ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 373

سرمقاله -مجله موفقیت شماره 373

زیستن‌ در اکنون جاودانه یاد خدا آرام‌بخش قلب‌هاست یاران صمیمی لذت‌بردن از زندگی ارتباط معناداری با ازدواج ندارد. تحقیق مفصلی در دنیا نتیجه‌گیری از جمله قبل را برای ما به ارمغان آورده است.

زیستن در اکنون جاودانه

یاد خدا آرامبخش قلبهاست

یاران صمیمی

لذتبردن از زندگی ارتباط معناداری با ازدواج ندارد. تحقیق مفصلی در دنیا نتیجهگیری از جمله قبل را برای ما به ارمغان آورده است. امروزه عده زیادی از جوانان تصمیم گرفتهاند از تعهد دوری کرده و تجرد را بهعنوان راهحل زندگی خود انتخاب کردهاند؛ اما برای اینکه از زندگی خود بهره بیشتری ببریم، به همه مجردهای جهان چند نکته قابلتامل را تقدیم میکنم:

1.از ثانیههای خود لذت ببرید. زیستن در اکنون جاودانه بهترین نکته در رابطه با این سبک زندگی است.

2.مراقب سلامتی خود باشید. مثلا یک جوان مجرد باید به آشپزی مسلط باشد؛ پس از هر فرصتی برای یادگیری استفاده کنید.

3.خانه مجردی نیز مثل خانه مردان و زنان متاهل حرمت دارد و هر گوشهاش مقدس است. مراقب باشید آن را آلوده نکنید.

4.خطر بزرگی که مجردان سرزمینم را تهدید میکند، بهخصوص اگر هنر «نه»گفتن را ندارند، مسئله مهم استفاده از مواد مخدر است. اجازه ندهید منزلتان به پاتوقی برای افراد وابسته به این مواد تبدیل شود. وابستگان به مواد مخدر اغلب در جستوجوی یک مکان امن هستند و بهترین راهکار را آلودهکردن صاحبخانه میدانند!

5.نظم و تمیزبودن میتواند به یک عادت خوب تبدیل شود. تکنیک «همین حالا انجام بده» باید در این سبک زندگی عملیاتی شود؛ پس مثلا بعد از هر خوردن و نوشیدنی، شستن ظروف با همین تکنیک، توصیه میشود.

6.جوانانی که روی شغل خود تمرکز میکنند، ضمن پیشرفت در این مسیر، بهترین بهره را از این دوران میبرند.

در پایان توصیه میکنم از جنبه خوب و مثبت این دوران بهره ببرید، خود را به دست سرنوشت بسپارید و بدانید فعالیتهایی مثل ورزش یوگا، مراقبه، کوهنوردی، مطالعه و ... که از دستاوردهای مهم این سبک زندگی است، میتواند لذتبخشترین نوع زندگی را به شما هدیه دهد. البته نیمنگاهی هم به زندگی متاهلی داشته باشید و بدانید معمولا شخصیتهایی که زندگی مجردی خوب و سالمی را گذرانده باشند، احتمال موفقیتشان در زندگی مشترک، بیشتر است. همکاران من در این شماره از چندوچون زندگی مجردی پرده برداشتهاند؛ با هم از آن لذت ببریم.

زندگیتان پر از عشق و آرامش باد
احمد حلت

() یعنی مثبتاندیشی را چندبرابر کنیم


تعداد بازدید: 1350 تاریخ بروز رسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1397
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.