ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

دنیای خودروهای جدید

تصاویر تازه از کابین آلفا رومئو جولیا

تصاویر تازه از کابین آلفا رومئو جولیا

به یاد دارید که کمی بعد از معرفی رسمی آلفا رومئو جولیا تصاویر و طرح‌های غیررسمی زیادی در اینترنت از طراحی داخلی آن به چشم می‌خورد، اما عکس‌هایی که به‌تازگی منتشرشده‌اند جزئیات کامل‌تری را به نمایش می‌گذارند ...

در نخستین نگاه متوجه می‌شوید که تقریباً تمامی فضای داخلی جولیا مدل کوادری فولیو با چرم مشکی‌رنگ و فیبر کربن پوشیده شده و تنها دوخت چرم‌ها با رنگ سفیدِ خود روشن جلوه می‌کنند؛ برای مثال صندلی‌های اسپرت دارای پوشش فیبر کربنی در قسمت پشتی خود هستند و در دیگر قسمت‌ها نیز چرم مشکی و آلکانترا به همراه دوخت سفیدرنگ خودنمایی می‌کنند.

Alfa Romeo Giulia interior unofficial photo
Alfa Romeo Giulia interior unofficial photo
Alfa Romeo Giulia interior unofficial photo

کنسول جلو حول یک نمایشگر بزرگ لمسی شکل‌گرفته است. پایین‌تر از آن نیز دو خروجی سامانه تهویه هوا و دکمه‌های تنظیم آن برای راننده و سرنشین کناری به‌صورت مجزا قرار دارند.

فرمان بسیار زیبا و دل‌نشین طراحی‌شده و پوشش آن با بقیه اجزا تفاهم کامل دارد. دکمه روشن و خاموش کردن پیشرانه نیز روی سمت چپ آن تعبیه‌شده که سبب دوچندان شدن حس تهاجمی راننده می‌شود.

در کنسول مرکزی نیز یک دسته‌دنده جمع‌وجور ولی دوست‌داشتنی دیده می‌شود که با پانل فیبر کربنی و دکمه‌های دوار سامانه تعلیق و سامانه سرگرمی احاطه‌شده است. در عقب این مجموعه نیز دکمه‌ای دیده می‌شود که به‌احتمال‌زیاد دکمه ترمزدستی (ترمز پارک) می‌باشد. در انتها نیز دو خروجی هوا مخصوص سرنشینان عقب تعبیه‌شده که با دیدن آن به یاد خودروهای لوکس خواهید افتاد.

منبع
pedal.ir

تعداد بازدید: 3193 تاریخ بروز رسانی: شنبه 31 مرداد ماه 1394
  ارسال به دوستان
امتیاز کاربران:

اشتراک گذاری

نظری ثبت نشده است

فرم ثیت نظر

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.