ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

آرشیو مجلات«
در سال 1395 مثبت اندیشی را چندبرابر کنیم + ×» را به قلم دکتر احمد حلت در صفحه 12 مجله 323  موفقیت بخوانید./ دکتر احمد حلت در سرمقاله مجله 323 موفقیت که ویژه‌نامه نوروزی موفقیت است، می‌گوید: « سال 95  ، سال رسیدن به مهم‌ترین هدف زندگی شماست. یادتان باشد در سال 1395 مثبت‌اندیشی را به‌معنای واقعی چندبرابر کنید.» این سرمقاله نوروزی را  صفحه 12 مجله 323 موفقیت را مطالعه فرمایید.


« آمد بهار جان‌ها، ای شاخِ تر به رقص آ» را به قلم سهیلا ثقفی در صفحه 13 مجله 323 موفقیت بخوانید. / خانم سهیلا ثقفی در صفحه سخن سردبیر مجله شماره 323  نورورزی موفقیت می‌گوید: « اکنون آخرین شماره سال 94 مجله موفقیت پیش روی شماست. این همان شماره‌ای است که در جشن نوروز 95 مهمان خانه‌های شما خواهد بود. سعی کرده‌ایم در این شماره بهترین‌ها را بیاوریم. برای همین است که گذرواژه سبز «ویژه بهار» را برای آن برگزیده‌ایم. معتقدیم که سال 95 برای کسانی عالی‌ترین خواهد شد که همین الان تصمیم بگیرند با بهترین داشتنی‌هایشان وارد سال جدید شوند. اگر آرزو دارید سال دیگر حالتان به نیکوترین شکل ممکن متحول شود، فقط خواندن دعای ساعت تحویل کفایت نمی‌کند.باید تصمیمی بزرگ بگیرید و هرچه را که بهترین نیست، در لایه‌های زندگی‌تان کنار بگذارید و فقط بهترین‌ها را برگزینید.»


«به سبک ما ، هرکول موفقیت شوید» را به قلم عیسی محمدی در صفحه 16 مجله 323 موفقیت بخوانید. / آقای عیسی محمدی در صفحه دریچه‌ای دیگر مجله نوروزی موفقیت می‌گوید: « همین که یک سال دیگر به پایان رسیده است، نمی‌خواهید یک تصمیم جدی بگیرید؟ از همان تصمیم‌هایی که معمولا در زندگی‌های خودتان نگرفته‌اید یا از همان تصمیم‌هایی که همیشه قصد داشتید دقیقا از صبح روز شنبه بعد شروعش کنید، ولی ظاهرا هیچ‌وقت تقویمتان روز «شنبه» نداشته است؟! مثلا بیایید تصمیم بگیرید که این‌قدر عضله «موفقیت» خودتان را، ضعیف و ناکارآمد نکنید. می‌پرسید ک عضله «موفقیت» چی هست و چطور آسیب می‌بیند؟ به صفحه بدن‌سازی موفقیتی ما خوش آمدید؛ اصلا این مطلب برای شما نوشته شده است؛ بفرمایید تشریف ببرید به ادامه مطلب! »برای خواندن ادامه این مقاله جذاب، صفحه 16 مجله 323 موفقیت را مطالعه فرمایید.


« روشی ساده برای ترک عادات بد» را از سلسله مقالات سخنرانی‌های TED و با ترجمه مریم اردکانی در صفحه 18مجله 323 موفقیت بخوانید./ آیا می‌توانیم با کنجکاوی بیشتر درمورد عادات بدمان آن‌ها را ترک کنیم؟ جادسون بروئر روان‌شناسی است که به بررسی رابطه بین آگاهی و اعتیاد پرداخته است. اعتیاد، شامل فعالیت‌های مختلفی می‌شود؛ از سیگارکشیدن گرفته تا پرخوری و همه عادات بدی که علی‌رغم آگاهی به زیان‌بار بودن آن‌ها حاضر به ترکشان نیستیم. سخنرانی بروئر ما را با سازوکار شکل‌گیری عادت آشنا می‌کند و روشی را در اختیارمان می‌گذارد تا بتوانیم جلوی اشتیاق بی‌حدوحصرمان را برای سیگارکشیدن و خوردن هله‌هوله یا ارسال پیامک حین رانندگی بگیریم.
« برای حل معادلات بی جواب زندگی، یک )+خدا( اضافه کن!» را به قلم دکتر احمد حلت در صفحه 22 مجله 323 موفقیت بخوانید. / دکتر احمد حلت در صفحه راه سوم مجله 323 موفقیت نوروزی چنین می‌گوید: « راه سوم این شماره می‌گوید: «راز حل معادلات بی‌جواب زندگی، اضافه‌کردن یک متغیر کمکی و اعجازآور به نام (+خدا) است!»متغیر کمکی (+خدا) به درد حل هر مسئله و مشکلی می‌خورد. فرقی نمی‌کند معادله‌ای که از حلش عاجز شده‌اید، مادی است یا معنوی، بزرگ است یا کوچک، تک‌بعدی است یا چند بعدی، متغیر با زمان است یا مستقل از زمان، زنانه است یا مردانه، بچگانه است یا بزرگ‌سالانه و ... معادله بی‌جواب شما هرچه باشد افزودن متغیر کمکی (+خدا) به معادله، آن را فورا به جواب می‌رساند و قفل درهای بسته را برای شما باز می‌کند.

