ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

آرشیو مجلات
«همرنگ جماعت نشو!» را به قلم دکتر احمد حلت در صفحه 8 مجله 324 موفقیت بخوانید./دکتر احمد حلت در سرمقاله مجله324 موفقیت در مورد بازنگری ذهنی می‌گوید: «حواسمان باشد یک اشتباه کوچک ممکن است ما را به راه غیرقابل‌ بازگشتی بکشاند، اما ضررراازهرکجاکه جلویش رابگیرید، منفعت است ؛ چون اگر آب هم از سرمان گذشت، با یک حرکت کوچک می‌توانیم خودمان را نجات دهیم.» صفحه 8 مجله 324 موفقیت را مطالعه فرمایید.

«توتعیین کن!» را به قلم سهیلا ثقفی در صفحه 9 مجله 324 موفقیت بخوانید. / خانم سهیلا ثقفی در صفحه سخن سردبیر مجله شماره 324 موفقیت می‌گوید: «ذهن، فکر، احساس، هیجان و بدن ما هم نوعی ابزار و خدمتگزار برای روح هشیار و آگاهی ما محسوب هستند؛ بنابراین حق ندارند هر وقت خسته شدند و یا دلشان خواست، ما را در کاری که قصد انجامش را داریم، متوقف کنند.اگر یاد بگیریم از همین آغاز سال جدید موقع خسته‌شدن و بی‌حوصلگی و ...، یعنی درست لحظاتی که بقیه دست‌ازکار می‌کشند، حتی برای چند دقیقه هم که شده است، کار را ادامه دهیم، می‌توانیم دو پیام اصلی را به ذهنمان و نیز مراکز حسی بدن خود بفرستیم؛ پیام اول اینکه تعیین‌کننده نهایی ظرفیت و مقاومت وجودمان‌، ما هستیم، نه آن‌ها و پیام دوم هم اینکه تصمیم گرفته‌ایم هر روز با وسیع‌ترکردن شعاع توانایی و عملیاتی خود‌، دیرتر خسته شویم و بیشتر به‌طرف قله‌‌های موفقیت در جنبه‌‌های مختلف زندگی قدم برداریم.»

«دنیاازنگاه دوربین» را به قلم سید جواد حسینی نصر در صفحه 12 مجله 324 موفقیت بخوانید. / آقای سید جواد حسینی نصر در صفحه گزارش خبری مجله 324 موفقیت چنین نگاشته است: « یک سال گذشت وتصاویرتلخ وشیرینی ازدنیا دردریچه دوربین عکاس ها ثبت شد. این دوصفحه نگاهی است به برخی ازتلخ وشیرین های دنیادرسالی که گذشت.»«10 روش برای بهبود گفت‌وگو» را از سلسله مقالات سخنرانی‌های TED و با ترجمه مریم اردکانی در صفحه 14 مجله 324 موفقیت بخوانید./ وقتی شغل تان به نحوه مکالمه‌تان با دیگران متکی باشد، درس‌های زیادی درمورد گفت‌وگو با دیگران می‌آموزید. واقعیت این است که اکثر ما تبحر چندانی در گفت‌وگو نداریم. «سلست هدلی» چندین دهه به‌عنوان گوینده رادیو فعالیت کرده است و با عناصر تشکیل‌دهنده یک گفت‌وگوی خوب کاملا آشناست؛ صداقت، ایجاز، شفافیت و گوش‌دادن کافی. هدلی، در این سخنرانی روشنگرانه ما را با ۱۰ قانون گفت‌وگوی موثر آشنا می‌کند.

