ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

ارسال پاسخ

چنانچه زوجه فوت کند و ورثه او مطالبه مهر کنند بايد به نرخ روز پرداخت شود؟

پاسخ داده شده توسط: سمانه سادات کلهوری (وکیل پایه یک دادگستری)
تاریخ پاسخ: 1393/9/1
مطابق تبصره ماده 1082 قانون مدني حفظ ارزش ريالي مهر داراي اهميت بوده وبافوت زوجه اين حق مانند ساير حقوق مالي طبق قانون ارث به ورثه منتقل ميشود و ميبايست نرخ به روز پرداخت گردد.

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.