ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سرمقاله

موفقیت را به هم هدیه دهیم

سرمقاله-مجله موفقیت شماره329

یاد خدا آرامبخش قلبهاست خوشبختی فرایندی درونی است و شادزیستن هم موضوعی بسیار مهم تلقی میشود. از کودکی به ما آموختهاند که هرکس سختتر کار کند، حتما موفقتر و خوشحالتر است...

موفقیت را به هم هدیه دهیم

درصورتیکه تحقیقات روانشناختی صحت این گفتار را تایید نمیکند و حتی جالب است بدانیم خود فرایند شادبودن موجب موفقیت میشود، نه چیز دیگری. عصبشناسان ثابت کردهاند که وقتی ما شاد هستیم، نورونها بهترین عملکرد خود را دارند.

یاران عزیزم

براساس نتیجه یک تحقیق بلندمدت، مردم شاد، افرادی مثبت و خوشبین هستند که استرس کمتری دارند و در شرایط روحی سخت بهتر میتوانند خود را مدیریت کنند. آنان پرانرژیتر از دیگرانند و جالب است بدانید در زمان دستوپنجه نرمکردن با بیماریها، سریعتر از دیگران درمان میشوند و درضمن عمر طولانیتری هم دارند و به اهداف بزرگتری نیز دست مییابند.

عزیزان دل حلت و مخاطبان خردمند موفقیت

در عصر حاضر، زندگی ما را امواج منفی احاطه کردهاند؛ پس اگر میخواهید این وضعیت را تغییر بدهید، باید تغییر را از خودتان شروع کنید و این کار، تنها با شادبودن و مثبتاندیشی امکانپذیر است. یک دقیقه چشمانتان را ببندید و تصور کنید اگر حجم شادیها و مثبتها زیاد بود، چه میشد؟ این کار مثل انداختن سنگی در برکهای است که وقتی یک نفر موج شادی خلق میکند، آنچنان این موج مسری و واگیردار میشود که این انرژی مثبت را به بیش از هزار نفر منتقل میکند و این، یعنی اگر همین حالا یکی از یک میلیون خواننده مجله موفقیت شاد و بانشاط باشند، میتوانند این شادی را بهسوی بیش از یک میلیاد نفر پرتاب کند. شادی دلیلی چالشبرانگیز است و شما نیز میتوانید شادبودن را انتخاب کنید و به جنبش «مثبتها را چندبرابر کنیم» بپیوندید و یکی از راههای پرتاب این انرژی نیز میتواند خریدن و هدیهدادن مجله خودتان، یعنی موفقیت، باشد.

عزیزان دلم

این جنبش را به اشتراک بگذارید. اگر تنها هرکس فقط یک نسخه اضافه از این شماره مجله را بخرد و آن را به عزیزی که دوستش دارد، هدیه بدهد و درضمن نام آن عزیز را در زیر این سخن بنویسد، میتواند اولین نفری باشد که این تغییر را ایجاد میکند. یادمان باشد خوشبختی تنها چیزی است که با تقسیمکردنش میتوانیم آن را چندبرابر کنیم!

این شماره موفقیت را هدیه میدهم به عزیزترینم ........................

نام و امضا...........

 

احمد حلت

(+×) یعنی مثبتاندیشی را چندبرابر کنیم

تعداد بازدید: 1618 تاریخ بروز رسانی: چهارشنبه 26 خرداد ماه 1395
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.