ثبت نام | کاربر گرامی خوش آمدید!

تست روانشناسی عمومی

<<  <  ...  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>

چقدر به دوستانتان وفادار هستید؟

آموزش ایجاد رابطه‌ای دوستانه‌، صحیح و پایدار یکی از قدیمی‌ترین موضوعاتی است که ذهن افراد را به خود مشغول کرده و موضوع بسیاری از کتاب‌‌ها و مقالات روان‌شناسی بوده است.

ادامه

برون‌گرای خجالتی کیست؟

رابین ویلیامز، کمدین معروف، می‌گفت با وجود اینکه سال‌ها در حضور مردم نمایش‌های مختلفی اجرا کرده و در فیلم‌های بسیاری بازی کرده است، هنوز هنگامی‌‌که می‌خواهد اجرای دیگری داشته باشد، دچار اضطراب می‌شود.

ادامه

اعتیاد به کار

تمام زندگی‌شان در کار خلاصه می‌شود و فلسفه زندگی‌شان برپایه این جمله بنا شده است: «بهتر است از کار زیاد خسته شوی، تا از تفریح زیاد.»

ادامه

آیا شما هم استرس دارید؟

به نظر میرسد در وجود همه ما انسان‌ها، دو نوع استرس وجود دارد؛ استرس خوب و استرس بد. استرس خوب آن است كه جنبه محرك و انگیزهساز داشته باشد و عاملی برای رسیدن به هدف شود؛ درحالیكه استرس بد، انسان را از پا می‌اندازد و تا مرز شكستن پیش میبرد.

ادامه

چقدر خشم و ناراحتی بر شما تسلط دارد؟

درحقیقت هیچ انسانی عصبانی، افسرده و ناراحت به دنیا نمی‌آید؛ بلکه این خستگی ناشی از اتفاقات ناخوشایند زندگی است که او را به جایی می‌رساند که او احساساتش را به‌شکل عصبانیت و ناراحتی ابراز می‌کند.

ادامه

تا نقطه انفجار چقدر فاصله دارید؟

تا‌به‌حال دیده‌اید کسی به دنبال استخدام کارمند خانمی پرانرژی باشد که بتواند 24 ساعت شبانه‌روز کار کند و درعین‌حال صبور، بامحبت، باهوش، مستقل و منظم هم باشد؟!

ادامه

آیا والدین خوبی هستید؟

عشق به‌تنهایی برای پرورش و تربیت فرزندی سالم کافی نیست. حتی والدینی که عاشقانه‌ترین احساسات را به فرزندان خود دارند و حاضرند جان خود را فدای آنها کنند گاهی اشتباهاتی مرتکب می‌شوند که تاثیرات سویی روی فرزندانشان می‌گذارد و گاهی این تاثیرات تا پایان عمر این فرزندان باقی می‌ماند.

ادامه

آیا می‌توانید عاشق شوید؟

چه بخواهیم و چه نخواهیم، اعتماد شرط اساسی در ارتباطات انسانی است؛ حتی در کارهای ساده‌ای مانند خوردن شکلات و یا سوار اتوبوس شدن. اگر به کارخانه تولیدکننده شکلات اعتماد نداشته باشیم، شهامت خوردن آن را نخواهیم داشت؛ اگر به راننده اتوبوس اعتماد نکنیم، نمی‌توانیم سوار اتوبوس شویم.

ادامه

آیا شروط یک ازدواج موفق را می‌شناسید؟

چه بخواهید چه نخواهید باید باور کنید که متاسفانه یک سوم ازدواج‌هایی که در هر سال به ثبت می‌رسند به طلاق ختم می‌شوند‌ اما اینکه باقی زوج‌ها کنار هم زندگی مشترکشان را ادامه می‌دهند به این معنی نیست که از زندگی خود رضایت کامل دارند.

ادامه

چقدر سرسخت‌ هستید؟

چندی قبل به سفری چندروزه رفتم و رفتار دو نفر از هم‌سفرانم توجه مرا بسیار به خود جلب کرد. برخورد این دونفر برایم بسیار جالب بود؛ یکی شخصیتی منعطف و آرام داشت و دیگری برعکس، سرسخت و کنترلگر بود.

ادامه

چقدر به همسرتان نزدیک هستید؟

از بدو تولد، نیاز به صمیمیت و نزدیکی با دیگران در وجود انسان‌ها وجود دارد؛ اما احساس نزدیکی میان انسان‌ها موضوع ساده‌ای نیست.

ادامه

چقدر تفاوت‌های جنسیتی را باور دارید؟

تلاش برای اثبات برتری، همواره میان زنان و مردان وجود داشته است و هر روز با مدرن‌ترشدن جوامع و تغییر سبک زندگی و نگرش افراد، این تلاش‌ها نیز بیشتر می‌‌شود. نظر شما درمورد برتری زنان یا مردان چیست؟ آیا به این تفاوت‌ها و برتری جنسیت اعتقادی دارید و یا برعکس، زنان و مردان را برابر می‌‌بینید؟

ادامه

چقدر به دیگران اعتماد می‌کنید؟

جملات آزمون حاضر افکار و احساسات شما در برابر دیگران را بیان می‌کنند. اطرافیان و افراد مورد اعتمادتان را در نظر بگیرید و بگویید تا چه میزانی با هر جمله موافق یا مخالف هستید.

ادامه

چقدر افسرده هستید؟

در این تست مجموعه‌ای از افکار ناخودآگاه آورده شده که ذهنِ برخی از ما را به خود مشغول می‌کنند. در هر سوال به یکی از این افکار اشاره شده است...

ادامه

چطور در آزمون‌های استخدامی شرکت کنیم؟

این آزمون اطلاعاتی در مورد راه‌های مختلفی که از طریق آنها به دنبال یافتن شغل جدیدی هستید به شما ارايه می‌دهد...

ادامه
<<  <  ...  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>

سبد خرید

تعداد: 0
قیمت: 0  ریال

تمام حقوق این سایت متعلق به مجله موفقیت می باشد.