ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

آرشیو مجلات
«پنج گام برای رسیدن به رویاها!» را به قلم دکتر احمد حلت در صفحه 6 مجله 325  موفقیت بخوانید./ دکتر احمد حلت در سرمقاله مجله 325 موفقیت در مورد راه‌حل رسیدن به رویاها می‌گوید: « برای هر انسانی در جهان، رسیدن به رویاها و آرزوهایش، توأم با شیرین‌ترین احساس موفقیت است. » 5 راه معرفی شده در صفحه 6 مجله 325 موفقیت را مطالعه فرمایید.

« پیش‌فرض‌های 95!» را به قلم سهیلا ثقفی در صفحه 7 مجله 325 موفقیت بخوانید. / خانم سهیلا ثقفی در صفحه سخن سردبیر مجله شماره 325 موفقیت می‌گوید: « حساب‌‌کردن روی تصمیمات و اقدام و مساعدت عوامل بیرونی باعث می‌شود تصمیم‌گیری‌‌ها و برنامه‌ریزی‌‌های ما همیشه وابسته به رای و نظر و عملکرد این عوامل بیرونی باشد. اگر یاد بگیریم که هدف‌چینی و زمان‌بندی‌‌های خود را براساس پیش‌فرض‌های قابل‌کنترل قرار دهیم‌، طبیعی است که هنگام پیشروی به‌سوی اهداف‌، به‌خاطر کم‌کاری یا قهر و برخورد سلیقه‌ای این عوامل بیرونی‌، دچار وقفه نمی‌شویم.»


« چرا به سلامت جسممان بیشتر از سلامت روانمان اهمیت می‌دهیم؟» را از سلسله مقالات سخنرانی‌های TED و با ترجمه مریم اردکانی در صفحه 10 مجله 325 موفقیت بخوانید./ همه ما در مواجهه با آنفلوانزا یا دردهای مزمن آزاردهنده به پزشک مراجعه می‌کنیم؛ پس چرا وقتی با دردی عاطفی دست‌وپنجه نرم می‌کنیم، اقدامی مشابه انجام نمی‌دهیم و مشکلاتمان را با متحصصان بهداشت روان در میان نمی‌گذاریم؟ به گفته وینچ، بسیاری از ما به‌تنهایی با مشکلات روان‌شناختی مقابله می‌کنیم و در این مسیر، از کارشناسان مربوط کمک نمی‌گیریم.
« مثبت‌اندیشی » یعنی مدیریت هوشمندانه منفی‌ها» را به قلم دکتر احمد حلت در صفحه 12 مجله 325 موفقیت بخوانید. / دکتر احمد حلت در صفحه راه سوم مجله 325 موفقیت چنین می‌گوید: « با وجود تسلط و کمین دائمی منفی‌‌ها بر زندگی عادی انسان‌‌‌‌‌‌‌‌ها، با یک روش زیرکانه و با حواس‌جمع می‌توان ازطریق تقسیم منفی‌های بزرگ به اجزای کوچک، با کوچک‌سازی قدرت منفی‌‌ها را گرفت و درطول زمان‌‌، باحوصله بخش‌های مهم و اساسی از اجزای منفی خردشده را به اجزای مثبت تبدیل کرده و سپس با استفاده از قدرت تکثیر آبشاری مثبت‌های جدید‌‌، کمین منفی‌‌ها را بی‌اثر کرد و روحیه و احساس و بدن را به وضعیت مثبت و رضایت‌بخش برساند.

