ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

رزومه موفق

زندگینامه پروفسـور مجید سمیعی + جـوایز و افتخـارات

زندگینامه پروفسـور مجید سمیعی + جـوایز و افتخـارات

پروفسور مجید سمیعی درتاریخ 29 خرداد 1316 در شهر تهران و در خانواده ای فرهیخته چشم به جهان گشودند.ایشان پس از اتمام تحصیلات دوره دبیرستان در ایران راهی کشور آلمان شدند و در دانشگاه ماینتز در رشته پزشکی مشغول به ادامه تحصیل گردیدند ...

نظر به موفقیتهای علمی ایشان در دوران تحصیلات پزشکی و کسب عالیترین نمرات ممکن در امتحانات پایان دوره پزشکی، جایزه ویژه وزارت علوم ایران برای برترین دانشجویان ایرانی مقیم اروپا به ایشان تعلق گرفت. پس از فراغت از تحصیل در رشته پزشکی و همچنین اتمام تحصیلات ثانوی در بیولوژی، ایشان تحصیلات تخصصی خود در رشته جراحی مغز و اعصاب را در دانشگاه ماینتزآغازنمودند و در سال 1970 موفق به دریافت مدرک بورد تخصصی این رشته از کشور آلمان شدند.

در آوریل 1970 و تنها در سن 32 سالگی ایشان موفق به دریافت عنوان دانشیاری در رشته جراحی مغز و اعصاب گردیدند و فعالیت خویش را بعنوان معاون دپارتمان جراحی مغز و اعصاب دانشگاه ماینتز ادامه دادند. یکسال بعد و در سال 1971 ایشان موفق به دریافت عنوان استادی (پروفسور) در رشته جراحی مغز و اعصاب گردیدند. در این سال پیشنهاد عنوان استادی و ریاست دپارتمان رشته جراحی مغز و اعصاب دردانشگاه ملی ایران (دانشگاه شهید بهشتی کنونی) به ایشان داده شد. لیکن ایشان جهت ادامه فعالیت علمی خود در دانشگاه ماینتز از پذیرش این سمت مهم امتناع نمودند. در سال 1977 ایشان ریاست دپارتمان جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان نورداشتات در هانوفر آلمان را پذیرفتند، سمتی که ایشان تا سال 2003 عهده دار آن بودند. پس از چندین پیشنهاد برای ریاست دپارتمان های جراحی مغز و اعصاب از طرف دانشگاههای لایدن هلند و ماینتز آلمان ، ایشان در نهایت سمت استادی جراحی مغز و اعصاب دانشگاه پزشکی هانوفر (MHH) را در سال 1988 پذیرفتند. از سال 1996 ایشان ریاست هر دو دپارتمان جراحی مغز و اعصاب در بیمارستان نورداشتات و دانشگاه پزشکی هانوفر را عهده دار شدند. در سال 2000 پروفسور سمیعی موسسه بین المللی علوم اعصاب را در هانوفر بنیان نهادند و ریاست آنرا برعهده گرفتند. در سال 2003 ایشان بازنشستگی خود از ریاست دپارتمانهای جراحی مغز اعصاب در بیمارستان نورد اشتات و دانشگاه پزشکی هانوفر را اعلام نموده و خود را وقف توسعه موسسه بین المللی علوم اعصاب نمودند. در سال 2004 پروفسور سمیعی همچنین ریاست موسسه بین المللی علوم اعصاب چین واقع در دانشگاه پزشکی پایتخت (Capital Medical University) در پکن را نیز تقبل نمودند. در سال 2010  ساخت موسسه بین المللی علوم اعصاب ایران در تهران برنامه ریزی و عملیات ساختمانی آن آغاز گردید. پروفسور مجید سمیعی بیانگذار و رئیس موسسه بین المللی علوم اعصاب ایران میباشند که در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد.

