیت آماده شده است.


زهره زاهدی در این شماره از مجله موفقیت، یک بار دیگر با قلمی شیوا و در قالب داستانی آموزنده با عنوان «مسکّن بودن»، موضوعی اجتماعی را بیان کرده است که می توانید با مطالعه آن، برگی دیگر از زندگی اجتماعی انسان‌ها را ورق بزنید.
علل و دلایل قهر همسران چیست؟چگونه ‌می‌توان از قهر و بی‌اعتنایی که از مشکلات زندگی زناشویی است جلوگیری کرد؟ یکتا فراهانی در این مقاله در صفحه ارتباط و در مصاحبه با دکتر دانیلیان، به این سوال پاسخ گفته است.

كودكان واقعا از چه سنيني چيزهايي می‌گويند كه می‌توان نام دروغ را بر آن‌ها گذاشت و اینکه در اين موارد چگونه باید برخورد كنيم و اصلا ريشه و علل اين‌ رفتارها چيست؟یکتا فراهانی این بار هم در مصاحبه ای با دکتر محمدی به این مقوله مهم در صفحه کودک این شماره از مجله پرداخته است.


آشنايي با تحول و رشد تفكر و شناخت در نوجوانان موضوعی است که نوید نوری در صفحه نوجوان این شماره از مجله از آن سخن گفته و راه‌های درست برخورد والدین با  این موضوع را بیان کرده است.

«ازدواج دیرهنگام» و اینکه چرا پسرها ازدواج نمی‌کنند، موضوع پرونده ویژه این شماره از مجله موفقیت است که شامل مقالات و مصاحبه‌هایی جذاب و خواندنی در این مورد  است.«رنگ‌ها می‌توانند حال روحی شما را تحت تاثیر قرار دهند» و « نگرش مثبت، به اتفاقات مثبت می‌انجامد» دو مقاله مربوط به مجله success این شماره از مجله موفقیت و « افزایش رضایت در زندگی مشترک» و « احساسات چگونه تصمیمات شما راخراب می‌کنند؟» دو مقاله از مجله psychology today  است که برای مطالعه خوانندگان فهیم موفقیت آماده شده است.«انستیتو تلگرام» داستانی طنز به قلم طناز مجله موفقیت، ندا شاهنوری است که از خواندن آن در قسمت سرگرمی این شماره از مجله موفقیت لذت خواهید برد.

تعداد بازدید: 4069
دانلود مجله   ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

فال ماهانه
خیلی جالب بود ممنون

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.