«روی موج عشق بافریدون آسرایی،خواننده برترموسیقی پاپدرسال94» را با مصاحبه هانیه روزبهانی در صفحه 16 مجله 324 موفقیت بخوانید. / «صداي گرم، احساس گيرا، سليقه خوب در انتخاب ترانه و دلايل بسيار ديگر باعث شد كه فريدون آسرايي از سال‌هاي ابتدايي دهه 80 و با انتشار آلبوم «غريبه» در آسمان موسيقي كشور بدرخشد. او صاحب صدایی است كه سوزش رنگ عاشقی دارد و باقطعیت می‌توان گفت صدایش یکی از عاشقانه‌ترین صداهای موسيقي پاپ ایران است و شاید به همین دلیل است که هرچه از عشق می‌خواند، به دل می‌نشیند و گل می‌کند. او با انتشار آلبوم «خاطرات گم‌شده» و در سال گذشته با آلبوم «عشق يعني» دوباره به جايگاه واقعی خودش در موسيقي پاپ ايران بازگشت و آلبوم آخرش توانست جايزه بهترين آلبوم موسیقی پاپ را در جشنواره موسيقي فجر و جشن موسيقي ما از آن خود کند. به بهانه موفقیت دوباره آلبومش و همچنین پخش برنامه شب‌کوک به‌سراغ او رفتیم تا درباره خودش، موفقیت‌هایش و مسير هنري‌اش از زبان خودش بشنويم كه خواندنش خالي از لطف نيست.» این مصاحبه جذاب و خواندنی را در صفحه 16 مجله موفقیت 324 دنبال کنید.
«سال جدید؛سال درمان سرماخوردگی مالی واقتصادی!» را به قلم علی شاه حسینی در صفحه 19 مجله 324 موفقیت بخوانید. / آقای علی شاه حسینی در قسمتی از این مقاله می‌گوید: «آیا شما می‌خواهید سرماخوردگی اقتصادی و مالی خود را درمان کنید؟پس نسخه نوشته شده در این مقاله را بدون چون و چرا، همان‌طور که نسخه پزشک را بدون چون و چرا تبعیت می‌کنید، پیگیری کنید.«غرور» را به قلم دکتر شادی جهرانی در صفحه 20 مجله 324 موفقیت بخوانید. / خانم شادی جهرانی در صفحه خودشناسی با چاشنی اخلاق می‌گوید: « دردنیای امروز،افرادِبسیاری به‌شدت به فناوری ارتباطات وابسته شده‌اند،به گونه‌ای که بدون دردسترس‌داشتن رایانه‌شان،تلفن همراه شان وشبکه جهانی اینترنت،به راحتی می‌توان گفت احساس فلج بودن می‌کنند. بسیاری ازماتمام اطلاعات شغلی،تحصیلی، خانوادگی،پژوهشی‌مانو ... رادرحافظه تلفن همراه،یارایانه شخصی مان نگهداری می کنیم. بااینکه می‌دانیم همه این وسایل، ساخته دست بشرهستندوطبیعتا نقص وکاستی‌های فراوان دارند،امابازهم انگارناخودآگاه،به نوعی تبدیل شده اندبه تکیه‌گاه ،عصای دست ومونسمان. اماارتباط این موضوع،باعنوان مقاله،یعنی غرور،درچیست؟ارتباطش اتفاقی است که برای خودمن افتاد وسبب شد بالکل متن مقاله را ازنوبنویسم.» برای خواندن ادامه این مقاله جذاب، صفحه 20 مجله 324 موفقیت را مطالعه فرمایید.


«شانه به شانه عقاب‌ها وحتی بالاتر ...» را به قلم عیسی محمدی در صفحه 22مجله 324 موفقیت بخوانید./ آقای عیسی محمدی در صفحه دریچه ای دیگر می‌گوید: « تا حالا به این فکر کرده‌اید که تعریف عشق، خدا، زندگی و ... چیست؟ شرط می‌بندم که اگر بخواهید به تعریف این‌طور چیزها فکر کنید، دیوانه خواهید شد. اصلا با احاطه بر تعریف این‌طور مفاهیم، می‌توانید برای خودتان یک‌پا متخصص شوید؛ متخصص تعریف‌شناسی! اما کسانی که عقل سلیم دارند، و هیچ ربطی هم به تحصیلات، ثروت و ... ندارد، می‌دانند که خدا، زندگی، عشق و ... چیست و طبق این تعریف کاربردی‌ای که دارند، پیش می‌روند و به‌خوبی و خوشی هم زندگی می‌کنند. اما آن‌هایی که منتظرند یک تعریف عالی و همه‌چیز تمام به دست بیاورند، آخرش هم موفق نمی‌شوند. این مقدمه را گفتم، تا به تعریف خودم از موفقیت و انضباط و... برسم؛ البته بدون این که ادعای هیچ عقل سلیمی هم داشته باشیم» برای خواندن ادامه این مقاله جذاب، صفحه 22 مجله 324 موفقیت را مطالعه فرمایید.