«غرور؛ قسمت دوم» را به قلم دکتر شادی جهرانی در صفحه 14 مجله 325 موفقیت بخوانید. / خانم شادی جهرانی در صفحه خودشناسی با چاشنی اخلاق و در قسمت دوم مطلب غرور می‌گوید: خميره‌ بُعد بشري وجود ما- كه عموما از آن با عنوان «روح بشري» ياد مي‌شود- از جنس غرور است. اما هيچ‌چيز در وجود ما به عبث به وديعه گذاشته نشده است. اگر غرور، بخشي از ساختار خلقتي‌مان است، به اين معناست كه ابزار حفظ شأنيت، شخصيت، حرمت، و عزتِ انساني‌مان، در اختيارمان گذاشته شده است. ابزاري بسيار پرقدرت و پرتوان. اختيارِ اين را داريم كه از چنين ابزاري در جهت تعالي شخصيت‌مان بهره ببريم، يا برعكس، آن را براي فريب دادنِ خودمان (ولو ندانسته و ناخواسته) به كار ببريم. برای خواندن ادامه این مقاله جذاب، صفحه 14 مجله 325 موفقیت را مطالعه فرمایید.«نسخه شفابخش تغییر» را به قلم علی شاه حسینی در صفحه 16 مجله 325 موفقیت بخوانید. / آقای علی شاه‌حسینی در قسمتی از این مقاله در صفحه کلینیک ثروت آفرینی می‌گوید: « تمرکز برروی تنها یک کار، مهارت، هنر، حرفه و هدف می‌تواند از ما یک شکارچی قهار بسازد که در انتهای سال با دستانی پر، از میدان طول سال برگردیم؛ درحالی‌که اگر بخواهیم چند جوجه را در میدان فراوانی جوجه‌ها بگیریم، دست‌آخر دستمان خالی می‌ماند. می‌دانم هرکسی دوست دارد به یک یا دو زبان خارجی مسلط باشد یا یک سازی را بنوازد و یا دست‌کم حرفه‌ای را بیاموزد تا درنهایت بتواند به ثروت و شهرت هم دست یابد. یادتان باشد این نوع تفکر، منشورگونه است. به عملکرد منشور و عدسی دربرابر نور دقت کنید.عدسی در بسیاری از لوازم، ماشین‌آلات و دستگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا پرتوهایی را که به‌سویش تابیده می‌شوند، جذب و متمرکز ‌کند؛ همچنین عدسی قادر است اجسام سخت را بسوزاند و سوراخ کند؛ درصورتی‌که منشور توان تمرکز بر اجسام را ندارد و تنها پرتوها را از خود عبور می‌دهد.
«اهل موفقیت هستید یا اهل رضایت؟» را به قلم عیسی محمدی در صفحه 18 مجله 325 موفقیت بخوانید. / آقای عیسی محمدی در صفحه دریچه‌ای دیگر می‌گوید: « اهل موفقیت، وقتی‌ خودشان را با دیگران مقایسه می‌‌کنند و خود را فروتر و پایین‌تر می‌‌یابند، مدام به خویشتن سرکوفت می‌‌زنند. درواقع آن‌ها مسیر اشتباهی را برگزیده‌اند که در آن، عزت‌نفسشان قربانی شده و مدام تحقیر می‌‌شوند؛ درنتیجه حال خوبی ندارند و مدام، خودشان را زیر سوال می‌برند. چنین افرادی، همیشه درگیر احوالات منفی بوده و هستند؛ درحالی‌که اهل رضایت، در زمان مواجهه با شکست‌ها، کاملا برخوردی منطقی دارند. » برای خواندن ادامه این مقاله جذاب، صفحه 18 مجله 325 موفقیت را مطالعه فرمایید.

«شرکت تکانی آغاز سال!» را با به قلم ژان بقوسیان در صفحه 20 مجله 325 موفقیت بخوانید./ آقای ژان بقوسیان در این مقاله پیشنهاداتی ارائه کرده است که سال کاری را با نظم و ترتیب بیشتری آغاز کنید. مطالب این مقاله از کتاب «از بی‌نظمی تا نظم» که به فارسی ترجمه نشده، برداشته شده است.

« استتار در میدان جنگ مجازی» را به قلم ندا شاهنوری در صفحه 22 مجله 325  موفقیت بخوانید. / خانم ندا شاهنوری در صفحه حرف‌های خودمونی مجله 325 می‌گوید: « یکی از امکاناتی که شبکه‌های اجتماعی برای ما فراهم کرده‌اند، این است که می‌توانیم درمورد یکدیگر، کارها و فعالیت‌هایمان نظر بدهیم؛ اما تازگی‌ها این فرصت برای خیلی‌ها به دردسر تبدیل شده و اسباب دلگیری‌شان را فراهم کرده است. این یادداشت درباره رفتار ما در شبکه‌های مجازی است.» این مقاله خواندنی را به زبان طنز در صفحه 22 مجله 325  موفقیت بخوانید.« گاهی بازی کن، مثل بچه ها!» را به قلم سینا ناصری در صفحه 24 مجله 325 موفقیت بخوانید. / آقای سینا ناصری در صفحه شبکه‌های اجتماعی مجله 325 موفقیت می‌گوید: « در صفحه اینستاگرام اشخاص مشهور چرخی زده‌ایم تا ببینیم این افراد در صفحاتشان چه گفته‌اند و چه توصیه‌ای برای ما دارند. بعضی از این اشخاص، روان‌شناس و جامعه‌شناس و برخی دیگر از بازیگران کشورمان هستند. » این گشت‌و‌گذار را در صفحه 24 مجله 325 پیگیری کنید.
«انیانگ هاسه یو»! و « بچه‌های سجونگ» را در ادامه مطلب مربوط به موسیقی کره‌ای و کی‌پاپر‌ها به قلم شهریار شکروی در صفحات 26 و 30 موفقیت شماره 325 بخوانید. / شهریار شکروی در ادامه بازتابی که مطلب «از سئول با عشق» در میان هواداران موسیقی کره‌ای داشت، با جمعی از این هواداران مصاحبه‌ای جذاب و خواندنی ترتیب داد تا همه ما با موسیقی کره‌ای و کی‌پاپ آشنایی بیشتری پیدا کنیم. مصاحبه‌های صفحات 26 و 30 مجله 325 موفقیت، گپ‌و‌گفتی چند ساعته با این بچه‌هاست که خواندن آن را به تمامی علاقه‌مندان توصیه می‌کنیم.