اهتمام پروفسور سمیعی به آموزش و پیشبرد رشته جراحی مغز و اعصاب یکی از جنبه های بسیارمهم و برجسته در فعالیتهای علمی ایشان می باشد. ایشان از آغاز فعالیتشان بعنوان پروفسور جراحی مغز و اعصاب، کوشش وتوجه ویژه ای به آموزش جراحان مغز و اعصاب درسراسر جهان داشتند. ایشان از سال 1971  دوره های منظم سالانه یا دوسالانه آموزش جراحی میکروسکوپی مغز و اعصاب (میکرونوروسرجری) را در دانشگاه ماینتز برگزار می نمودند. پروفسور مجید سمیعی  همچنین در سال 1979 نخستین دوره آموزشی جراحی قاعده جمجمه در جهان را در هانوفر پایه گذاری نمودند. علاوه بر دوره های منظمی که ایشان در آلمان برگزار می نمودند، دوره های آموزشی مشابه دیگری نیز درسایر کشورها در سراسر جهان جهت ارتقای دانش جراحان مغز و اعصاب توسط ایشان پایه گذاری و برگزار گردید. در سال 2004 ایشان بعنوان رئیس موسسه بین المللی علوم اعصاب چین دوره بین المللی سالانه جراحی مغز و اعصاب بالینی را سازماندهی وبنیانگذاری نمودند. در سال 2004 سازمان تامین اجتماعی ایران ریاست دپارتمان جراحی مغز و اعصاب بیمارستان میلاد تهران را به پروفسور مجید سمیعی پیشنهاد نمودند.ازآن پس وبه رهبری ایشان، دوره های آموزشی منسجم و جامعی برای کارکنان دپارتمان برنامه ریزی و اجرا گردید که نتیجه آن تبدیل این دپارتمان به یکی از توسعه یافته ترین و پیشرفته ترین مراکز جراحی مغز واعصاب بوده است. از سال 2006 پروفسور سمیعی سمپوزیوم بین المللی جراحی مغز و اعصاب را بطور مستمردر تهران و به رهبری خود بنیاد نهادند.

پروفسور مجید سمیعی ریاست و عضویت در گروه بنیانگذاری بسیاری از جوامع و موسسات بین المللی را بر عهده داشته اند. پروفسور سمیعی در طی دوران زندگی علمی خویش مقامهای علمی بسیاری را در قالب استادی افتخاری، دکترای افتخاری و استاد میهمان ازدانشگاههای سراسر جهان کسب نموده اند. ایشان همچنین سخنرانی های افتخاری و سخنرانی های یادبود بسیاری نیز ایراد نموده اند. ایشان عضویت افتخاری بسیاری از آکادمیهای ملی علوم پزشکی وهمچنین جوامع جراحی مغز و اعصاب ملی، بین المللی و قاره ای را دارا می باشند. ایشان تا کنون جوایز، افتخارات ومدالهای ارزشمند و گرانبهای ملی و بین المللی بسیاری را کسب کرده اند. ایشان میهمان افتخاری  دربسیاری از گردهمایی های جراحی مغز و اعصاب بوده اند و به عنوان سخنران ویژه و مدعو، بیش از 1000 سخرانی در کنگره های بین المللی ایراد نموده اند.

   پس از انتخاب پروفسور سمیعی به سمتهای ریاست درجامعه جراحی مغز و اعصاب آلمان، جامعه جراحی قاعده جمجمه آلمان، جامعه بین المللی جراحی قاعده جمجمه، گروه بین المللی مطالعات قاعده جمجمه و جامعه جراحی پلاستیک و ترمیمی آلمان، ایشان در سالهای 1997 تا 2001 به سمت ریاست فدراسیون جهانی انجمنهای جراحی مغز و اعصاب (WFNS) انتخاب گردیدند. در سال 1998 ایشان بنیاد فدراسیون جهانی انجمنهای جراحی مغز و اعصاب (WFNS)  را بنیان نهادند. پروفسور سمیعی از سال 2001 به عنوان رئیس افتخاری فدراسیون جهانی انجمنهای جراحی مغز واعصاب (WFNS) و همچنین رئیس بنیاد این مجمع ایفای نقش نموده اند.