« همین اول سالی «باهمه گذشته» تسویه حسا بکن!» را به قلم دکتر احمد حلت در صفحه 24 مجله 324 موفقیت بخوانید. / دکتر احمد حلت در صفحه راه سوم مجله 324 موفقیت چنین می‌گوید: « راه سوم این شماره می‌گوید: «گذشته جایی برای اقامت و ماندن نیست!» اینکه بعضی‌ها عادت دارند با ورق‌زدن برگه‌های آلبوم عکس یا تماشای فیلم‌های قدیمی، خاطرات گذشته‌شان را زنده نگه دارند و دائم درحال‌وهوای آن خاطرات به سر ببرند، ربطی به گذشته ندارد! آن‌ها نمی‌دانند آنچه به‌عنوان گذشته احساس می‌کنند، درواقع همین زمان اکنون است که مظلومانه به‌خاطر مرور چیزی که وجود ندارد، سوزانده و تلف می‌شود.»


«بهترین هدیه‌ای که نجاتم داد» را با ترجمه مریم اردکانی در صفحه 26 مجله 324 موفقیت بخوانید./استیسی کریمر در سخنرانی سه‌دقیقه‌ای و تاثیرگذارش نشان می‌دهد که چگونه یک تجربه غیرمنتظره هراسناک، آزاردهنده و هزینه‌بر می‌تواند به هدیه‌ای ارزشمند تبدیل شود.


«جسم سالم،روح سالم وازاین حرفا!» را به قلم ندا شاهنوری در صفحه 28مجله 324  موفقیت بخوانید. / خانم ندا شاهنوری در صفحه حرف‌های خودمونی مجله 324 می‌گوید: «وقتی هوا خوب می­شود و روزها هم بلندتر می­شوند، بحث ورزش‌کردن هم بین ما داغ‌تر می­شود! اینکه چه ورزشی بکنیم و چه زمانی این کار را انجام بدهیم، سوال همیشگی ماست اما قبل از همه این‌ها ما به قدرت اراده­ای احتیاج داریم که از زمین بلندمان کند و تا دم باشگاه برساندمان!» این مقاله خواندنی را به زبان طنز در صفحه 28 مجله 324  موفقیت بخوانید.« موفقیت در۱۰۰روزمانده تاکنکور» را به قلم محمد برزگری در صفحه  30مجله 324 موفقیت بخوانید. / آقای محمد برزگری در ادامه مباحث مربوط به موفقیت تحصیلی و کنکور می گوید: « انگار جدیدا خیلی زود، دیر می‌شود!البته تا حد زیادی قبول دارم این جمله معروف را، چون وقتی انسان هدفی در سر دارد و مدام در فکررسیدن به آن است، زمان برایش معنای دیگری پیدا می‌کند. انگار همین چند وقت پیش بود که گفتیم از الان بیش از ۲۰۰ روز تا کنکور فرصت دارید ولی این ۱۰۰ روز خیلی سریع گذشت، خیلی نگران نباشید این ۱۰۰ روز باقی‌مانده هم سریع می‌گذرد. گذشتنش خیلی مهم نیست، اما چگونه گذراندن این ایام، بسیار حائز اهمیت است. این ایام را می‌توانید با اضطراب و نگرانی زیاد بگذرانید، حتی می‌توانید کلا درس را رها کنید و به فکر چیز‌های دیگر باشید، رویای بعد از کنکور را در سر بپروانید و یا به فکر آزادی‌های بعد از کنکور باشید، ولی این را بدانید که تمام این کارها شما را در این مسیر ۱۰0روزه ضعیف می‌کند و موفقیت شما را از بین می‌برد.»


« من می توانم بهترباشم.» را به قلم سینا ناصری در صفحه 32 مجله 324 موفقیت بخوانید . / آقای سینا ناصری در صفحه شبکه‌های اجتماعی مجله 324 موفقیت می‌گوید: « در صفحه اینستاگرام اشخاص مشهور چرخی زده‌ایم تا ببینیم این افراد در صفحاتشان چه گفته‌اند و چه توصیه‌ای برای ما دارند. بعضی از این اشخاص، روان‌شناس و جامعه‌شناس و برخی دیگر از بازیگران کشورمان هستند. » این گشت‌و‌گذار را در صفحه 32 مجله 324 پیگیری کنید.


«نسل الهام بخش!» را به قلم شهریار شکروی در صفحه 34 موفقیت 324 و در ادامه مطلب مربوط به موسیقی کره ای ها و مسائل پیش آمده بخوانید.


