ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

سرمقاله-مجله موفقیت شماره337

سرمقاله-مجله موفقیت شماره337

خانهداران حرفهای

یاد خدا آرامبخش قلبهاست

یاران من

از ابتدای این کلام، یادآور میشوم مهمترین کار جهان «خانهداری» است. درواقع چهکاری مهمتر از تربیت انسانهای قدرتمند و مفید برای کشور است؟ لحظاتی چشمانتان را ببندید و مجسم کنید همه نقاط خانه برق میزند و عطر خوش یک غذای ایرانی فضای خانه را گرفته و بانویی لبخند بر لب با ظاهری آراسته منتظر ورود همسرش در آستانه در خانه ایستاده است. به همین دلیل من معتقدم خانهداری برترین شغل جهان و  یکی از مقدسترین شغلهاست. اما بیایید ببینیم یک زن خانهدار قدرتمند چه خصوصیاتی دارد:

1. او همیشه برنامه روزانه خود را یادداشت میکند.

2. برای وی استراحت زمانی معنا پیدا میکند که چکلیست خود را کامل کرده است.

3. او به خویشتن و ظاهرش بسیار اهمیت میدهد.

4. یک شیرزن ایرانی میتواند با کارهای هنری و استفاده از مهارتهایی مثل بافتنی، مجسمهسازی، نقاشی و از همه مهمتر آشپزی و حاشیههای آن (مرباجات و شیرینی جات و ...)، درکنار خانهداری خودی نشان بدهد و درآمدی کسب کند.

5. گیاهانی که در خانه یک زن قدرتمند ایرانی پرورش مییابند، ضمن ایجاد فضای مثبت در خانه عشق را چندینبرابر میکنند.

زنان کارآفرین میتوانند به شکلی خستگیناپذیر تمام فوتوفن‌‌های این حرفه را فرابگیرند. مارتا، بانوی هلندی که امروز بیش از 70 سال سن دارد، ثروتمندترین زن خانهدار آمریکایی است. او تمامی مهارتهای خانهداری را در کتابی به نام «پذیراییکردن» در سال 1982 به چاپ رساند. مارتا امروز مجلهای را به نام «زندگی» چاپ میکند. این زن استثنایی توصیه میکند از همین امروز در جمعهای زنانه به انتقال تجربه بپردازید.

بانوان مهربان ایرانی

طوری به خانهتان فکر کنید که گویی بیزینس بزرگی را اداره میکنید. از شما چه پنهان سالهاست در ذهن خود ساختار یک سمیناری را به نام «زنان حرفهای خانهدار» دارم که در آن از نوع اتوکردن تا لکهبری لباسها را توسط خود بانوان عزیز آموزش دهم و درمورد یکصد شغلی که زنان خانهدار درکنار رسیدگی به کارهای منزل انجام دهند، صحبت کنم.

در پایان توجه شما را به پروندهای که همکارانم در این زمینه آماده کردهاند جلب میکنم.

قدرتمند و پرتوان باشید

احمد حلت

(+×) یعنی مثبتاندیشی را چندبرابر کنیم

تعداد بازدید: 1590 تاریخ بروز رسانی: سه شنبه 27 مهر ماه 1395
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.