 

در سال 2011 فدراسیون جهانی انجمنهای جراحی مغز واعصا ب (WFNS) پروفسور سمیعی را بعنوان سفیراین فدراسیون درآفریقا منصوب نمود که بنیانگذاری پروژه بسیار مهم "آفریقا 100"  جهت ارتقای دانش جراحی مغز واعصاب در سراسر این قاره از ابتکارات ایشان در این سمت بوده است.

پروفسور سمیعی ادیتور، عضو گروه ویراستاری و ادیتورافتخاری بسیاری از مجلات پزشکی هستند. ایشان تا کنون 17 کتاب در رشته جراحی مغز و اعصاب منتشر نموده اند. کارهای علمی ایشان همچنین در قالب بیش از 500 مقاله علمی منتشر شده است.

یکی از مهمترین دستاوردهای مهم پروفسور سمیعی، آموزش بیش از 1000 جراح مغز و اعصاب از سراسر جهان می باشد که اغلب  این جراحان در کشورهای خود دارای مراتب بالای علمی ، اجرایی و آموزشی هستند. در سال 2002 دوستان و شاگردان ایشان جامعه بین المللی جراحی مغز و اعصابی به نام "کنگره بین المللی جراحان مغز و اعصاب پروفسور مجید سمیعی (MASCIN)" را بنیان نهادند. این جامعه سپس به "جامعه بین المللی جراحان مغز و اعصاب پروفسور مجید سمیعی (MASSIN)" تغییر نام یافت.

در سال 2011 فدراسیون جهانی انجمنهای جراحی مغز واعصاب (WFNS) در اقدامی بیسابقه، مدال افتخار این فدراسیون به همراه جایزه 10000 یورویی خود که هر دو سال یکبار به برجسته ترین جراحان مغز و اعصاب از سراسر جهان اهدا خواهد شد را به افتخار پروفسور مجید سمیعی "مدال افتخار مجید سمیعی (Madjid Samii Medal of Honor)" نامگذاری نمود. نخستین جایزه و مدال افتخار مجید سمیعی در سال 2011  در کشور برزیل و همزما ن با برگزاری مجمع این فدراسیون به پروفسور Maurice Choux از کشور فرانسه و استاد دانشگاه مارسی اهدا شد.

پروفسور مجید سمیعی در سال 1961 با مهشید سمیعی ازدواج نمودند و دارای دو فرزند می باشند. دختر ایشان امیره سمیعی در رشته اقتصاد تحصیل نمودند و پسر ایشان پروفسور امیر سمیعی ، پروفسور مشهور جراحی مغز و اعصاب و معاون مرکز جراحی مغز و اعصاب در موسسه بین المللی علوم اعصاب هانوفر می باشند.

 

جوایز

اهداء نشان افتخار درجه یک دولت فدرال آلمان توسط رئیس جمهور دولت فدرال برای “ارتقای علمی و عملی جراحی اعصاب و تلاش ویژه جهت همکاری علمی بین المللی در این حیطه”، می 1988

جایزه علمی ایالت نیدرزاکسن، 10 اکتبر 1988

جایزه امنیت ترافیک از طرف گارد ترافیک ایالت نیدرزاکسن، 1992

جایزه Rudolf Frey برای دستاوردهای خارق العاده در زمینه درمان درد، دسامبر 2000

جایزه ویژه سومین کنگره بین المللی قاعده جمجمه، برزیل، 7 نوامبر 2000

جایزه ویژه جامعه جراحان مغز و اعصاب برزیل، 19 ژوئن 2002

جایزه کالج سلطنتی پزشکان و جراحان کانادا، 2003

جایزه Paul C. Bucy از طرف دانشگاه شیکاگو برای تلاشهای خارق العاده جهت آموزش جراحی مغز و اعصاب، ایالات متحده آمریکا، 2003

جایزه ابن سینا از طرف جامعه پزشکان و دندانپزشکان ایرانی مقیم آلمان، 2 سپتامبر 2006

جایزه چهره های ماندگار در شاخه علمی، تهران، 13 نوامبر 2006

جایزه دوستی کشور چین، پکن، 1 اکتبر 2007

جایزه INC از طرف انستیتوی جراحی اعصاب کوریتیبا، برزیل، ژوئن 2009

برنده جایزه حلقه لایبنیتز 2013 “Leibniz-Ring award 2013" همراه با جایزه 15000 یورویی، هانوور ، آلمان ، 12 نوامبر 2013