« آپارات چی های خوشحال این روزها!»را بامصاحبه شهریار شکروی در صفحه 36 مجله 324 موفقیت بخوانید ./ آقای شهریار شکروی در این شماره مجله با بنیان گذاران سایت آپارات مصاحبه ای جذاب را ترتیب داده است. در قسمتی از این مصاحبه می خوانید: « گروه صبا ایده،موسس وب سایت‌های معروفی مثل آپارات، فیلیمو،میهن بلاگ،لنزورو .... وهمچنین شرکت تبلیغاتی صباویژن است. تیم صباایده امسال حسابی روی فرم بودوغافلگیری‌های زیادی رابرای کاربرانش به همراه داشت. به همین بهانه،دریکی ازروزهای نه چندان سردماه اسفند،سراغ مدیرعامل این شرکت«محمدجوادشکوری»رفتیم وبااوبه گفت‌وگونشستیم.لطفاًباماهمراه باشید».«نمایشگاه نقاشی، کیف پول فراموش شده، کت زرد، کت آبی»را از مجموعه کوکولوژی های سرگرم کننده مجله موفقیت ، با ترجمه زهرا خراسانی در صفحه 40 مجله 324 موفقیت بخوانید.
« مچ‌انداختن یادرآغوش‌گرفتن؟!» را به قلم خانم یکتا فراهانی در صفحه 42 مجله 324 موفقیت بخوانید. / خانم یکتا فراهانی در صفحه ارتباط مجله 324 موفقیت می گوید: « متاسفانه سیاست برقراری ارتباط درست باخانواده همسر،امروزبه دغدغه‌ای بسیارمهم برای خانواده‌ها تبدیل شده است؛تاجایی که گاهی بروزمشکلاتی دراین خصوص حتی باعث جدایی همسرانازهمدیگرمی‌شود. گاهی افرادبدون هیچ دلیلی نمی‌توانند ورود فردجدیدرابه خانواده خودبپذیرند،گاهی دلایلی برای خود دارندوگاهی هم فقط نمی‌توانندبه‌خوبی این رابط هرامدیریت کنند. همین موضوع باعث ایجادمشکلاتی می‌شودکه بسیاری اززوج‌هاوخانواده‌ه ایشان ازآن شاکی هستندوبه دنبال یافتن راهی برای بهبود این ارتباط،لحظات خوش خود راتلخ وگاه غیرقابل تحمل می‌کنند. دراین خصوص وبرای آگاهی ازچگونگی به وجودآمدن موضوعی به نام« خانواده همسر»بادکترشهربانوقهاری،روان‌شناس بالینی وعضوانستیتوروانپزشکی تهران،گفت‌وگوکرده ایم.» 


« طغیان نوجوانی» را به قلم دکتر نوید نوری در صفحه 46 مجله324 موفقیت بخوانید. /دکتر نوید نوری در مجله 324 موفقیت و در ادامه مباحث مربوط به نوجوانی به یکی دیگر از مسائل نوجوانان پرداخته است و می‌گوید: « تمردوسرکشی بین نوجوانان یکی ازخصایص بارزنوجوانان است که اغلب باگله وشکایت والدینشان همراه است. اماواقعاچرارفتارنوجوانان گاهی برای والدین غیرقابل تحمل وآزاردهنده است؛درحالی که ازآن طرف هم نوجوانان ازوالدینشان گله دارند.»«زیبایی کاشتنی است»  و «معجزه اتاق مشاوره» ، دو داستان بسیار زیبا و آموزنده است که می توانید آنها را به قلم زهره زاهدی در صفحات 48 و 70  مجله 324 موفقیت بخوانید. / خانم زهره زاهدی این بار هم در قالب دو داستان زیبا و در مجله 324 موفقیت موضوعی را بیان کرده که خواندن آن را در صفحه ریزه‌ کاری‌های زندگی و داستان کوتاه به شما پیشنهاد می‌کنیم.
« عادات افراد محبوب وتاثیرگذار» را به قلم رعنا اشرفی در صفحه 50 مجله موفقیت 324 بخوانید. / خانم رعنا اشرفی در این مقاله می‌گوید: « یک مدیرخوب ومحکم باید بردیگران تاثیربگذارد،به‌طوری که اعضای آن تیم دریک چشم‌اندازخاص سهیم شوند ودرکناریکدیگربرای رسیدن به هدفی مشترک تلاش کنند. این ویژگی نمی‌تواند صرفا باگسترش ترسو وحشت دردیگران به دست آید؛زیرامردم بیشترتمایل دارندازشخصی پیروی کنندکه به همان اندازه که محکم وقاطع است،محبوب وجذاب نیزباشد؛بنابراین محبوبیت ازویژگی‌های کلیدی مدیران بلند نظراست. حال کدام عادات و صفات اولیه است که افرادمحبوب باقابلیت نفوذ وتاثیرگذاری راازدیگران مستثنا می‌کند؟
« بررسی ریشه‌های خجالتی ‌بودن» را با مصاحبه ملیکا بهزادی با آقای دکتر منصور بهرامی در صفحه 54 مجله موفقیت 324 بخوانید. / دکتر منصور بهرامی در قسمتی از این مصاحبه می‌گوید: « ازنظرمن به کاربردن فعل تربیت کردن درموردیک انسان اشتباه است. تربیت کردن یعنی شرطی کردن واینکاری است که ماباحیوانات انجام می‌دهیم. مامی‌گوییم فرزند مان بی‌تربیت است،چون سلام نمی‌کندوحالابه اومی‌گوییم اگرسلام کند،به اویک امتیازمثبت می‌دهیم واین همان شرطی‌سازی است؛ درحالی که ماباید فرزندانمان راساختارسازی شخصیت کنیم.»


