ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

شعر و ترانه

سرویس هنر

تیتراژ سریال «پرده نشین» با صدای «علیرضا قربانی»

نسخه اصلی تیتراژ سریال «پرده نشین» با صدای «علیرضا قربانی» منتشر شد. ترانه این اثر از سروده های استاد «محمدعلی بهمنی» است و «مهیار علیزاده» هم وظیفه آهنگسازی آن را بر عهده داشته است.
پرده نشین به کارگردانی «بهروز شعیبی» یکی از سریال های خبرساز شبکه اول سیما است که پخش آن از روز شنبه اول آذرماه آغاز شده است. این مجموعه اولین تجربه آهنگسازی مهیار علیزاده در زمینه موسیقی سریال است. از سوی دیگر خبر اجرای تیتراژ پایانی این سریال توسط علیرضا قربانی که چندین تیتراژ ماندگار را در کارنامه دارد مورد توجه رسانه ها قرار گرفت.

مهیار علیزاده  گفت:« زمانی که طرح اولیه سریال «پرده نشین» را خواندم بلافاصله موافقت خود را برای ساخت موسیقی این پروژه اعلام کردم. به دلیل علاقه بهروز به علیرضا قربانی، وی تمایل داشت که تیتراژ سریال برای صدای ایشان ساخته شود. پس از تایید آقای قربانی برای حضور در این مجموعه حدود سه ماه دغدغه انتخاب شعر داشتم که در ‌‌نهایت یکی از سروده‌های استاد «محمدعلی بهمنی» با مطلع «اینجا برای از تو نوشتن هوا کم است/دنیا برای از تو سرودن مرا کم است» را انتخاب کردم. ساخت قطعهٔ تیتراژ پایانی دو ماه زمان برد که نهایتا به نسخه نهایی که روی سریال می‌شنوید رسیدم.»

موسیقی متن و تیتراژ سریال پرده نشین با حضور جمعی از مطرح ترین نوازنده های کشور از جمله «پدرام فریوسفی»، «سامان صمیمی»، «آتنا اشتیاقی»، «میثم مروستی»، «نگار نوراد» و «پیمان حاتمی» و... تولید شده است.

در ادامه می توانید تیتراژ سریال پرده نشین با صدای «علیرضا قربانی»  بشنوید.

اينجا براي از تو نوشتن هوا كم است
دنيا براي از تو سرودن مرا كم است

اکسیر من نه اینکه مرا شعر تازه نیست
من از تو می نویسم و این کیمیا کم است

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعر من حقیقت یک ماجرا کم است

تا این غزل شبیه غزل های من شود
چیزی شبیه عطر حضور شما کم است

گاهی تو را کنار خود احساس می کنم
اما چقدر دلخوشی خواب ها کم است

خون هر آن غزل که نگفتم به پای توست
آیا هنوز آمدنت را بها کم است ؟

به نقل از: موسیقی ما
تعداد بازدید: 4021 تاریخ بروز رسانی: شنبه 15 آذر ماه 1393
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.