« اردیبهشت یا بهشت کنکور!» را به قلم محمد برزگری در صفحه  32 مجله 325 موفقیت بخوانید. / آقای محمد برزگری در ادامه مباحث مربوط به موفقیت تحصیلی و کنکور می گوید: « در سال کنکور چند بازه‌ زمانی مهم وجود دارد که در آن رتبه‌ خیلی از داوطلبان با هم عوض می‌شود؛ یعنی اینکه بعضی‌ها بی‌خیال تلاش می‌شوند و رتبه‌ خود را از دست می‌دهند و بعضی دیگر نیز با انگیزه‌ فراوان و تلاش بیشتر می‌آیند و رتبه‌های بالاتر را از آن خود می‌کنند.یکی از همین بازه‌های مهم، ماه اردیبهشت‌ است. شما در این ماه به مدرسه کمتر می‌روید، آزمون پایان ترم ندارید و حدودا یک ماه آزاد برای مطالعه و جابه‌جا‌کردن رتبه خود در اختیار دارید. چه چیزی بهتر از این می‌خواهید؟ خواهید دید که این ماه شباهت‌های زیادی به بهشت دارد!»«مگر ممکن است فراموشش کنم؟» را به قلم شهریار شکروی در صفحه 34 موفقیت 325 و به مناسبت روز گرامیداشت مقام معلم بخوانید.«مقیم سرزمین ناکجاآباد؛ گفت‌وگو با نوشین قره‌گز، بانوی دوچرخه سوار ایرانی درباره سفرش به دور دنیا» را با مصاحبه خواندنی هانیه روزبهانی در صفحه 38  مجله 325 موفقیت بخوانید. / « نوشين قره‌گز روزي در اسفند ماه سال 92 تصميم گرفت اين روياي شيرين و دورازدست را زندگي كند و به دعوت جاده يا به قول كتاب كيمياگر «افسانه شخصي‌اش» بله‌اي شجاعانه بگويد. اين شد كه مصاحبه با نوشين كه يكي از جالب‌ترين مصاحبه‌هايي بود كه تا امروز داشتم، بهانه‌اي شد براي پرونده‌اي به نام «در جست‌وجوي افسانه شخصي» يا همان رسالتي كه هركس در مسير زندگي‌اش بايد پيدا كند. اما قرارگرفتن در جاده افسانه‌اي زندگي يا همان چيزي كه قلبمان برايش مي‌تپد همان‌قدر كه شجاعت مي‌خواهد، سرسختي و پايداري نيز مي‌طلبد و ماجراي همان تلنگر حافظ است كه «عشق آسان نمود اول ولي افتاد مشكل‌ها». نوشين  همان‌قدر كه از شيريني‌هاي اين سفر پرماجرا و شجاعانه برايمان مي‌گويد، از فرازونشيب و چالش‌هاي دشوارش نيز حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد؛ اما درنهايت داستان سفر او مرا ياد اين جمله از كتاب كيمياگر مي‌اندازد كه در جايي مي‌گويد: «هرکس که باشی یا هرکاری که انجام دهی، وقتی واقعا از صمیم قلب چیزی را بخواهی، آنگاه این خواسته تو از روح جهان سرچشمه می‌گیرد و تو مأمور انجام آن بر روی زمین می‌شوی.» این مصاحبه بسیار جذاب را در صفحه 38 مجله موفقیت 325 بخوانید.