«ترسی که شنگول و منگول ایجاد می‌کنند » را با مصاحبه سید جواد حسینی نصر و زهرا خراسانی  با آقای دکتر سرگلزایی در صفحه 62 مجله موفقیت 324 بخوانید. / دکتر سرگلزایی در قسمتی از این مصاحبه می‌گوید: « درحقیقت نمی‌توان یک نسخه کلی برای مردم تجویزکرد،مهم‌ترین پیام مصاحبه مااین است که مردم نه فقط برای فرزندانشان،بلکه حتی برای فیلم‌هاوسریال‌هایی که خودشان می‌بینند حساسیت بیشتری به خرج بدهندودقت بالایی داشته باشند. آدم‌هابایدبه پیام‌های ضمنی قصه حساس شوند»


صفحات سیری در مجلات خارجی شماره 324 موفقیت با موضوعاتی از مجله success با عنوان «هوش عاطفی وتاثیرآن برزندگی موفق» ، « زمان ارزشمند خود را قربانی پول نکنید» و «تصمیم‌های سال نورابه واقعیت تبدیل کنید» و «خودخوری نکنید» از مجله psychology today برای مطالعه شما مخاطبان گرامی ‌آماده شده است.

«بلایی که استیکر سر تاریخ آورد» عنوان داستان طنز در بخش سرگرمی‌ شماره 324 مجله موفقیت است که به قلم طنز خانم ندا شاهنوری به رشته تحریر درآمده است.

در بخش سرگرمی ‌و انتهایی مجله پیش‌بینی‌های نیمه دوم فروردین ماه برای متولدین ماه‌های مختلف نکاتی مطرح شده که خواندنش خالی از لطف نیست. مثلا مرداد ماهی‌ها بدانند: «تا ‌می‌توانی رو‌راست باش؛ هیچ‌کس با دروغ‌گفتن به جایی نمی‌رسد. خوش‌خلقی باعث محبوبیت و موفقیتت ‌می‌شود. در کارها خودت را با دیگران مقایسه نکن و دلخوری را کنار بگذار. همیشه طوری رفتار می‌کنی که راه آشتی را باز نگه داری. سعی کن شرایط را آرام کنی و صبور باشی. از آدم‌های منفی‌باف دوری کن و اجازه نده در زندگی‌ات اثر بگذارند. زمانی‌که خسته ‌می‌شوی، استراحت کن تا انرژی از‌دست‌رفته را دوباره بازیابی. آن‌هایی که منتظر عشق هستند، به‌زودی کسی وارد زندگی‌شان ‌می‌شود که تغییرات زیادی را به‌وجود ‌می‌آورد..»تعداد بازدید: 3604
دانلود مجله   ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

مریم
سلام و با عرض خسته نباشید خدمت دستنکاران مجله موفقیت مخصوصا دکتر احمد حلت من یکی از تازه واردهای خوانند مجله تون هستم قبل تر از این اول با کانالتون آشنا شدم و بعد اینستا دکتر احمد حلت که از طریق کانالتون با شماره مجله 324 آشنا شدم و قصد خریدش رو کردم و خریدم و بگم عاااااااااااااااااااالی بود و خسته نباشید . ممنون

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.