جایزه ملی تعهد کیفیت ایران در رشته پزشکی، تهران، ایران، 22 دسامبر 2013

برنده بیست و هفتمین جایزه بین المللی خوارزمی ایران، اهدا شده توسط رئیس جمهور ایران، تهران، ایران، 2 مارس 2014

جایزه( WIPO Award (World Intellectual Property Organizationبرای بهترین مبتکر، تهران، ایران، 2 مارس 2014

برنده جایزه “Golden Neuron Award” از طرف آکادمی جهانی جراحی اعصاب (World Academy of Neurological Surgery)، وین، اتریش، 11 اکتبر 2014

 

مدالها

مدال نوبل از طرف استاد جراحی مغز و اعصاب موسسه کارولینسکا و عضو کمیته داوری جایزه نوبل، استکهلم، سوئد، 22 سپتامبر 1987

مدال Obrador ، مادرید، اسپانیا، 1989  

مدال Jamieson، استرالیا، 1991

مدال Sir Charles Balance، انگلستان، 1997

مدال طلایی ارسطو (Aristoteles) از دانشگاه  Thessaloniki، یونان، 1998

نشان طلایی گارد ترافیک آلمان برای بزرگداشت شصت و پنجمین سالروزتولد پروفسور سمیعی و بیست و پنجمین سال حضور ایشان بعنوان جراح مغز و اعصاب در هانوور، 19 ژوئن 2002

مدال افتخار انجمن جراحان مغز و اعصاب لهستان به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن، کراکو، لهستان، 21 اکتبر 2004

مدال فدور کراوزه (Fedor Krause) از طرف انجمن جراحی مغز و اعصاب آلمان، 28 آوریل 2007

مدال افتخار  کشور چین از طرف نخست وزیر در روز ملی چین، پکن، 1 اکتبر 2007

مدال طلای انجمن جراحی مغز و اعصاب آمریکا همزمان با شصت و سومین نشست سالانه انجمن در Pebble Beach ، کالیفرنیا، آمریکا، 13 آوریل 2010

مدال افتخار دانشکده پزشکی دانشگاه چارلز، پراگ، جمهوری چک ، 13 ژوئن 2012

مدال افتخار انجمن جراحی اعصاب کلمبیا به مناسبت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن، 7 سپتامبر 2012، کلمبیا

مدال طلای علمی از طرف دانشگاه مسینا:اهدای مدال طلای علمی از طرف رئیس دانشگاه مسینای ایتالیا طی مراسم دانشگاهی ویژه در Aula Magna دانشگاه به پروفسور مجید سمیعی بعنوان دانشمندی برجسته و رهبری جهانی در جراحی مغز و اعصاب، 3 آوریل 2013، مسینا، ایتالیا.

مدال طلای انجمن جراحی اعصاب اسپانیا،اسپانیا، 24 می 2013

مدال طلای داشگاه Antioquia کلمبیا، 15 می 2013

  

افتخارات

مقام ارشد مسئول امور پزشکی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا طی بازدید وی از آلمان، 1987

تقدیر شده توسط دانشگاه بلگراد همزمان با شصت و پنجمین سالگرد جراحی مغز و اعصاب در یوگوسلاوی و پنجاهمین سالگرد کلینیک جراحی مغز و اعصاب، بلگراد، یوگوسلاوی، 31 اکتبر 1988

شهروندی افتخاری شهر اوساریو (Osario) آرژانتین، 1994

انتخاب بعنوان تنها عضو از گروه پزشکی در هیأت امنای نمایشگاه جهانی EXPO 2000 ، هانوور، آلمان، 1995

تقدیر شده توسط انجمن بین المللی قاعده جمجه (International Skull Base society) در دومین کنگره بین المللی قاعده جمجمه برای "دیدگاه و رهبری انجمن بعنوان رئیس در سالهای 1992 تا 1996 که باعث ارتقاء کنگره در حیطه جراحی قاعده جمجمه گردیده است"، ساندیگو، کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا، 29 ژوئن 1996

