ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

سرمقاله-مجله موفقیت شماره 333

سرمقاله-مجله موفقیت شماره 333

درآمدتان را رویایی کنید

درآمدتان را رویایی کنید

یاد خدا آرامبخش قلبهاست

یاران خوب من

اگر کارتان به تکرار افتاده است و درآمد خوبی را که انتظارش را دارید به دست نمیآورید، در همین شروع مطالعه مجله خودتان تکنیکهای زیر را به کار بگیرید:

1. در زمان بحران، تبلیغات گسترش مییابد نه کاهش، پس همین حالا فکر کنید که کدام تبلیغاتی برای شما مناسب است.

2. برندسازی یکی از مهمترین بخشهای مورد توجه و تمرکز در هر کسبوکاری است که منجر به ایجاد تمایز با رقبا میشود. این برند میتواند از یک سوپرمارکت کوچک در شهری دورافتاده باشد تا یک محصول ملی. حواستان باشد برند شما تیغ دو لبهای است که میتواند شما را به اوج قلههای موفقیت رهنمون کند یا برای همیشه از بین ببرد.

3. منظم شوید. پروندهها، فهرست و گیرههای کاغذ و خلاصه همهچیز را منظم کنید. میز یک مدیر باهوش همیشه تمیز و مرتب است.

4. مدیر برنامه، فروشندگان و منشی شما باید بهترین باشند. خوشاخلاقی، درایت و مدیریت، ویژگی بارز یک همکار عالی است. حواستان باشد آنها ویترین شما هستند.

5. اگر همیشه کاری میکنید که نتیجه دلخواه خود را نمیگیرید، کار دیگری کنید. یک تغییر کوچک در دکوراسیون بازارسنجی و پیداکردن نیاز مردم و ارتباط بهتر با مشتریان میتواند قسمتی از این تغییر باشد.

6. هرگز تخفیف ندهید. شخصا کالایی را که با تخفیف عرضه میشود، دوست ندارم. بهترین کار اگر میخواهید فروشتان بالا برود، دادن امتیاز یا هدیه به مشتری است.

7. دفتری تهیه کنید و نام مشتریان خود را در آن ثبت کنید و به مناسبتهای مختلف احوال آنان را بپرسید. پس از خریدشان میزان رضایت آنها را جویا شوید.

8. همین امشب از خود پرسش کنید. همکاران و حتی اعضای خانوادهتان را کنار هم جمع کنید و از آنها بپرسید چگونه میتوان فروش را حداقل دو برابر کرد و به مدت ده دقیقه هر آنچه را که میشنوید، حتی غیرمنطقی یا احمقانه، یادداشت کنید. در دل این پیشنهادها، نکات جالبی را به دست میآورید.

9. فروشندگان حرفهای باید بدانند با یک گفتوگوی ساده میتوانند به سرنخهای اصلی مشتری پی ببرند و بدون زیاد صحبتکردن بعد از بهدستآوردن این نکات، با دادن انرژی مثبت به مشتری میتوانند او را مجاب به خرید کنند.

در پایان نظر شما را به پروندهای که همکارانم درباره روانشناسی فروش تهیه کردهاند، جلب میکنم.

شاد و پرتوان باشید

احمد حلت

(+×) یعنی مثبتاندیشی را چندبرابر کنیم

تعداد بازدید: 2886 تاریخ بروز رسانی: چهارشنبه 27 مرداد ماه 1395
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

Mahdi
بسیار کاربردی بود وعالی توضیح داده شده بود

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.