ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

گردشگری

<<  <  1  2  3  4  >  >>

ایران؛ هزار و یك شب طبیعت

كارون با طول 890 كیلومتر طولانی‌ترین رودخانه ایران است و دریاچه ارومیه با متوسط 4868 كیلومتر مربع وسیع‌ترین دریاچه ایران به حساب می‌آید. دریاچه كارستی تخت سلیمان نیز با 112 متر عمق عمیق‌ترین دریاچه كشور است. رشته كوه زاگرس طولانی‌ترین رشته كوه كشور و البرز مرتفع‌ترین كوه‌های ایران نظیر دماوند، علم‌كوه و آزادكوه را در خود جای داده است.

ادامه

شگفت‌انگیزهای دامغان

سمنان از آن استان هایی است که تا به آن سفر نکنید و خودتان از نزدیک تماشایش نکنید، باور نمی کنید که یک منطقه می تواند در آن واحد کوهستانی، جنگلی و کویری باشد و در کنار تمام این ها تاریخی غنی و بناهای ارزشمند قدیمی داشته باشد.

ادامه

آشنایی با زندان اسکندر در یزد + تصاویر

زندان اسکندر یا همان مدرسه ضیائیه در حقیقت مدرسه‌ای است با حدود ۸ قرن قدمت که در محله فهادان شهر یزد در مجاورت بقعه دوازده امام واقع گردیده‌است ...

ادامه

تفریحات سمنانی

استان سمنان هم کویری است و هم کوهستانی. هم می توان از طریق آن به کویر مرکزی و حتی ریگ جن راه یافت و هم می توان به ارتفاعاتش رفت و از جنگل زیبایی مانند جنگل ابر حض لازم را برد

ادامه

باغ‌های ایرانی با شهرت جهانی

یک گشت و گذار تاریخی در دیدنی ترین طبیعت ایران! این یک پیشنهاد ویژه برای پر کردن اوقات فراغت پاییزی خانواده هایی است که تصمیم دارند سفر را در خنکای مهر ماه تجربه کنند.

ادامه

سفــــر بـــه سرزمیــن كهــن

ادامه

معرفی جاذبه های طبیعی استان آذربایجان غربی

ادامه

شهر بلوط‌های هزار ساله

اینجا یاسوج است پایتخت طبیعت ایران، شهر آریوبرزن، همانجا که همچون نگینی در پای دنای همیشه استوار و بلوط های هزارساله آرمیده است. گاهی که دلت از هیاهوها و روزمرگی ها می گیرد، اینجا بهترین مکانی است که می توانی دغدغه هایت را فارغ از بایدها و نبایدها به فراموشی بسپاری و دلت را با طبیعت گره بزنی.

ادامه

املش، بهشت طبیعت ایران

اغلب ما این سفرهای یك، دو یا چند روزه كوتاه به خط باریك شمال كشور را تجربه كرده‌ایم؛ از زندگی پرهیاهوی شهری گریخته و خود را در دامان طبیعت رها كرده‌ایم. شاید هم جزو كسانی باشیم كه گاهی در قالب گروه‌های كوهنوردی و طبیعت‌گردی به دامان طبیعت راه جسته‌ایم كه حسابش جداست و لذتش هم سوا.

ادامه

جنگل 190 میلیون ساله ایران

ادامه

اسکی در پایتخت طبیعت ایران !

فصل زمستان، آغاز یک دوره طلایی برای عاشقان اسکی است. در ایران تعدادی پیست اسکی فعال وجود دارد، اما برای اسکی بازان تهرانی تنها دیزین، شمشک، دربندسر و توچال پیست های شناخته شده هستند.

ادامه

به خمین بروید و برفی شوید!

پدیده های طبیعی همیشه بهانه های خوبی برای دور هم نشینی و رسم و رسوم محلی بوده اند. بهانه هایی که اگرچه بیشتر با بهار و تابستان گره خورده اند اما در این میان پاییز و زمستان هم سهم خودشان را در شاد کردن مردم داشته اند.

ادامه
<<  <  1  2  3  4  >  >>

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.