جایزه ویژه  بعنوان میهمان ویژه و افتخاری شهر San Pedro Sula ، هندوراس، 8 اکتبر 1996

تقدیر شده توسط  WFNS طی یازدهمین کنگره بین المللی جراحی اعصاب ، آمستردام، هلند، 6 جولای 1997

برگزاری سمپوزیوم صدمین سالگرد تولد Elyseu Paglioli’s توسط دانشگاه  Porto Alegre  به افتخار پروفسور مجید سمیعی، Porto Alegre ، برزیل 1997

تقدیر ویژه توسط انجمن جراحی اعصاب ترکیه طی دوازدهمین مجمع علمی سالیانه انجمن، آنکارا، ترکیه، 15 می 1998

تقدیر شده توسط انجمن جراحی اعصاب برزیل طی دوازدهمین کنگره جراحی اعصاب برزیل برای 30 سال تحول در جراحی تومور عصب شنوایی (Acoustic Nerve) و برای قدردانی از دوستی و حمایت از جامعه جراحی اعصاب برزیل، Rio de Janeiro، برزیل، 10 سپتامبر 1998

قدردانی شده طی دومین مجمع سالانه جامعه جراحی اعصاب پان عرب (Pan Arab)، شرم الشیخ، مصر، 28 اکتبر 1998

قدردانی شده توسط انجمن جراحی اعصاب ترکیه، استانبول، ترکیه، 15 می 1999

پروفسور افتخاری در دپارتمان جراحی اعصاب دانشکده پزشکی دانشگاه فلوریدا، Gainesville، ایالات متحده آمریکا، 2000

تقدیر شده طی  سومین مجمع جامعه جراحی اعصاب پان عرب (Pan Arab) برای سپاس از حمایت مستمر ایشان از جامعه جراحی اعصاب پان عرب (Pan Arab) ، بیروت ، لبنان، 1 اکتبر 2000

تقدیر شده توسط بنیاد بین المللی نوروبیونیکز( International Neurobionik Foundation) برای تلاش فراوان جهت تحقق هدف عالی "نابینایان باید دوباره ببینند، ناشنوایان باید دوباره بشنوند، معلولین باید دوباره راه بروند"، 23 ژانویه 2000

تقدیر شده طی مراسم هفتادمین سالگرد انجمن جراحان اعصاب آمریکا (American Association of Neurological Surgeons) ، تورونتو، کانادا، 21 آوریل 2001

رونمایی مجسمه ایشان در پارک شهر رشت، گیلان، برای تقدیر از دستاوردهای ایشان در طول زندگی، 2003

به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد ریاست کلینیک جراحی اعصاب هانوور، سالن کنفرانس بیمارستان نورداشتات به نام ایشان "سالن کنفرانس مجید سمیعی" نامگذاری شد.

بنیانگزاری جامعه بین المللی جراحی اعصاب تحت نام MASSIN ( جامعه بین المللی جراحان اعصاب مجید سمیعی ،Madjid Samii Society of International Neurosurgeons) شامل دوستان و شاگردان سابق ایشان ، 25 فوریه 2003

تقدیر شده توسط مجله Chinese Journal of Minimally Invasive Neurosurgery  برای همکاری ایشان با ژورنال، 1 می 2004

اهداء نخستین حلقه افتخار شهر هانوور (گاربسن) برای نقش برجسته ایشان درکسب شهرت جهانی برای شهر، 7 سپتامبر 2004

جهت تقدیر ازنقش و خدمات ایشان در جراحی قاعده جمجمه در سطح جهانی، مرکزتازه تاسیس آموزش جراحی قاعده جمجمه در بیمارستان دانشگاهی XuanWu وابسته به دانشگاه پزشکی پایتخت (Capital Medical University) در پکن به نام ایشان نامگذاری گردید (مرکز آموزش جراحی قاعده جمجمه سمیعی / Samii Skull Base Surgery Training Center)  ، 25 نوامبر 2004