« با کفشهای نظم در جاده موفقیت» را به قلم خانم دکتر شادی جهرانی در صفحه 26 مجله نوروزی 323 موفقیت بخوانید. / خانم شادی جهرانی در صفحه خودشناسی با چاشنی اخلاق به بحث نظم و تاثیر اراده در آن پرداخته و می‌گوید: « داشتن نظم، یکی از مهم‌ترین عواملِ تقویت اراده در جهت دست‌یابی به هدف‌هاست. در این روزهای پایانی سال، بیشترمان، اگر نگوییم همه‌مان، توده‌ عظیمی از کارهای انجام نشده‌ کوچک و بزرگ در سال کهنه را همچون کوله‌باری سنگین، همچنان بر دوش می‌کشیم. فکرشان، ذهنمان را می‌آزارد، و جسممان را خسته‌ و خسته‌تر می‌کند، بی‌آنکه هنوز توانسته باشیم کاری برای به انجام رساندنشان بکنیم. می‌خواهیم همراه با هم راه‌کارهایی بیابیم برای وارد‌کردن نظم به زندگی‌مان؛ نظم، در هر زمینه‌ای. » برای خواندن ادامه این مقاله جذاب، صفحه 26 مجله 323 موفقیت را مطالعه فرمایید.سالی دیگر هم در کنار شما مخاطبان عزیز موفقیت گذشت و 94 هم با تمام خاطرات تلخ و شیرینش سپری شد. اکنون در آستانه سال جدید بیایید به خودمان قول دهیم که به تحقق اهدافمان متعهد بمانیم، توانایی‌های وجودمان را دریابیم، برای موفقیت وابسته به دیگران نباشیم و قهرمان زندگی خود باشیم.یادتان باشد در سال 1395 مثبت‌اندیشی را به معنای واقعی چندبرابر کنید!
مجله موفقیت در ویژه‌نامه نوروزی خود مطالبی جالب و سرگرم‌کننده را جمع‌آوری کرده تا روزهای عید نوروز را مهمان خانه‌های شما باشد.

 «روز نوروز»، «فصل شمارش جوجه‌ها اسفند است»، «جذاب‌تر از همیشه، «نوروزنامه»، «رگبار» ، «کوکولوژی »،«هفت‌سین کنکوری‌ها » ، «گپ خودمونی با نویسنده حرف‌های خودمونی » ، «جدول »،«در آینه گویم؛ بهار آمد»،«همکارانم حق دارند اشتباه کنند»،«وقت چیدن گل ریحان»،«دوگانه تصویری؛ کیمیا و شهرزاد» ،«خوشحالم که با موفقیت همراهم ؛گفت‌وگو با دکتر دوایی»، «نوروز به روایت هنرمندان»، «کمیک استریپ:اندر احوالات سالی که گذشت»، «کوله‌ای برای دو هفته» ،«تلگرام» ،«از سئول با عشق» ،«آدابی برای آغاز سال» ، «پیام نوروزی برای خانم‌ها و آقایان در سال جدید » عناوین مقاله‌ها و مصاحبه‌های ارائه شده برای پرونده ویژه نوروزی مجله 323 موفقیت است که خواندن آن را در صفحات 29 تا 76 به شما توصیه می‌کنیم.

صفحات سیری در مجلات خارجی شماره 323 موفقیت با موضوعاتی از مجله success با عنوان « 6 کاری که موفق‌ها انجام نمی‌دهند» ، « 7 روش موثر در جهت بهبود زندگی‌تان» و « به دیگران شانس دوباره بدهید» و « چگونه اشتباهات خود را در رابط همان جبران کنیم؟» از مجله psychology today برای مطالعه شما مخاطبان گرامی ‌آماده شده است.
« خودشناسی به شیوه TA» و گفت‌و‌گو با روان‌‌‌شناس هندی، پی. کی. سارو را در صفحه 88 مجله 323 نوروزی موفقیت بخوانید. / آقای ابراهیم حلت آبادی فراهانی با همراهی دکتر علی بابایی زاد، مصاحبه‌ای جذاب و خواندنی با خانم سارو، روان‌شناس هندی در مورد خودشناسی ترتیب داده‌اند. در قسمتی از این مصاحبه می‌خوانیم: « وقتی به مدیران خوب و بزرگ جهان نگاه می‌کنیم، حال هرکجای دنیا که باشند، وقتی کودکی آن‌ها را مورد بررسی قرار می‌دهیم، می‌بینیم که آنان، به‌خصوص ازسوی والدینشان، مورد عشق‌ورزی قرار گرفته‌ و پذیرفته شده‌اند و برعکس وقتی به افراد خشونت‌مدار که به رفتار‌های تخریبی دست می‌زنند، نگاهی می‌اندازیم، می‌بینیم کودکی خوبی نداشتند و مورد عشق‌ورزی قرار نگرفته‌اند و دوران کودکی پررنج و پرآزاری را تجربه کرده‌اند. خلاصه اینکه کودکی اساس و بنیاد زندگی افراد است و بنیان شخصیتی انسان‌ها در دوران کودکی شکل می‌گیرد. وقتی ما رشد می‌کنیم و به بلوغ می‌رسیم، همان شخصیتی را کسب می‌کنیم که اساس آن در کودکی بنا نهاده شده است و این همان چیزی است که به ما کمک می‌کند تا شاد باشیم و احساس موفقیت بکنیم. » ادامه این مصاحبه را در صفحه 88 مجله ویژه نوروز موفقیت بخوانید.