«شاید وقتی در کتاب معروف کیمیاگر از «افسانه شخصی» نام برده شد، كسي فکرش را هم نمی‌کرد که تااین‌حد روی ذهن مردم جهان تاثیر بگذارد. منظور از افسانه شخصی چیزی است که افراد همیشه آرزوی انجام‌دادنش را دارند؛ مثل کسی که در جوانی علاقه‌اش را می‌شناسد و دوست دارد دنبال آن برود. طبق گفته اين كتاب، در جوانی همه‌چیز مشخص است، فقط باید حواسمان را جمع کنیم و ببینیم از زندگی چه می‌خواهیم و جاده خوشبختی‌مان از کجا می‌گذرد و ازآنجایی‌که جهان تشنه خوشبختی است، نیروهایی برای کمک به افراد می‌فرستد؛ نیروهایی که شاید در ابتدا ویرانگر به نظر برسند، اما درنهایت راه را هموار می‌کنند.»

پرونده ویژه مجله 325 موفقیت به بحث «جست‌و‌جوی افسانه شخصی» پرداخته و مقالاتی را با عناوین «افسانه‌ات را قورت بده!»، « مرواریدهای پنهان پادشاهان خفته» ، « عزیزم تو درخت نیستی!پس تکان بخور» و « هیچ وقت دیر نمی‌شود ...» در صفحات 38 تا 47 مجله 325 برای مطالعه خوانندگان صمیمی موفقیت آماده کرده است.
«ستاره‌هایی درآسمان شب و خاطرات شیرین» را از مجموعه کوکولوژی‌های سرگرم‌کننده مجله موفقیت ، با ترجمه زهرا خراسانی در صفحه 50 مجله 325 موفقیت بخوانید.


« لطفا به من توجه کن» را به قلم خانم یکتا فراهانی در صفحه 54 مجله 325 موفقیت بخوانید. / خانم یکتا فراهانی در صفحه ارتباط مجله 325 موفقیت می گوید: « متاسفانه در ارتباطات زناشویی گاهی یک نفر بیش‌‌از‌اندازه خودخواهی می‌کند، دوست دارد همه چیز مطابق میل او پیش برود و توجهی به خواسته‌های طرف مقابل ندارد و این روند آن قدر ادامه پیدا می‌کند که ارتباط را با مشکل، سردی و بی‌توجهی همراه می‌کند. در اینگونه مواقع چه کار می‌توان کرد؛ آیا باید سکوت کرد و هیچ نگفت یا باید به گونه‌ای دیگر رفتار کرد؟ در این خصوص بادکتر هرایر دانیلیان، روانکاو و روان‌درمانگر، گفت‌وگو کرده‌ایم.»« آموزش الفبای نظم به کودک» را به قلم یکتا فراهانی در صفحه 56 مجله موفقیت 325 بخوانید. / خانم یکتا فراهانی در این مقاله می‌گوید: « نظم و ترتيب هم مانند بسياري از صفات ديگر اكتسابي است و بسياري از والدين يا خودشان منظم نيستند و يا نمي‌توانند الگوي مناسبي براي آموزش نظم به فرزندانشان باشند‌. ولي چطور مي‌توان كودكان را به گونه‌اي منظم بار آورد تا آنان نه‌تنها در مهماني‌ها و جمع دوستان، بلكه در بزرگ‌سالي هم از همه‌لحاظ فرد منظم و مرتبي باشند‌. درواقع داشتن نظم و ترتيب و برنامه‌ريزي باعث مي‌شود افراد در زندگي بهتر و بيشتر از زمان و لحظات زندگي خود لذت ببرند‌. در اين خصوص با دكتر زهرا رمضانخاني‌،روان‌شناس و مشاور، گفت‌وگو كرده‌ايم.»
« رسیدن به بلوغ در سرزمین لایک و فالو» را به قلم دکتر حیدر حسینی در صفحه 58 مجله 325 موفقیت بخوانید. /دکتر حیدر حسینی در مجله 325 موفقیت و در ادامه مباحث مربوط به نوجوانی به یکی دیگر از مسائل نوجوانان پرداخته است و می‌گوید: « همه افراد در ذهنشان تصویری از خود دارند که همواره با آن‌ها همراه بوده و تقریبا در تمام شرایط، یکسان است. درواقع اين تصوير نتیجه و تاثير تربيتي است كه در محيط‌هاي آموزشي مختلف، از جمله خانه، مدرسه و ... بر ذهنشان نقش بسته است و البته والدين به‌عنوان نخستين افرا‌د‌ي كه با فرزندان در ارتباط هستند، نقش بیشتری در این زمینه دارند و در اين ميان، نقش دوران نوجواني نيز در این تصويرسازی ذهنی، حساس‌تر و ماندنی‌تر خواهد بود؛ بنابراین در اين هنگام، نوجوان به‌دنبال راه و جايي است كه بتواند تصوير خود را با ديگران به اشتراك بگذارد تا با گرفتن تاييد از آن‌ها، حس بهتري نسبت به خود داشته باشد و فضای مجازی، مخصوصا اینستاگرام، یکی از مکان‌هایی است که می‌تواند به‌راحتی چنین اختیاری را به افراد بدهد؛ پس ما نیز در این شماره موضوع این بخش را به جذابيت‌هاي چنين فضاهايي اختصاص داده ایم»