ایجاد گذرگاه افتخاری (Walk of Fame) پروفسور مجید سمیعی، هانوور (گاربسن)، 24 آوریل 2005

عضو افتخاری انجمن خیرین مدرسه ساز ایران، 2006

تقدیر شده توسط رئیس دانشگاه Hacettepe آنکارا، ترکیه، برای نقش وخدمات ایشان در رشته جراحی اعصاب، 3 مارس 2006

قدردانی شده توسط Encyclopedia Iranica به پاس خدمات ایشان به علم پزشکی، ایالات متحده آمریکا، 2006

تقدیر از نقش و خدمات برجسته پروفسور سمیعی به آموزش و توسعه جراحی اعصاب در مراکش و آفریقا توسط دانشگاه رباط مراکش (Mohammed V University- Souissi) طی  کنفرانس بین المللی ، 8 مارس 2007

تقدیر شده در سیزدهمین نشست داخلی WFNS و دوازدهمین کنگره جراحی اعصاب آسیا اقیانوسیه در ناگویای ژاپن همراه با نشست علمی ویژه به مناسبت هفتادمین سالگرد تولد ایشان ، 18 نوامبر 2007

برگزاری جشنی به مناسبت 30 سال حضور ایشان در هانوور توسط شهردار هانوور، نیدرزاکسن، و امضای کتاب طلایی شهر هانوور، 15 دسامبر 2007

بنیانگذاری بنیاد بین المللی سلامت پروفسور سمیعی ، 20 فوریه 2009

تقدیر شده طی یازدهمین سمپوزیوم بین المللی عصب فاسیال در رم ایتالیا برای نقش و خدمات برجسته ایشان در درمان اختلالات عصب فاسیال، 25 آوریل 2009

تقدیر شده توسط WFNS طی چهاردهمین کنگره جهانی جراحی اعصاب WFNS جهت قدردانی از خدمات بی نظیر و برجسته ایشان به فدراسیون و نقش و خدمات ایشان جهت تحقق عالی تریت اهداف جراحی اعصاب در سراسر جهان، بوستون، ایالات متحده آمریکا، 30 آگوست 2009

نامگذاری دبیرستانی در شهر رشت به نام پروفسور مجید سمیعی "دبیرستان غیر دولتی پروفسور سمیعی"،رشت، ایران، 2010  

برگزاری کنفرانس  ویژه ملی دو روزه توسط انجمن جراحان اعصاب بنگلادش به افتخار پروفسور مجید سمیعی، داکا، بنگلادش ، 15 و 16 آوریل 2011

اهداء نخستین "مدال افتخار مجید سمیعی" توسط WFNS ، 17 سپتامبر 2011

انتصاب بعنوان سفیرویژه آفریقا توسط WFNS ، سپتامبر 2011

افتتاح غرفه ویژه پروفسور مجید سمیعی در موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران، تهران، 5 اکتبر 2012

مراسم افتتاح پروژه "آفریقا 100" با شرکت رئیس جمهور پیشین آلمان و سفرای چندین کشور آفریقایی و اعضای هیات مدیره شرکت فولکس واگن آلمان، Car city ، وولفسبورگ، آلمان ، 2 نوامبر 2012

رونمایی از تمبر ویژه پروفسور سمیعی توسط شرکت ملی پست ایران، 27 دسامبر 2012

مراسم ویژه نامگذاری "بولوار پروفسور سمیعی" در شهر رشت، ایران، 28 دسامبر 2012

مراسم آغاز ساخت "بنیاد علم و دانش پروفسور مجید سمیعی" در مجتمع دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، رشت، ایران، 28 دسامبر 2012

شهروند افتخاری شهر رشت، ایران، 28 دسامبر 2012

بازدید رسمی از "دبیرستان پروفسور سمیعی" ، رشت، ایران، 28 دسامبر 2012

انتخاب بعنوان "سفیر بهزیستی " از طرف سازمان بهزیستی کشور، ژانویه 2013

اهداء دومین " مدال افتخار پروفسور مجید سمیعی" از طرف WFNS به پروفسور Sir Lindsay Symon طی پانزدهمین کنگره جهانی WFNS در سئول، کره جنوبی، 9 سپتامبر 2013