« تعطیلات بی دردسر!» را به قلم خانم یکتا فراهانی در صفحه 96 مجله 323 موفقیت بخوانید. / خانم یکتا فراهانی در صفحه ارتباط مجله 321 موفقیت م‌گوید: « معمولا تعطیلات برای هرکدام از ما می‌تواند لذتبخش و به‌یادماندنی باشد، ولی این موضوع درکودکی به این جهت پررنگ‌تر بوده که مسئولیتمان برای برنام‌ه ریزی و چگونگی گذراندن این ایام کمتر است؛ درحالیکه برای بزرگ‌ترها این ایام متفاوت است. اما برای پاسخ به این سوال که چگونه می‌توانیم درتعطیلات بیشتر از بودن درکنار همدیگر لذت ببریم، با دکتر مریم نجابتیان، مشاور خانواده، گفت‌وگو کرده‌ایم.»

.


« چگونه از پل مصاحبه استخدامی با موفقیت عبور کنیم؟» را به قلم علی کرد نایج در صفحه 98 مجله 323 موفقیت بخوانید . / آقای علی کرد نایج در در صفحه مصاحبه شغلی مجله 323 موفقیت در مورد راهکارهای موفقیت در این مصاحبه چنین می‌گوید: « مصاحبه بهترین زمان برای نمایش توانایی‌هایی است که به‌واسطه سال‌ها تمرین به‌دست آمده‌اند. در مصاحبه نه تنها می‌توانید ماهیت واقعی خودتان را نشان دهید، بلکه می‌توانید آن را به منزله پلی برای رسیدن به موفقیت هم تصور کنید. گذشتن از این پل و صدها پل دیگر که بخشی از زندگی شما را تشکیل می‌دهد تنها با اراده خودتان میسر است. در ادامه به نکاتی که رعایت آنها می‌تواند مصاحبه شغلی شما را به موفقیت سوق دهد، اشاره می‌شود.» این مقاله را در صفحه 98 مجله 323 دنبال کنید.
حدود دو ماه پیش بود که دکتر احمد حلت با دریافت خبری مبنی بر کمبود گروه خونی O منفی اقدام به راه‌اندازی خودجوش یک پویش مردمی اینترنتی در اینستاگرام کرد که با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه شد. ظهر روزی از ماه پایانی سال، میزبان حسین دزفولی، مدیر روابط عمومی سازمان انتقال خون استان تهران، سید محمد سجادی، از اهدا کنندگان مستمر خون و مدیر انجمن مردم نهاد هدیه سرخ و کامبیز کرمی از همکاران سازمان بودیم تا وضعیت این امر انسان‌دوستانه و همچنین وضعیت سازمان و نیازهایش را مورد بحث و گفت‌وگو قرار دهیم. مصاحبه‌ای که درصفحه 100 مجله 323 موفقیت با عنوان «هدیه سرخ » آمده  و « پویش مردمی یک لحظه زندگی » حاصل تعاملات و توافقات مجله موفقیت با جناب آقای دکتر حسین دزفولی، مدیر روابط عمومی انتقال خون استان تهران است.

در بخش سرگرمی ‌و انتهایی مجله پیش‌بینی‌های نیمه دوم اسفند ماه برای متولدین ماه‌های مختلف نکاتی مطرح شده که خواندنش خالی از لطف نیست. مثلا آذر ماهی‌ها بدانند: « همه مشکل دارند. بهتر است مشکلی که تو را ناراحت کرده، با مشورت دیگران و عقل و منطق از میان برداری تا پشیمان نشوی. خودت را کمی محدود کن و زیاد دست‌و‌دل‌باز نباش و برای هر‌کسی، حد‌و‌مرزی قرار بده. تفکر مثبت داشته باش و تمام چیزهایی که می‌خواهی را دوباره تجسم کن، به آن‌ها رنگ جدیدی بده و باورت را محکم‌ترکن. امید تنها راه نجات است؛ باور داشته باش که هر چیزی در زمان خودش اتفاق خواهد افتاد. مطمئن باش کارها بر وفق مرادت پیش خواهند رفت.»


تعداد بازدید: 4540
دانلود مجله   ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

سینا
با اینکه دیر رسید ولی ممنون

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.