ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

معرفی فیلم

تحلیل فیلم Wonder - از نگاه مخاطبین

سلام

من ستایش هستم

چندی پیش فیلمی به نام Wonder  را که معرفی کرده بودید ,  دیدم .

به عنوان دختری 11 ساله , شگفت زده شدم . پسری که با وجود بیماری اش , مسخره شدن , خندیدن دیگران و خیلی چیزهای دیگر , مهربانی را انتخاب کرد . شما را نمیدانم اما من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم . جمله ای است که می گوید ( مهربان بودن مجانی است ) . واقعا هم یک ریال نیست اما خیلی ارزش دارد عدد نمیگویم . میگویم بی نهایت .

شخصیت اصلی داستان پسری به نام آگی که بیماری ای داشت , پسر باهوش و متفاوتی بود که شاید بشود گفت درونگرا بود  با مادر و پدرش درد دل می کرد اما ... خانواده او محشر بودند مادری همیشه حامی و پشتیبان او , و پدرش قهرمان این پسر است . خواهر او آنقدر با درک بود که با اینکه کسی به او زیاد به او توجه نمی کرد ( پدر و مادرش ) . میدانست وقتی ناراحت است و راجع به این مساله ناراحت است نباید بروز دهد .

حس و فکر آگی ( که مهربانی را انتخاب کنیم ) قشنگر ترین حس دنیاست . فوق العاده است . برای همه حتی برای چند ثانیه نیاز است . دیدن رفتار او لذت بخش است . آدم را آرام می کند . نتیجه گرفتم هیچکدام از ما زشت نیستیم . کسی که این کلمه را وارد فرهنگ لغات کرد , باید تنبیه شود .

اصلا قیافه مهم نیست مهم قلب است که مهربان باشد . دل است که بزرگ باشد . زبان است که گویا باشد .

امیدوارم همه ی ما اخلاق سوپر قهرمان آگی را تجربه کنیم تا دیگر دنیا روز به روز قشنگتر برای زندگی و بدون غم برای ما باشد .

پیشنهاد میکنم حتما این فیلم را ببینید .

ارزشمند باشیم

از آسمان برایتان طلا ببارد .

تعداد بازدید: 931
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.