انتخاب بعنوان جراح اعصاب سال 2013 از طرف مجله "World Neurosurgery" ، مجله رسمی فدراسیون جهانی انجمنهای جراحی اعصاب WFNS و اختصاص شماره نوامبر مجله به زندگی و دستاوردهای پروفسور مجید سمیعی، 12 نوامبر 2013

چاپ مشترک تمبر پروفسور مجید سمیعی توسط شرکت پست آلمان Deutsche Post و Presse Club Hannover به مناسبت اهداء جایزه حلقه لایبنیتز 2013 ، 12 نوامبر 2013

سازماندهی مراسم بیستمین سالگرد بنیانگذاری موسسه بین المللی نوروبیونیکز ( International Neurobionics Institute ) همراه با اهدای جوایز نوروبیونیکز، هانوور، آلمان، 18 ژانویه 2014

چاپ تمبر افتخاری پروفسور مجید سمیعی به مناسبت اهدای جایزه "استاد وابسته دانشگاه آزاد اسلامی ایران" توسط شرکت ملی پست ایران، تهران، ایران، 3 مارس 2014

شهروند افتخاری اصفهان، اصفهان، ایران ، 16 ژوئن 2014

میهمان افتخاری شهر یزد، یزد، ایران، 17 ژوئن 2014

مدال تبریز وشهروندی افتخاری شهر تبریز، تبریز، ایران، 30 آگوست 2014

شهروند افتخاری شهر Shenzhen ، چین، 29 دسامبر 2014

 

جوایز دانشگاهی

 استاد افتخاری دانشکده پزشکی Military Academy، پکی، چین ، 22 سپتامبر 1988

استاد افتخاری دانشکده پزشکی دانشگاه اوروگوئه، 5 آگوست 1992

استاد افتخاری دانشگاه ملی ، لیما، پرو، 1995

دکترای افتخاری دانشگاه Pontificia Catholic ریو گرانده دوسول، Porto Alegre، برزیل، 30 مارس 1994

استاد افتخاری دانشگاه Cayetano Heredia پرو، لیما، پرو، 1996

استاد افتخاری دانشگاه Pontificia Universidad Javeriana ، بوگوتا، کلمبیا، 16 می 1998

استاد افتخاری جراحی اعصاب دانشگاه اسکندریه، مصر ، 1999

استاد (Courtesy Professor) دپارتمان جراحی اعصاب دانشکده پزشکی دانشگاه فلوریدا ، Gainesville، ایالات متحده آمریکا ، 2000

دکترای افتخاری دانشگاه Antioquia ، مدلین، کلمبیا، 3 آگوست 2000

استاد افتخاری دانشگاه پزشکی هاربین (Harbin)، چین، ژانویه 2002

استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشکی پایتخت (Capital University of Medical Sciences) در پکن، چین، 25 نوامبر 2004

استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، تهران، ایران، 2 سپتامبر 2007

استاد افتخاری موسسه بوردنسکو در مسکو، 12 دسامبر 2008

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران، ایران ، 2 اکتبر 2011

استاد دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ایران، 3 اکتبر 2011

استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مشهد، ایران، 8 اکتبر 2012

استاد افتخاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، رشت، ایران، 27 دسامبر 2012

استاد وابسته دانشگاه آزاد اسلامی، تهران، ایران، 3 مارس 2014

استاد افتخاری مرکزملی جراحی اعصاب جمهوری قزاقستان، آستانه، قزاقستان ،21 جولای 2014

 

میهمان افتخاری

 میهمان افتخاری  به مناسبت جشن بنیانگذاری بیمارستان Epworth، ریچموند، استرالیا، 27 فوریه 1987

میهمان افتخاری دومین گردهمایی سالیانه راکی در دانشگاه کلرادو، دنور، ایالات متحده آمریکا،  1989

میهمان افتخاری کنگره جراحی اعصاب مکزیک، وراکروز، 1989

میهمان افتخاری چهاردهمین کنگره جهانی گوش و حلق و بینی و جراحی سر و گردن، مادرید، اسپانیا، 15 سپتامبر 1989

