ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

فال قهوه،فال شمع،طالع بینی یونانی،طالع بینی هندی

<<  <  1  2  3  >  >>

طالــع بینـی پنیــری

اين پنير ها با طعم لذيذ ،باعث مي شوند كه احساس سر مست بودن به شما دست دهد . احساسي كه در يك جنگل زيبا و پر از شقايق هاي وحشي به انسان دست مي دهد .اصلا خجالتي نيستيد . شما عاشق رفتن به موقعييت هاي جديد هستيد و ...

ادامه

کف بینی و خط زندگی

خط زندگي يا خط حيات ، خطي خميده است كه بر دور پايه انگشت شست چرخيده و در روي يك رگ خوني قرار گرفته است كه با قلب ، شكم و ديگر دستگاههاي حياتي ارتباط دارد ...

ادامه

انواع شست + خصوصیات هر شست

کف دست و انگشتان ما حاوی استعدادها و توانایی های ماست و شست دست نیز همانند یک موتور یا ایستگاه قدرت است که میتواند موجب احیای این استعدادها شود.

ادامه

چاکرا درمانی با سنگ های شفا بخش

بيمارى ها در اثر بسته شدن مراكز انرژى پديد مى آيند و كانى ها و سنگ هاى باارزش قادر هستند تا اين گرفتگى ها را از بين ببرند و انرژى حياتى را به صورت منظم و باارزش در ما جارى كنند .

ادامه

شخصیت شناسی براساس مدل دندان ها

به خوبی میتواند سخنرانی کند، بحث و استدلال کند و دیگران را متقاعد نماید.

ادامه

طالع بینی متولدین سال اسب

ابتدا از اسب آتش شروع می كنیم. سیسرون، رامبراند، كورنلی و دیوی كروكت در سال اسب آتش متولد شده اند. شارلمانی، روزولت، خروشچف، هاكسلی و هرزوك - كه همگی زحمت كش، نجیب زاده و خود پسند بوده اند - در سال اسب به دنیا آمده اند. آوا فان در میان متولدان این سال به شگفتی به نام لویی پاستور نیز بر می خوریم.

ادامه

فال شب یلدا

شب یلدا فقط با هندوانه خوردن و تخمه شکستن نیست که جذاب و دوست داشتنی است بلکه از سنت های دیرینه این شب، حافظ خوانی و شاهنامه خوانی است که از قدیم الا یام در بین خانواده های ایرانی رواج داشته است.

ادامه

فال شمع

ادامه

طالع بینی نیم کره های مغز

حالا شما نیمکره راست مغزتان فعال تر است و یا نیمکره چپ مغزتان؟!!!

ادامه

علم چهره خواني

ادامه

طالع بینی چینی

ادامه

شخصیت شناسی با كتاب محبوب شما

ادامه
<<  <  1  2  3  >  >>

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.