ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

واقعیت افزوده


چطور با نرمافزار واقعیتافزوده کار کنیم؟

نصب برنامه:

1-ابتدا و قبل از هرچیز باید نرمافزار موفقیت را برروی موبایل خود نصب کنید. در حال حاضر میتوانید این کار راازطریق سایت مجله و فروشگاه آنلاین بازار برای گوشیهای اندروید و آیفون انجام دهید. نرمافزار با لوگوی موفقیت را در آنها پیدا کرده و با درخواست نصب نرمافزار از اینترنت،آنرا دانلود و نصب کنید.
2-اتصال به اینترنت: برای مطالعه هر شماره از مجله برای بار اول لازم است که به اینترنت متصل شویدتا نرمافزار الگوهای شماره جدید را دریافت کنید. پس از آن نیز در صورت عدم اتصال به اینترنت نرمافزار تنها قادر به پخش محتواهایی خواهد بود که قبلا با اتصال به شبکه آنها را دیدهاید.
3-کلیککردن: با قرارگرفتن مجله برابر دوربین تلفن همراه، قابهایی که برای آنها محتوای واقعیت افزوده آماده شده است، نشان داده میشود و با تقهزدن روی هر قاب نوع محتوای آن مشخص میشود.

 

 

چه هست ؟ چه کار میکند؟

بگذارید قبل از گفتن درباره اینکه این اتفاق چیست از این بگوییم که چه نیست تا سوءتفاهمها برطرف شود، سرویس واقعیت افزوده موفقیت یک  سایت جدید، یک اپلیکیشن مستقل خبررسانی، یک شبکه تلویزیونی یا دیسک فشرده همرا ه با مجله نیست.

درواقع این اتفاقی است که از همکاری مجله چاپی، اینترنت و گوشیهای تلفن همراه هوشمند متولد میشود.

پس از نصب اپلیکیشن موبایلی موفقیت، هنگامی که مجله چاپی را از دریچه دوربین موبایلتان بنگرید نرم افزار تشخیص میدهد که تحریریه برای هرکدام از صفحات مجله چه محتوای چند رسانهای مثل فیلم رابرای شما تدارک دیده است و روی همان قاب مجله چاپی برایتان نمایش میدهد.

چگونه کار می کند؟

اگر میخواهید بدانید این نرمافزار چگونه کار می کند، فرآیند آن اینگونه است:

1- دوربین، تصویر روبهرویش را با تغییر رنگبندی و پیداکردن خطوط آن ساده میکند تا به الگوی منحصربهفرد تصویر برسد.

2- پردازنده موبایل الگو را با الگوهای مجلهای که میخوانید، مطابقت داده و با پیداکردن نزدیکترین الگو تشخیص میدهد که کدام صفحه یا عکس مجله برابر شماست.

3- پردازنده، محتوای مرتبط مثل فیلم را از اینترنت دانلود میکند.

4- موبایل با تشخیص مجله برابر شما، آن را تبدیل به یک صفحه نمایش کرده و فیلم یا تصویر موردنظر را برروی بخش مربوط درآن پخش میکند.

 

صفحات واقعیت افزوده مجله شماره 341 :

 

سرمقاله / صفحه 6 / برنامه ویدئویی / احمد حلت

تد / صفحه 16 / برنامه ویدئویی 


کاربران ios برای دریافت برنامه از سایت باید با استفاده از iphone یا ipad و با مرورگر safari به این قسمت مراجعه کنند و برنامه را دریافت و نصب کنند.

درصورت بوجود آمد مشکلاتی درهنگام نصب برنامه خواهشمندم نظرات وپیشنهادات خود را به آدرس AR@Movafaghiat.com ارسال فرمایید.


"   تولید کننده سامانه واقعیت افزوده موفقیت:  شرکت سروش مهررضوان"
     


 آگهی در این قسمت:
جهت درج آگهی دراین بخش با شماره های:
22861807-9  تماس حاصل فرمایید.
نرم افزار واقعیت افزوده موفقیت را دانلود کنید و پس از نصب آن را اجرا کنید.سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.