ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

فرهنگ موفقیت

دانسته‌هایتان را به عمل تبدیل کنید

دانسته‌هایتان را به عمل تبدیل کنید

روزهای زندگی آماده‌اند تا فرصت عشق ورزیدن، آرامش، پیشرفت، شکوفایی و سخاوت را به ما هدیه دهند، امیدوارم شما هم آماده باشید تا از این فرصت‌ها استفاده کنید. بسیاری از شما خوبان می‌‌پرسید امسال واقعا می‌خواهم تغییر کنم ...

یاران و همراهان موفقیت، سلام

خدایا سپاس! سپاس به خاطر این‌که هنوز قلبی داریم که برای دیگران می‌تپد و آهنگ عشق و نوع‌دوستی را می‌نوازد. خداوندا! مهربانی‌ات را سپاس که فرصتی به ما دادی تا شاید بتوانیم نفس زندگی را به عزیزی هدیه دهیم و ادامه‌بخش وجود دیگری باشیم.

یاران قدرتمند! روزهای زندگی آماده‌اند تا فرصت عشق ورزیدن، آرامش، پیشرفت، شکوفایی و سخاوت را به ما هدیه دهند، امیدوارم شما هم آماده باشید تا از این فرصت‌ها استفاده کنید. بسیاری از شما خوبان می‌‌پرسید واقعا می‌خواهم تغییر کنم، باید چه کار کنم؟ عزیزان! با خودتان فکر کنید و ببینید در چه حوزه‌ای از زندگیتان نیاز به تغییر را حس می‌کنید؟ شتابی در کار نیست. اگر چند حوزه را شناسایی کردید پله‌پله به آنها رسیدگی کنید. اما بعد از شناسایی آن حوزه باید دست به عمل بزنید. ممکن است فکر کنید من در این باره خیلی مطالعه کردم، کلاس‌های متعدد رفتم اما تغییری حاصل نشد. برخی از افراد را دیده‌ام که کتاب‌های زیادی مطالعه کرده‌اند و ذهنشان پر از دانسته‌ها است، اما تغییری در رفتار و کردار آنها به وجود نیامده. امسال زمان آن رسیده تا دانسته‌هایتان را به عمل تبدیل کنید. باز هم عجله‌ای نیست و لزومی ندارد فشار زیادی به خود بیاورید. امسال تصمیم بگیرید که فقط و فقط یک کتاب مطالعه کنید اما روی تک‌تک واژه‌های آن تعمق کرده و به آن عمل کنید. آیا عمل به یک کتاب برای 365 روز زیاد است؟ مسلما نه! شاید 13 روز را صرف مطالعه کنید اما اتفاق اصلی در آن 352 روزی که برای عمل کردن به کتاب اختصاص داده‌اید رخ خواهد داد. ظرف یک یا دو روز تصمیم بگیرید در حوزه‌ای که احساس کرده‌اید نیاز به تغییر دارید کتابی را مطالعه کنید. یک دفترچه یا سالنامه تهیه کنید و هر روز تجربیات خود را از عملی کردن دانسته‌هایتان بنویسید. امیدوارم امسال آهنگ تغییر در زندگیتان شنیده شود و هر سال سازی را به این ارکستر باشکوه که نوای زندگی شما را می‌نوازد اضافه کنید. برای تک‌تک شما خوبان آرزوی عشق و آرامش می‌کنم و امیدوارم همواره وجودتان لبریز از مهر خالص و شکرگزاری باشد.

روزگارتان شیرین

احمد حلـــــــت

 


تعداد بازدید: 4055 تاریخ بروز رسانی: چهارشنبه 21 مرداد ماه 1394
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.