میهمان افتخاری انجمن قاعده جمجمه آمریکای شمالی، فوریه 1992

میهمان افتخاری دومین مراسم "روز جهانی قاعده جمجمه"، روتردام، هلند، 1994

میهمان افتخاری مراسم صدمین سالگرد بیمارستان دانشگاهی تایوان، 1995

میهمان افتخاری  سومین مراسم "روز جهانی قاعده جمجمه"، روتردام، هلند، 21 ژانویه 1995

میهمان افتخاری سمپوزیوم قاعده جمجمه ایران، تهران ، 27 می 1995

میهمان افتخاری مراسم پنجاهمین سالگرد انجمن جراحی اعصاب ایتالیا، رم، ایتالیا، 4 دسامبر 2001

میهمان افتخاری چهارمین کنگره بین المللی قاعده جمجمه، سیدنی، استرالیا، نوامبر 2004

میهمان افتخاری انجمن جراحی اعصاب برزیل طی بیست و ششمین کنگره جراحی اعصاب برزیل، Florianópolis، برزیل، 2006

میهمان افتخاری هفتمین کنگره انجمن قاعده جمجمه اسپانیا، دونوستیا، سان سباستین، اسپانیا، 2006

میهمان افتخاری نخستین کنگره MASCIN، توبینگن، آلمان، 1 آگوست 2007

میهمان افتخاری پنجمین  کنگره بین المللی قاعده جمجمه فدراسیون جهانی انجمنهای قاعده جمجمه و نوزدهمین گردهمایی سالیانه انجمن قاعده جمجمه آمریکای شمالی، 12 سپتامبر 2008

میهمان افتخاری دهمین کنفرانس سالیانه انجمن قاعده جمجمه هند، 10 اکتبر 2008

میهمان افتخاری مراسم بنیانگذاری بیمارستان دانشگاه گیلان، رشت، ایران، 8 مارس 2009

میهمان افتخاری دومین کنگره MASSIN ، کوریتیبا، برزیل، 2009

میهمان افتخاری گردهمایی سالیانه انجمن جراحی اعصاب ونزوئلا، کاراکاس، ونزوئلا، ژانویه 2010

میهمان افتخاری سی و پنجمین گردهمایی بین المللی سالیانه جامعه جراحان اعصاب مصر ، شرم الشیخ، مصر، مارس 2010

میهمان افتخاری سومین کنگره بین المللی MASSIN همراه با گردهمایی سالیانه WSANS، سیاتل، ایالات متحده آمریکا، جولای 2011

میهمان افتخاری شانزدهمین دوره Academia Eurasiana Neurochirurgica در بمبئی، هند، فوریه 2011

میهمان افتخاری هفتمین کنگره جراحی اعصاب دریای سیاه، صوفیا، بلغارستان، نوامبر 2011

میهمان افتخاری نخستین کنفرانس انجمن جراحان اعصاب هند، پونا، هند، مارس 2012

میهمان افتخاری ششمین کنگره بین المللی فدراسیون جهانی انجمنهای قاعده جمجمه و دهمین کنگره انجمن قاعده جمجمه اروپا، برایتون، انگلستان، می 2012

میهمان افتخاری هفتمین کنگره انجمنهای جراحی اعصاب اروپای مرکزی، پراگ، جمهوری چک، ژوئن 2012

میهمان افتخاری هجدهمین کنفرانس انجمن جراحی اعصاب اسپانیا، 14-17 می 2013

میهمان افتخاری گردهمایی انستیتوی دانشگاهی علوم اعصاب مرمره، استانبول، ترکیه، 23 نوامبر 2014

میهمان افتخاری چهل و نهمین گردهمایی سالیانه جامعه جراحی اعصاب ویرجینیا، white sulfur spring ، آمریکا، 23 ژانویه 2015

 

 


تعداد بازدید: 6713 تاریخ بروز رسانی: شنبه 7 شهریور ماه 1394
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

محمدرضارضایی
بسیار خوب بود.وافتخار میکنم به این سرمایه ایرانی

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.