« راهکارهایی برای حل اختلافات والدین و نوجوانان» را در مصاحبه زهرا خراسانی  با آقای دکتر تهرانی در صفحه 60 مجله موفقیت 325 بخوانید. / دکتر تهرانی در قسمتی از این مصاحبه می‌گوید: « یکی از مشکلات نوجوان امروزی ضعف در هویت‌یابی آن‌هاست که ریشه در مسائل خانوادگی آن‌ها دارد. دومین مشکل ضعف در مهارت‌های ارتباطی آن‌هاست. آن‌ها یاد نمی‌گیرند که چطور با دیگران زندگی کنند. زندگی ماشینی امروزی ما، کم‌بودن تعداد فرزندان، مشغله بیش‌از‌حد والدین، کمبود روابط خانوادگی همگی عواملی هستند که در بروز این مشکل تاثیر داشته‌اند. در گذشته کودک در رفت‌وآمدهای دوستانه و خانودگی مهارت برقراری ارتباط، دوست‌شدن، قهر‌کردن، آشتی‌کردن، حق خود را گرفتن، گذشت‌کردن، کنارآمدن با مشکلات و ... را می‌آموخت و این تجربیات که کودک از نزدیک با آن‌ها آشنا می‌شد او را برای مدیریت زندگی خودش پخته می‌کرد.»
«مرا ببین»  داستانی بسیار زیبا و آموزنده است که می توانید آن را به قلم زهره زاهدی در صفحه 64 مجله 325 موفقیت بخوانید. / خانم زهره زاهدی این بار هم در قالب داستانی زیبا و در مجله 325 موفقیت موضوعی را بیان کرده که خواندن آن را در صفحه ریزه‌کاری‌های زندگی پیشنهاد می‌کنیم.صفحات سیری در مجلات خارجی شماره 325 موفقیت با موضوعی از مجله
success با عنوان « رازهایی درباره انسان‌های جذاب» و « هر روز فرصتی برای بهترشدن دارید» و « دغدغه‌های خود را تسکین دهید» و « شادی خود را ماندگار کنید» از مجله psychology today برای مطالعه شما مخاطبان گرامی ‌آماده شده است.« تهش که چی؟» عنوان داستان طنز در بخش سرگرمی‌ شماره 325 مجله موفقیت است که به قلم طنز خانم ندا شاهنوری به رشته تحریر درآمده است.در بخش سرگرمی ‌و انتهایی مجله پیش‌بینی‌های نیمه اول اردیبهشت ماه برای متولدین ماه‌های مختلف نکاتی مطرح شده که خواندنش خالی از لطف نیست. مثلا اسفند ماهی‌ها بدانند: « در این زمان، فقط در فکر داشتن آرامش هستی و دوست نداری به مسائل خسته‌کننده فکر کنی. ایده‌های جدیدی در سر داری و ایده‌های جذاب دیگران هم ممکن است تو را تحت‌تاثیر قرار دهد. اگر می‌خواهی کار جدیدی راه بیندازی، قبل از هر اقدامی‌ خوب به جوانب آن فکر کن و سریع دست به کار نشو. با چند نفر که این راه را رفته‌اند، به مشورت بنشین و سپس شروع کن. از خداوند متعال برای کارهایت مدد بخواه تا به خواسته‌ات برسی. پول‌خرج‌کردن، ساده و آسان و پول‌در‌آوردن بسیار مشکل است. از همین امروز دفتر پس‌اندازی داشته باش و سعی کن با مبالغ کوچک، شروع به پس‌انداز کنی. بعد از مدتی می‌بینی که مقدار قابل‌توجهی پس‌انداز برای خودت داری. اگر در فکر تهیه اتومبیل و یا عوض‌کردن آن هستی، شرایط برای این کار مهیا خواهد شد...»

تعداد بازدید: 6017
دانلود مجله   ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

خوب
سلام ممنونم از سایت خوبی که دارید
سلام.سایت خوبی دارید.ممنو
سلام ممنون. مطالبتون عالیه.
مطالبتون خیلی خوب و عالی بود ممنون از شما
من خیلی ممنونم از سایت شما
سلام خیلی ممنون از مطالب خوبی که در مجلتون قرار میدید

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.