ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

سخن سردبیر

وقتی عشق کافی است!

سخن سردبیر مجله موفقیت 364

در مسیری که درستی‌اش را باور داریم و در حضور یاران و همراهانی که در کنارمان گام برمی‌دارند، هیچ‌وقت احساس تنهایی نخواهیم کرد؛ حتی سخت‏ترین و دشوارترین شرایط و فراز‌و‌نشیب‌ها هم وقتی به حمایت و مساعدت دوستان دلگرم هستیم، نمی‌توانند باعث نگرانی و ناامیدی‌ات شوند

وقتی عشق کافی است!

در مسیری که درستیاش را باور داریم و در حضور یاران و همراهانی که در کنارمان گام برمیدارند، هیچوقت احساس تنهایی نخواهیم کرد؛ حتی سخت‏ترین و دشوارترین شرایط و فرازونشیبها هم وقتی به حمایت و مساعدت دوستان دلگرم هستیم، نمیتوانند باعث نگرانی و ناامیدیات شوند.

مسائل وقتی بین دوستان شفیق و همدل تقسیم میشود، قابلپذیرشتر و حتی شیرین‏تر و هیجانانگیز‏تر میشود؛ این خاصیت عشق و شفقت است که وقتی شکل جمعی به خود میگیرد، میتواند به منبعی عظیم از انرژی و ارتعاشی هماهنگ در جهان هستی تبدیل شود و هر امر محالی را ممکن و شدنی کند.

غرض از بیان این حقیقت، توصیف وضعیت کنونی مطبوعات و در حال حاضر موسسه موفقیت در انتشار مجله با وجود   فشارهای متعدد است. افزایش بهای کاغذ و هزینههای تولید محتوا و چاپ و توزیع یک نشریه وزین در کلاس مجله موفقیت، در کنار هزینههای جنبی به شکلی افسارگسیخته افزایش یافته و باعث شده که در حال حاضر، اکثر قریببهاتفاق دستاندرکاران حوزه نشر و همکارانمان، دستان خود را بالا برده و تسلیم شوند و گزینه عقبنشینی و واگذاری و توقف را انتخاب کنند؛ اما در این میان یک نکته هست که هنوز ما را به ادامه مقتدرانه مسیری که آمدهایم، امیدوار میکند و آن، حمایت بیوقفه و صمیمانه شما از مجله محبوبتان است.

ما خواهناخواه باید با حقیقت گرانشدن مجله کنار بیاییم و این افزایش مبلغ نیاز به همراهی و حمایت همهجانبه شما عزیزان و همراهان قدیمی دارد. مطمئنیم که شما همچنان مانند گذشته، ما را در این مسیر دشوار و پرتلاطم تنها نخواهید گذاشت. ما این کار را با عشقی ناب شروع کردیم و در این بیست سال، حتی اندکی از مهر و عشقمان کاسته نشده است. شک نداریم که برای ادامه این مسیر فقط عشق کافی است؛ عشقی که یقین داریم تکتک شما عزیزان همچنان از مجله محبوب خود دریغ نخواهید کرد.

تعداد بازدید: 1071 تاریخ بروز رسانی: سه شنبه 5 دی ماه 1396
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.